Blackberry Curve 9320 Alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry Curve 9320 Alınır mı?
Merhaba arkadaşlar uzun süredir dokunmatik telefonlarla ilgiliniyordum şimdi klavyeli telefonlara merak sardım.

Biraz baktım internetten 9320 iyi gibi geldi bana.Sizce alınabilecek telefon mu veya başka öneriniz var mı?(Max. 700)

Lütfen çok önemli bi karar bu yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Kerim.

Kerim.

Üye
dokunmatik:wonder-ace2
klavyeli:htc chacha

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Baktım telefonada pek hoşuma gitmedi :(

mega2

mega2

Üye
Klavyeli telefonda en son alınacak marka bence htcsidir. Blackberry ve nokia varken. Blackberry merak sardıysan alabılırısn tabı ki kısıtlı telefondur. Aylık bis paketleri ödemedeğin sürece tam faydalanamazsın.

maxirabit

maxirabit

Üye
Medya düşkünüysen oyun oynamayıda seviyorsan zaten bb den uzak durman lazımdır,çünkü bis paketi alıcaksın ama eğer sadece mesajlaşma için düşünüyorsan tabiki derim.

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Medya düşkünüysen oyun oynamayıda seviyorsan zaten bb den uzak durman lazımdır,çünkü bis paketi alıcaksın ama eğer sadece mesajlaşma için düşünüyorsan tabiki derim.

Medya düşkünüysem ne alııyım ?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
nokia e6 e7 onlara bak

mcnpl4

mcnpl4

Üye
e6 iyidir ama tuslar cok yakin ben kullanamiyorum suan chacha var fena degil bu da. hic blackberry'im olmadi o yuzden iyi kotu diyemicem gorunus olarak ilgimi cekiyo ama

bigmod

Üye
Bence çok paran varsa alabilirsin ayrıca çünkü blackberry'nin tüm nimetlerinden yararlanmak için bis paketi alman ve birde internet paketi alman gerekiyor ayrıca blackberry mesaj telefonu anladıgıma göre birde sms yapıcaksın masraflı telefon e6 gibi telefonlara bak derim.

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
e6 içinde internet paketi vb. şeyler yapmasak ne gibi şeyler yapabiliriz

maxirabit

maxirabit

Üye
e6 içinde internet paketi vb. şeyler yapmasak ne gibi şeyler yapabiliriz
Ücretsiz ama wifi üzerinden güncellenen çevrim dışı haritasını kullanabilirsiniz,resim çekip yüklediğiniz oyunları oynayabilirsiniz mesaj gönderip alabilirsiniz vs vs:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt