S3'ümün batarya kapağı ile ilgili bir sorunum var !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
S3'ümün batarya kapağı ile ilgili bir sorunum var !
arkadaşlar s3'ümün arka kapağının yanlarında soyulmalar var bunu istemiyerek yaptım sanırım,şöyle olmuş olabilir : ben s3'ü okula getirdiğimde ceketimin iç cebinden hiç çıkarmıyordum ve 2-3 gün önce gördüm ki kapağın üzerindeki samsung yazısının kenarlarında mavi boya gibi birşey var bende bunun ceketimden geçtiğini düşünerek çıkarttım kapağı bir güzel sabunladım ve ardından komple kullanmadığımız bir diş fırçasıyla güzelce ovaladım ve kuruttum tabi doğal olarak mavilikler gitti ve ben kapağı telefona taktım bu sabah telefonu yatağımın kenarına koymuştum kalkınca gördüm ki kapağın kenarında böyle jelatin gibi bir madde var ve o maddenin kapağın kenarında olan kısımları kalkmış bence belki fabrika tarafından koruyucu jelatin yerleştirilmiştir diye kalkan yerlerinden sökmeye çalıştım ama sadece kalkan yerleri kırılarak koptu kullanım açısından bir problem oluşturmuyor fakat dışarıdan hiç hoş durmuyor bende bunun üzerine Gittigidiyor'dan demin kapak fiyatlarına baktım çeşit çeşit fiyatlarda kapaklar var sizce bunlardan hangisini almalıyım ?

15097

15097

Üye
Üstünede bi pasta cila çekseydin tam olurdu :zzz: Bence 1.sini al.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bence git en iyisi yetkili bir yerden alman

- - - Eklendi - - -

o değilde biri yirmi lira biri 30 tl falan diğeri neden 64 tl :d:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Üstünede bi pasta cila çekseydin tam olurdu :zzz:Bence 1.sini al.

:ehe kaportacıya da götürecektim :ehe

27 TL olan :

bunu mu alıyım sence ?

- - - Eklendi - - -

bence git en iyisi yetkili bir yerden alman

- - - Eklendi - - -

o değilde biri yirmi lira biri 30 tl falan diğeri neden 64 tl :d:

işte bende onu anlamadım birde dikkat ettiyseniz hiçbirisinde orijinal demiyor,daha önce başıma gittigidiyorda şöyle birşey geldi : eski bir bilgisayarım vardı ve GPU'su yoktu şirket bilgisayarı olduğu için onboard kullanıyordular ve bende bir GPU almak istedim baktım 20-30 TL'ye Nvidia FX5500'ünü buldum ve aldım ertesi gün elime geldi ben taktım çalışmadı ardından bilgisayarı çarşıya getirip bir bilgisayarcıda taktırdım adam bu çalışmıyor bu zaten sahte bunun yazısı böyle olmuyor dedi sen bunu geri gönder dedi bana bende geri gönderince adam niye almadın dedi bende bu sahteymiş dedim adam bana aynen şunu yazdı " ben size orijinal demedim ki " böyle bir kandırma hukuku var bunlarda o yüzden konu açma gereği duydum

yetkili servis kim peki ?

Why Always Me

Why Always Me

Üye
S3 'ün Arka kapağında vernik var benim bildiğim,çok fazla sabunlayıp ovaladıysan ona zarar vermiş olabilirsin..Bence 1.yi al :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
S3 'ün Arka kapağında vernik var benim bildiğim,çok fazla sabunlayıp ovaladıysan ona zarar vermiş olabilirsin..Bence 1.yi al :)

şimdi babamın s2'si babam evde olmadığı için yok olsaydı resim koyardım büyük ihtimalle o kalkmıştır,ama ben s2'nin kapağını haftada bir dove sabunla yıkardım hiç birşey olmazdı neden bununki kalktı acaba :hmmm

ben orijinal olanını almak istiyorum 1.si orijinal mi acaba ? neden 1.ciyi diyorsunuz ?

Why Always Me

Why Always Me

Üye

şimdi babamın s2'si babam evde olmadığı için yok olsaydı resim koyardım büyük ihtimalle o kalkmıştır,ama ben s2'nin kapağını haftada bir dove sabunla yıkardım hiç birşey olmazdı neden bununki kalktı acaba :hmmm

ben orijinal olanını almak istiyorum 1.si orijinal mi acaba ? neden 1.ciyi diyorsunuz ?

Ben orjinal almak istediğini bilmediğim için 1.yi al dedim..He eğer orjinal arıyorsan böyle sitelerden bakma bence çok üç kağıtçı adamlar var hani piyasada..Samsung 'un yetkili bi bayisine gidip ordan temin edebilirsin..Başarı mesela bu konuda yardımcı olur sana.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bence telpaya git orjinalini al ya da bir teknosadan falan.

Uruloki

Uruloki

Üye
Birde polikarbonat duye milleti keklediler one x gövde olarak hic eksik yok

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Telpa Genpa veya Başarı bu 3 'ünden birine gidip alırsan için rahat eder orjinal olduğu konusunda :) KVK 'da satıyor mu bilmiyorum o yüzden yazmadım.

- - - Eklendi - - -

Ek olarak Başarı 'nın sitesi var Buraya girip Şehir ve İlçe seç orda sana en yakın yetkili bayiyi gösterir.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Ben orjinal almak istediğini bilmediğim için 1.yi al dedim..He eğer orjinal arıyorsan böyle sitelerden bakma bence çok üç kağıtçı adamlar var hani piyasada..Samsung 'un yetkili bi bayisine gidip ordan temin edebilirsin..Başarı mesela bu konuda yardımcı olur sana.

ya Zonguldak'taki bayilerine gitsem bana orijinal kapak vermiyeceklerini biliyorum çünkü hepsinin kanında var üçkağıtçılık bana internet üzerinden alabileceğim güvenilir bir yer lazım :evet:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

ya Zonguldak'taki bayilerine gitsem bana orijinal kapak vermiyeceklerini biliyorum çünkü hepsinin kanında var üçkağıtçılık bana internet üzerinden alabileceğim güvenilir bir yer lazım :evet:

olur mu öyle şey Talip sende amma yaptın ya

Uruloki

Uruloki

Üye

Talip sony center bile var zonguldakda yetkili servis mi olmayacak

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye

işte bende onu anlamadım birde dikkat ettiyseniz hiçbirisinde orijinal demiyor,daha önce başıma gittigidiyorda şöyle birşey geldi : eski bir bilgisayarım vardı ve GPU'su yoktu şirket bilgisayarı olduğu için onboard kullanıyordular ve bende bir GPU almak istedim baktım 20-30 TL'ye Nvidia FX5500'ünü buldum ve aldım ertesi gün elime geldi ben taktım çalışmadı ardından bilgisayarı çarşıya getirip bir bilgisayarcıda taktırdım adam bu çalışmıyor bu zaten sahte bunun yazısı böyle olmuyor dedi sen bunu geri gönder dedi bana bende geri gönderince adam niye almadın dedi bende bu sahteymiş dedim adam bana aynen şunu yazdı " ben size orijinal demedim ki " böyle bir kandırma hukuku var bunlarda o yüzden konu açma gereği duydum

yetkili servis kim peki ?

İyi de GPU ile kapak aynı şey mi, alacağın kapak telefonun arka kısmını kapatsın yeter değil mi, orjinal olması gerekmiyor :) En ucuzundan alırdım ben olsam :)

Uruloki

Uruloki

Üye

teknosa'da kapağın ne işi var Necati :ehe

Talip telpa bayisine git illa vardir olmadı samsung un magazasi vardır illa ki yani çarşıda pek rastlamadimda demirpark dada yok sanirsam ama bulursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt