Telefon Tavsiyesi HTC One X+ ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
HTC One X+ ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırması

HTC One X+
Galaxy S3
Boyut
134.36×69.9×8.9 milimetre​
136.6×70.6×8.6 milimetre​
Ağırlık
135 Gram​
133 Gram​
Ekran
4.7 Inç, Super LCD 2 HD, 720×1280 Piksel​
4.8 Inç, Super AMOLED HD, 720×1280 Piksel​
İşlemci
Nvidia Tegra 3 AP37 Çip, Dört Çekirdekli, 1.7 GHz​
Exynos 4412 Quad Çip. 4 Çekirdekli 1.4 GHz​
Ara Bellek (RAM)
1 GB​
1 GB​
Arka Kamera
8 MP, HTC Image Sense, BSI (düşük ışıkta daha iyi performans) Teknolojisi, HTC ImageChip, HDR, Otomatik Odaklanma, LED Flaş, Yüz Tanıma, 1080p HD Video Çekimi, Video Çekerken Fotoğraf Çekebilme​
8 MP, Panorama Modu, HDR Modu, Otomatik Odaklanma, LED Flaş, Yüz ve Gülümseme Tanıma, Fotoğraf Dengeleme, 1080p HD Video Çekimi, Çok Hızlı Çekim Modu​
Ön Kamera
1.6 MP, 720p HD Video Kaydı​
1.9 MP, 720p HD Video Kaydı​
Depolama
64 GB​
16 GB / 32 GB / 64 GB​
Kablosuz Bağlantılar
NFC, DLNA, WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS/EDGE, WiFi hotspot, HSDPA, HSUPA, EGPRS​
NFC, WiFi 802.11 a/b/g/n, DLNA, WiFi Direct, WiFi hotspot, HSDPA,HSUPA, GPS/EDGE, GPRS​
Sensörler – Algılayıcılar
Jiroskop, İvmeölçer, Dijital Pusula, Yakınlık Algılayıcı​
Jiroskop, İvmeölçer, Dijital Pusula, Yakınlık Algılayıcı, Barometre​
GPS
AGPS, GLONASS​
AGPS, GLONASS​
İşletim Sistemi
Android 4.1 Jelly Bean​
Şu An Android 4.0.4, Android 4.1 Jelly Bean Geliyor​
Pil
2100 mAh Li-Ion, test edilen kullanım sürelerine dair resmi açıklama yok.​
2100 mAh Li-Ion, 2G açıkken 22 saate kadar konuşma süresi, 3G açıkken 12 saate kadar konuşma süresi, 3G açıkken 590 saate kadar bekleme süresi, 2G açıkken 790 saat bekleme süresi.​
Sım Kart Türü
Mikro SIM Kart​
Mikro SIM Kart​
Bağlantı Noktası Yapısı
Mikro USB, HDMI​
Mikro USB​
Asistan
Yok​
S-Voice​

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
one x + daha iyi :oke:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bence one x en iyisi +sını bulaştırmayın :ehe

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
htc one x bile daha iyi bence media markt ta elime aldım ikisinide başta one x eline harika bir his veriyor resmen ben en iyi telefonum diye bağırıyor ama sgs3 plastik gibi yani oyun performansının dışında böyle şeylerde önemli bence :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
htc one x bile daha iyi bence media markt ta elime aldım ikisinide başta one x eline harika bir his veriyor resmen ben en iyi telefonum diye bağırıyor ama sgs3 plastik gibi yani oyun performansının dışında böyle şeylerde önemli bence :D

:evet:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
birde şöyle birşey var mesela bugün teknosadaydım samsung afişi etrafında toplanan birkaç kişi gs3 inceliyordu etrafında 10 15 kişi vardı bende one x fiyatına bakıyordum düşmüşmü artmışmı diye o sırada yanıma bi bayan geldi nasıl ama güzel telefon demi dedi. evet dedim. sende olmasını istermiydin dedi. var zaten dedim ve cebimden cıkardım one ximi :D kızın surat ıfadesını gorseydınız off :D neyse konuya gelelım samsung afişinin etrafında toplanan kişilere içimden nerde çokluk orda b*kluk dedim :D

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
amcalu1

amcalu1

Üye
One x + güzel telefon cidden

TheMadness

TheMadness

Üye
1.8ghz overclocked s3 geçer

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Testlerde one x+ baya yüksek puan alıyor antutu dan 14.500 küsür quadrant standarttan 7500 küsür s3 ten baya önde

benchmarklara güvenmiyorum ben one x gsmarenanın testlerinde yerlerde sürünüyor.. Nedense

TheMadness

TheMadness

Üye
Testlerde one x+ baya yüksek puan alıyor antutu dan 14.500 küsür quadrant standarttan 7500 küsür s3 ten baya önde

Roma tweak yaparsın sorun kalmaz ben quadranttan 7536 yapmıştım ekran görüntüsü duruyor

amcalu1

amcalu1

Üye

benchmarklara güvenmiyorum ben one x gsmarenanın testlerinde yerlerde sürünüyor.. Nedense

One x te tegra 3 var testlerde tam performans gösteremiyor bunda tegra 3+ var tam performansla çalışıyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
amcalu1

amcalu1

Üye

Roma tweak yaparsın sorun kalmaz ben quadranttan 7536 yapmıştım ekran görüntüsü duruyor

Zorlasam galaxy s2 yle de 6000 yaparım ama fabrika çıkışı ile bir olmaz cihazın ömrünü tüketir zarar yani onemli olan fabrika çıkışı değer

TheMadness

TheMadness

Üye
Zorlasam galaxy s2 yle de 6000 yaparım ama fabrika çıkışı ile bir olmaz cihazın ömrünü tüketir zarar yani onemli olan fabrika çıkışı değer

Ömrünü tüketmez merak etme ;)

Üst Alt