Samsung Flip Cover Kapaklar Hakkında sorum var ?

 • 13 Mart 2013
 • 1918 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce samsung shop'tan orijinal garantili flip cover kapak aldım 3 gün kullandım telefonu güzel gösteriyordu fakat oyunlarda internette falan bana sorarsanız bir okadar telefonu kullanışsız kılıyordu,kılıfı alırken anneminde hoşuna gitmişti flip cover ve oda kendisine almak istemişti bende beğenmezsem sana veririm demiştim oda kabul etmişti ve her neyse 3 gün sonra kılıfı anneme sundum oda kılıfı aldı bende onun sıfır ayarındaki arka kapağını aldım 2 gün önce kılıfa bir baktım leş gibi olmuş malum Zonguldak kömür kenti :ehe flip cover'da beyaz olunca dayanamamış kirlenmiş

  aldığım yerdeki adam herhangi bir problem olursa getir garantisi var değiştiriyoruz demişti ve bana arkasındaki barkodu göstermişti şimdi bu kılıftan anneme sordum annemde soğumuş ben gitsem samsung shop'a adama desem abi bu kılıfı ben değiştirmek istiyorum çok kirlendi diye adam beni tersler mi ? terslemezse beyaz rengini almak istemiyorum çünkü annem çantasında kullandığı halde bu hale geldi çabuk kirleniyor yani sizce hangi rengini alıyım ? mavi ve kahverengi renkleri var :evet:

  birde adama desem ben abi al sen şu flip cover'ı bana sıfır beyaz s3 arka kapağı ver adam beni tersler mi ? :) gerçekten çok kullanışsız bir kılıf 60 TL param havaya gitti alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum illa alacağım ben diyen varsa sıfırıyla değiştirildikten sonra 50 TL'ye size kargolarım...(tabi kapakla değiştirilmezse:))
   


  Yazan: avcitalip
 2. Terslerler heralde.kirlendi diye degistirmezler:D
   
 3. ben satıcının yerinde olsam değiştirmem mal kusurlu değilse
   
 4. Adam sökülse bile getirebilirsiniz demişti ama :hmmm
   
 5. Beraber gidelim talip donustede sizin lokantada yemek ismarlarsin :D
   
 6. olur abi farketmez,cumartesi günü dersaneden çıkacağım ben haberleşiriz istersen ? :) buyur gel
   
 7. Bu arada demirin alt katına açılan samsung mobileden bahsediyorsun değil mi?
   
 8. :evet: Migros,Teknosa,Turkcell,Gold varya o kattan :)

  eskiden orası akvaryumcu değilmiydi :allalla: :ehe
   
 9. akvaryumcu bi alt katta tekzenin katında
   
 10. Biliyorum çiçekçinin yanına taşındı :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 11:02