Bir bayanla ilk tanışmada ne yapmalıyım(Acil)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karayel90

karayel90

Üye
    Konu Sahibi
Bir bayanla ilk tanışmada ne yapmalıyım(Acil)
Aslında bu konuları ayşe kuline danışmak gerekir ama öle bişey yapmadım ve benim burda sevgili forumdaşlarım var onlar bana yardım eder dedim ne gerek var canım ayşe kuline :D

Neyse Daha Fazla Uzatmayalım

Bi bayanla ilk defe tanışacağım nasıl kelimeler kullanmam gerekir yada tanışma faslına geçebilmek için neler söylemeliyim yardımcı olursanız sevinirim

nazlican

Üye
hiç utanma sanki eskiden tanyrmuşun gibi rahat ol :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
once cakmak yakilarak kizin oturdugu masaya yaklasilir, ve kizin ayaginin altinda biseyler ariyormus edasiyla telasli telasli yerlere bakilir, olaylar gelisir:
-napiyosun sen +++++?
-ya ariyorum bulamiyorum bi turlu alla alla
-ne ariyosun?
-tanismak icin bahane..

:)

Tanışacağınız kızı üstün görmeyin.Yani kanatlı bir melek değil.Bir insan insan olarak görürseniz kendinizi
rahat hissedersiniz.
İlk olarak kızın sevgilisinin olup olmadığı öğrenilmeli nasıl öğrenilir?
1.Gözlemleyerek (yanın da sevgilisi var ise hallerinden belli olur)
2.Ortak arkadaştan öğrenerek
3.Sorarak (bu tanıştıktan sonra yapılabilir )

Öncelikle kızın da tanışmaya istekli olup olmadığından emin olmalıyız.Nasıl emin olabiliriz ?
Kızın bakışlarından,hareketlerinden,tepkilerinden eğer bunlar olumlu ise tanışma aşamasına geçilebilir.
Tanışma aşaması uzun tutulmamalıdır.Çünkü sadece bakışmak bir süre sonra acı verir ve kızın sevgilisi yok
ise sevgilisi olabilir.Tanışmak bir fırsattır tanışamazsanız bir başkası tanışır.Tanışmaktan korkmamak gerek
Kazanmadığınız bir şeyi kaybedemezsiniz değil mi ?Tanışma girişimin de bulunursanız.Tanışırsınız veya tanışamazsınız...
Sonuç elde edersiniz.Fakat tanışma girişiminde bulunmazsanız her daim tanışamamış olarak kalırsınız ve şu
soruyu sorarsınız tanışsam tanışır mı ?,tanışabilir mi ? bu tip sorular aklınızdadır.Bunları uygulamadan öğrenemezsiniz.
En doğrusu tanışmaya çalışmaktır.Karamsar bir şekil de beklemek sadece üzer.

Kızlar genellikle grup halinde gezerler bu da tanışmayı zor kılar.Onun için ortak arkadaş olup olmadığına bakılır.
Yani kızın arkadaşı sizin de arkadaşınız..Ortak arkadaş var ise kaç tane olduğuna bakılır.
Örneğin beş tane ortak arkadaş var.Bu ortak arkaşlar için de aranızın en iyi olduğu arkadaşınıza kız ile tanışmak istediğinizi anlatmalısınız.
Ortak arkadaş nasıl yardımcı olabilir ?
1.Örneğin kıza şöyle diyebilir.Meltem Hasan arkadaşım seninle tanışmak istiyor ?
2.Hasan kızın bulunduğu ortama getirilir ve ora da Meltem ile Hasan tanışabilir.
2.Yöntem 1.yönteme göre daha uygundur.Hem Hasan adlı tanımadığı kişinin yanın da kız kendi arkadaşını gördüğün de pek
güvensizlik sorunu yaşamaz.Tanışırken hemen telefon ve msn istenmemeli...Kızın durumuna göre istenilebilir.
Kız ile tanışılacağı gün giyim tarzı mümkün olduğunca iyi olmalıdır.Abartıya kaçılmayacak şekil de giyimin iyi olması ve
temizlik kızın olumlu bakmasına neden olur sonuçta dış görünüş tanışma aşamasın da en önemli kavramlardan biridir.Çünkü ilk
görüşmeler de dış güzelliğe bakılır sonrasın da iç güzellik öne çıkar..Tanışıldığı gibi ilişki teklif etmek risklidir.Kız
tanımadığı için güvensizlikten red edebilir.

Tanışırken ortak arkadaş yok ise ne yapılmalı ?
Ortak arkadaş yok ise kızın arkadaşlarından biri ile arkadaş olarak kız ile tanışılabilir veya kızın bulunduğu
ortamlara girerek kız ile tanışabilinir.
Bunlar yapılmazsa geriye kendi çabalarınız ile tanışmak kalır.Eğer kendi çabalarınız ile tanışacaksanız
kızın yalnız olmasına dikkat edin.Yalnızken daha rahat konuşabilirsiniz.Etkili konuşursanız kız etkilenir.Önce düşünün sonra konuşun.
Kısa ve öz konuşmaya dikkat edin.Konuşmayı uzatırsanız
sıkarsınız.Merhaba der isminizi söylersiniz kendinizden emin
bir şekil de çünkü bu önemlidir.Kız tanışmaya istekliyse tanışma sürecini kolay geçersiniz.Gülmek,sırıtmak bu gibi şeyler yaparsanız.
Kız dalga geçtiğinizi oyun oynadığınızı
zanneder ve başarısız olursunuz.Duruşunuz dik olmalı özgüveninizin iyi olduğunu belli etmelisiniz.Kibar bir şekil de
yaklaşmalısınız...Nasıl yaklaşırsanız kız da o şekil de yaklaşır.Ters yaklaşırsa kötü söz söylerse vs.kızın seviyesini
kısa süre için de öğrenmiş olursunuz ve tanışmaya layık biri olmadığını öğrenirsiniz.
Biraz da sohbet ederseniz artık tanışma gerçekleşmiştir.Kızın ismini unutmamalısınız.Kızı gördüğünüzde ismi ile seslenirsiniz
ne de olsa artık o tanıdığınız biridir.

