Gangnam Style gizli mesaj?

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Konu günceldir. Daha çok insan bilgilensin.

doctorrr

doctorrr

Üye
bunlar anladığım kadarıyla ata binip kement atıyorlar :hmmm

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
öküz altında buza arıyo artık millet :s

cukuleaks

Üye
Abartmayın hacı tamam yaw :D

cyber

cyber

Üye
illimünatinin işi 400 milyon izlemesi

yeauw

yeauw

Üye
dostum illimünatinin zararı nedir veya amacı tersden bu anlam çıkıyorsa zararı ne olur biri bu konuda beni aydınlatsın .d

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
İngilizce bilmedigim için sorun yok

cyber

cyber

Üye
zararı mı dostum biraz araştır youtube dan izle biraz anlarsın bilinçlenelim ünlü olan şarkıvıların çoğu illimünati üyesi şarkılarıda insanları içten fethediyo

yeauw

yeauw

Üye
içden fet etmek derken bilinç altındamı oluyor bu olay ? :)

- - - Eklendi - - -

ya bikaç yerde okudum ama tam anlıyamadım oyüzden soruyorum :)

cukuleaks

Üye
ARkadaşım. Sen illimunatiyi harbiden öğrenmek istiyorsan adama akıllı en azından 1 sene boyunca araştırıp anlaman gerekiyor. 1-2 hafta uğraşacaksan hiç araştırma bence çünkü ozaman millete yanlış bilgiler aktarırsın :oke:

Havvali

Havvali

Üye
dostum illimünatinin zararı nedir veya amacı tersden bu anlam çıkıyorsa zararı ne olur biri bu konuda beni aydınlatsın .d

Kainat Allah a iman etmeye kurulmuştur illümanite ise insanı bu şuurdan uzaklaştırıp Allah dan uzak tutmayı hedef alır ve şeytana hizmet eder. İllümanitenin temel prensibi budur

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Kainat Allah a iman etmeye kurulmuştur illümanite ise insanı bu şuurdan uzaklaştırıp Allah dan uzak tutmayı hedef alır ve şeytana hizmet eder. İllümanitenin temel prensibi budur
En basit hali ile aynen budur..

paradox07

paradox07

Üye
Bizim türk milletinin de işi gücü yok illuminati nerde diye arıyor!!!yazık

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Arkadaşlar .... element uydurmayın :ehe

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
İnsan beyninin bir oyunudur bu. Yani ters çevirmişsin şuymuş buymuş faso-fiso.
Mesela Shakira'nın Waka waka şarkısına türkçe dublaj yapılmıştı. Hangimiz o şarkıyı dinlemedik?
çoğumuz önce orijinali izledik, sonra sözde dublajlı olanı izledik.
Bu bahsedilen türkçe dublajı izleyenlere sorum var; şarkıda bir değişiklik yapmışlar mıydı? Yoksa biz sözde türkçe dublajlı olan videodaki altyazıyla şarkıyı beyinle benzetmeye mi çalışmıştık? İşte bu her şeyi açıklıyor.
Bu tersten gangnam style videosunu hiç izlemeyen arkadaşlara sesleniyorum: izleyelim ama şöyle;
İlk izlemede ekrana bakmayın yani tersten dinleyin. Altyazıları hiç okumayın. Ne anladığınızı (zaten 2-3 kelimeden başka bir şey çıkaramazsınız) bir yere not edin.
Şimdi videoyu başa alın ve videoyu altyazılarla izleyin. Ne çıkardınız? Ya da size ne çıkarttırmış oldular?

Beynin bir özelliğini kullanarak sizi galeyana getirmeye çalışan böyle videolara kesinlikle aldanmayın. Bunlar her zaman bir amaca hizmet ettiler.

(yazımda sözü geçen shakira - waka waka türkçe altyazılı olan videoyu hala izlemeyen varsa arama motorundan aratıp izleyebilir)

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

cukuleaks

Üye

Backmasking yöntemi zaten uydurma birşey. Hep diyorum ya 1 günlük bilgi var 1 senelik bilgi var. Bende en başta ne görsem inanıyordum. Fakat iyice derin derin araştırdıktan sonra hangileri doğru , hangileri abartı , hangileri reklam olsun diye yapılıyor anlaşılıyor. Ben size 1.5 senelik araştırmalarımın karşılığı olarak söylüyorum. İllimunati vardır, evet bi çok şarkıda da izleri vardır. 25 kare tekniği doğrudur. Ama backmasking yöntemi , illimunaitiy abartmak ve onun reklamını yapmak üzere kafadan atılan birşeydir. Aldırış etmeyin. Barrack obama başkan olduğunda kürsüye çıktı ve " Yes,we can" dedi. bunu tersten okuyunca ne çıkıyormuş muş bi bakın " thank you satan" yani " teşekkürler şeytan" . Ben bunu izledikten sonra backmasking in saçmalamasyon olduğuna karar verdim zaten. Bende tahta çıksaydım bende "yes we can " derdim. Yani aslında basit bir mantıkla anlaşılır . :)

MrTech

MrTech

Üye
240p yada 360p cabuk yüklenir :)

aman bosverin ya gangham hala ya :D

SheFy

SheFy

Üye
off gayet iyi yazmiştım bi kelime argo diye silin ;S

Üst Alt