Telefonum Brick Oldu yardım Edin Tepki Yok !

Sponsorlu Bağlantılar

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Brick Oldu yardım Edin Tepki Yok !
Arkadaşlar Galaxy Young Telefonuma Rom Yüklüyordum Birden Bişeylik Oldu Yükleme yarıda Kesildi Ben Bunu Garantiye Verdim Acaba Telefonumu Yaparlarmı Yoksa Gerimi Gönderirler Bir Bahane ::Uydurdum :aman2: REcovery Moda da Girmiyor Yalnız Galaxy Young Gt-s5360 yazıyor Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkürler bidaha Telefon Alma Şansım YOk Daha 8 Aylık :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: muratvemine

muratvemine

muratvemine

Üye
Bence yaparlar yapmazlarsada dert etme. şu siteye gir orda unbrick yapan yerin adresi tel no vs vs yazıyor.Önce bi ara konuş, telefon modelini söyle fiyat hakkında bilgi iste.Benim başımada aynısı gelmişti buraya götürdüm 2 saat içinde yaptılar, bence İstnbldaki en sağlam unbrick yapan yer. İst/Sultanbeyli

waycell

waycell

Üye
sıkıntı yok yaparlar benim 5830 dada olmuştu

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Cevaplarınız İçin Yalnız Birşey Soracağım Bu
Brick İçin Henüz Bİr Çözüm Var mı ?

volkanvlkn

Üye
evet var benimde galaxy ace brick olmuştu ben bu yolla teli kurtardım belki başka arkadaşlarında işine yarar

telefonu usb veya şarja takıyoruz
ancak bataryayı çıkarıyoruz
normalde download moda alır gibi ses açma ,açma kapama tuşu ve ana menü tuşunu basılı tutup ve aynı anda tuşlar basılıyken bataryayı takıyoruz ve telefon açıldığında download modda açılacak. ben denedim oldu inşallah işinize yarar

alexcihad

Üye
evet var benimde galaxy ace brick olmuştu ben bu yolla teli kurtardım belki başka arkadaşlarında işine yarar

telefonu usb veya şarja takıyoruz
ancak bataryayı çıkarıyoruz
normalde download moda alır gibi ses açma ,açma kapama tuşu ve ana menü tuşunu basılı tutup ve aynı anda tuşlar basılıyken bataryayı takıyoruz ve telefon açıldığında download modda açılacak. ben denedim oldu inşallah işinize yarar

tamam da download modda napıcaz her yerde okudum download mod acılcak yazıyor baska da bısey yazmıyor sonrası nasıl olcak

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Telefonu Garantiye Verdim Sorun Olmadı Zaten Yapıldı Artık Bozulunca Yapmayı öğrendim İlk Önce Ses Kısma+Güç+Home Tuşuna Basıyoruz Odin Moduna ALıp Firmware YÜklüyoruz Geçen Yine Bozdum ama Bu SEfer Kendim Yaptım

Samet.25

Kolay yapmasi bisy yok bendede pc yokken 3 kere brick oldu telciye yaptirdim pcyi aldim kendim yapiom

fener_1996

Üye
1 dakika sürmez yapmaları.Odinden Aslında kendin evdede kurabilirdin ama garantisi iptal olurdu en iyisini yapmışsın garantiye werip :)

Samet.25

1 dakika sürmez yapmaları.Odinden Aslında kendin evdede kurabilirdin ama garantisi iptal olurdu en iyisini yapmışsın garantiye werip :)
Zaten romu yuklediyse garanti iptal olmus demektir evde stock romu kurunca tel eski haline geldigi icin garantidede sıkınti cikmaz

Üst Alt