Başka bilmek istediğin varmı küçük dostum ? :cool

• Beğen
Tepkiler: technoshark
man20

man20

Üye
tatlım pek bişi sölemene gerek. Merhaba nasılsın'dan sora bırak gözler konuşsun.

abandonware

abandonware

Üye
:hmmm sonuncusu mantıklı geldi fakat tanışacağın kişi nelerden hoşlanır? kounşkan girişken bişise göz meselesi biraz sıkıntılı :)

nazlican

Üye
Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız?
Kadın: Neden? Sizin yok mu? :D :D aman dikkat :d:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız?
Kadın: Neden? Sizin yok mu? :D :D aman dikkat :d:
Çok güzel bi tavsiye hocam tebrikler:alkis:kop:

- - - Eklendi - - -

Kardeş sen bana özel mesaj at kızı elinde bil :good:

• Beğen
Tepkiler: abandonware ve nazlican
Mert

Mert

Üye
Normal tanışırsın. Okuduğun okuldan konuşabilirsin(Hiç sapmaz :D). Sonra bulunduğunuz durumla ilgili iki espri yaparsın. Ağacın dalları gibi konuşulacak konular açılır.
Ben iyi bir arkadaş edinmek için yapabileceklerini yazdım. Daha ileri seviyede bir arkadaşlık için sorduysan kendin ol yeter be anam :D

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
ve sende dalga geçtin.
evt kolay değil ama denesin. Komik olsa bile olsun. Düşünsenize gülerek sohbete başlıyorsunuz :)
Haklısın fakat her insanın ruh hali anı anına tutmuyor. Bunun için önceden gözlemlemek ve kestirmek lazım. Tanışmak istediğin kişiyi belli bir süre uzaktan tanımak ve ona göre hareket etmek lazım...

jackalmami

jackalmami

Üye
ve sende dalga geçtin.
evt kolay değil ama denesin. Komik olsa bile olsun. Düşünsenize gülerek sohbete başlıyorsunuz :)

Dııııttt !!! :D
Ben kimseyle dalga geçmem.
Şöyle daha iyi anlarsın; Sırf dalga geçmek için dalga geçmem.
Sonuçta dalga geçmiş oluyor muyum? Bu konudaki sayılmaz... :)

Konuya dönersek, bir şekilde konuşta nasıl konuşursan konuş. Sakın gözlerini işin içine karıştırma. :)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
o kadar yazdım bi allahın kuluda teşekkür etmedi.

cukuleaks

Üye
O sana laf atsında gerisinde esprili bir dille relax konuşsan yeter. herhangibirşey düşünüp "acaba yapabilirmiyim ? ,acaba yanlışmı anladı?" gibi şeyler düşünürsen saniyeler içinde beyninde aşırı veri transferi gerçekleşir ve buda düşünce ve analiz sistemini etkisiz kılar. Sohbetin geri kalanında saçmalarsın ve kızın canını sıkarsın. Eğer bu iş dahada ilerlerse kız sanki sen yokmuşsun gibi senin söylediklerini takmamaya başlar ve seni kendi konuştuğu arkadaş grubundan soyutlar. buda senin için büyük bi darbe olmuş olabilir. O yüzden sadece konuş. Espirili bir dille :)

- - - Eklendi - - -

o kadar yazdım bi allahın kuluda teşekkür etmedi.
:tşk: Cidden :D

- - - Eklendi - - -

Konuya dönersek, bir şekilde konuşta nasıl konuşursan konuş. Sakın gözlerini işin içine karıştırma. :)
Abi ama gözlerin içine bakmadan konuşursanda hem hisleri yaşayamazsın hemde düzgün iletişim kuramazsın. bu normal insanlar arasındada geçerli :)

abandonware

abandonware

Üye

Çok güzel bi tavsiye hocam tebrikler:alkis:kop:

- - - Eklendi - - -

Kardeş sen bana özel mesaj at kızı elinde bil :good:

:kop:

- - - Eklendi - - -

O sana laf atsında gerisinde esprili bir dille relax konuşsan yeter. herhangibirşey düşünüp "acaba yapabilirmiyim ? ,acaba yanlışmı anladı?" gibi şeyler düşünürsen saniyeler içinde beyninde aşırı veri transferi gerçekleşir ve buda düşünce ve analiz sistemini etkisiz kılar. Sohbetin geri kalanında saçmalarsın ve kızın canını sıkarsın. Eğer bu iş dahada ilerlerse kız sanki sen yokmuşsun gibi senin söylediklerini takmamaya başlar ve seni kendi konuştuğu arkadaş grubundan soyutlar. buda senin için büyük bi darbe olmuş olabilir. O yüzden sadece konuş. Espirili bir dille :)

adam tecrübeli abi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
otostopçu

otostopçu

Üye

:sahan:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt