Gangnam Style gizli mesaj?

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Gangnam Style gizli mesaj?

Bu videoda şarkı ters çevirilmiş ve çıkan kelimeler altyazıyla gösterilmiş. En çok "bury me with your sister" yani "beni kız kardeşin gömsün" gibi bir şey diyor, siz ne düşünüyorsunuz bu video hakkında?

- - - Eklendi - - -

Bazı kişiler "bury me with your sister" denilen yerde "the new star has come" denildiğini iddia ediyor.

- - - Eklendi - - -

o da "yeni star geldi" anlamına geliyor, bence bu daha mantıklı.

Placebo-

Placebo-

Üye
Video çok konuşulduğu için millet altında bir şeyler arıyor habire.. Saçma bence.

• Beğen
Tepkiler: Anıl Umut
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Ama bir videonun 1 ayda yaklaşık 400 milyon izlenmesi çok garip değil mi?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben izlemedim izlemem de :zzz:

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

AHMED...

AHMED...

Üye
merak ettim ama izleyemiyorum ne yazıkki mobilim

doctorrr

doctorrr

Üye
hiç birşey tesadüf değil hepsi illuminatinin dümeni :kac:

• Beğen
Tepkiler: SkyLaBTR
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Benimde nedense internet ağırlaştı youtube'de video izleyemiyorum habire donuyor :(

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
240p yap çabuk dolsun :oke:

zombaka

zombaka

Üye
Şu ılımunite ne

x-scarface

x-scarface

Üye
yaw illuminatinin işi gücü yok köçek gibi seken adamın klibinde mesaj mı verecek hopa gangsta style heee :zzz:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Gizli mesajla ugrascaklarına adam gibi müzik yapsalardı..LMFAO çıktı atlatırız dedik simdi de bu insallah daha da artmaz..

cukuleaks

Üye
Yaw sen konuş senin konuşmanın tersinden ben sana neler çıkartırım. Metin kardeşim bu işlere fazla takılma. Barrack obamada başkanlığa ilk geldiğinde "Yes, we can!" demişti. Onu ters çevirince "Thank you satan!" çıkıyor. Yani o tahta ben çıksaydım bende "yes we can" derdim. Ozmn bendemi şeytana teşekkür ettim yani ? Backmasking hikayesi yalan palavra... :)

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Yaw sen konuş senin konuşmanın tersinden ben sana neler çıkartırım. Metin kardeşim bu işlere fazla takılma. Barrack obamada başkanlığa ilk geldiğinde "Yes, we can!" demişti. Onu ters çevirince "Thank you satan!" çıkıyor. Yani o tahta ben çıksaydım bende "yes we can" derdim. Ozmn bendemi şeytana teşekkür ettim yani ? Backmasking hikayesi yalan palavra... :)

onu ben de dinledim orda thank you satan demiyor

- - - Eklendi - - -

iyi olur kardeşim merak ettim

bekle kardeş özelden atarım linki

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Yabancılar müzik yapıyor film yapıyor, Türkler habire gizli mesaj buluyor, ya bırakın şu işleri adam çabalamış yapmış!

• Beğen
Tepkiler: ultraslan_66
msy2017

msy2017

Üye
millet birşeyler uydurmayı çok seviyor.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
oppam süpheci styla :D

Üst Alt