T-Mobile ile yeni Lumia 810 görücüye çıkıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
4g testleri yapildi. Onumuzdeki yil kullanilmaya başlayacak. bu aralar bir telefon alip ltesiz almak bana pek mantikli gelmiyor. 5-6 ay sonra 4g telefonlar 4gsiz telefonlara tur bindiricek:D

• Beğen
Tepkiler: n000k

yasirtaha

yasirtaha

Üye
3g yi çok kullandik sıra 4g ye geldi :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
3g yi çok kullandik sıra 4g ye geldi :D

kullanmiyor musunuz. Benim 3g surekli acik. Ayrica dunyada en kaliteli 3g altyapisinin kullanildigi ulkelerden biriyiz. Temiz ses hizli iletişim 3g sayesinde olan şeyler.

• Beğen
Tepkiler: n000k
yasirtaha

yasirtaha

Üye
sivas'ta bazı yerlerde çekmiyor malesef

n000k

n000k

Üye
3g yim her zaman açık.. şarj gidecek diye hiç kapama derdi yaşamadım.. N8 im rahat 2 günn gidiyor bu şekilde.. o yüzden nokia lumia 920 ile 4g nin keyfini sürmeyi bir an eveli bekliyorum.. tabi operatörler 4g yi sunduklarında :D

lolaman

lolaman

Üye
1000 tl orta seviye telefonmu ? Bizim aylık gelirimiz 1500 tl biz fakirmiyiz o zaman :D(tamam biraz sayılır ama o kadarda değil 1500 tl az miktar değil :D)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
1000 tl orta seviye telefonmu ? Bizim aylık gelirimiz 1500 tl biz fakirmiyiz o zaman :D(tamam biraz sayılır ama o kadarda değil 1500 tl az miktar değil :D)

giriş seviye cihazlar 700-800 tl artık malesef :(

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
[video=youtube;ECt31WBKAjE]http://www.youtube.com/watch?v=ECt31WBKAjE[/video]

cihaza ilk bakış..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
teşekkürler video için :)

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
buda başka bir video...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun ön camı o kadar parlak ki, kapalıyken ayna olarak da kullanılabilir sanırım :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Telefonun ön camı o kadar parlak ki, kapalıyken ayna olarak da kullanılabilir sanırım :kıskıs:

aynen hatta lumia900un resmini cekeyim dedim ekran kapaliyken ayna gorevi goruyor ekranda iphonela resim ceken bir adam resmi varmiş gibi gorunuyor:kop2:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yanliz bu lumia810 cok hoşuma gidiyor ya bir ciksin da inceleyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt