Bir bayanla ilk tanışmada ne yapmalıyım(Acil)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalmami

jackalmami

Üye
Gözlerini karıştırma derken, tabii ki de başka yerlere veya yere bakarak konuşmak olmaz ama "biz susalım gözlerimiz konuşsun.", "gözler yalan söylemez." denilmesi de çok saçma olmaz mı? Evet.. Bende öyle düşünmüştüm... :)

:sahan: Bilip bilmeden tükürme orhan, bezini idareli kullan biraz. :ehe

- - - Eklendi - - -

o kadar yazdım bi allahın kuluda teşekkür etmedi.

Konu sahibinden iste baane. Gerek duymadığım için okumadım zaten. :hih:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Gözlerini karıştırma derken, tabii ki de başka yerlere veya yere bakarak konuşmak olmaz ama "biz susalım gözlerimiz konuşsun.", "gözler yalan söylemez." denilmesi de çok saçma olmaz mı? Evet.. Bende öyle düşünmüştüm... :)
Başka yerlere derken mami:hmmm

jackalmami

jackalmami

Üye
Her türlü yer olabilir işte. Bakanın insiyatifine kalmış bişey :ehe

otostopçu

otostopçu

Üye

:sahan: Bilip bilmeden tükürme orhan, bezini idareli kullan biraz. :ehe

- - - Eklendi - - -

Konu sahibinden iste baane. Gerek duymadığım için okumadım zaten. :hih:

:kop: pardon reyiz :bud: 100 yıl sonra su olmayacakmış bezlere egzersiz yaptırıyorum ki verimli olsun :ah

jackalmami

jackalmami

Üye
Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye :)

yunus4554

yunus4554

Üye
Pardon saatiniz varmı de gerisi başlasın muhabbet

karayel90

karayel90

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim yorum yazan herkeze sadece basit bi meraba yeterliymiş zaten gerisi çorap söküğü gibi geldi :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Teşekkür ederim yorum yazan herkeze sadece basit bi meraba yeterliymiş zaten gerisi çorap söküğü gibi geldi :)
senin bişey yapıcağın yok kardeş kızın numarasını ver bana bide kendi numaranı ver kızı elinde bil :cool

jackalmami

jackalmami

Üye
Behzat ç. Yi mi izleyeceksin :D

maxirabit

maxirabit

Üye
hacı bırak ya 3 gün sonra gene foruma konu açar bu çıkma teklifi nasıl edilir diye bak bombayı orda patlatıcam :ehe
Aslında öyle çok uğraştırıcı bir olaya bazen gerek kalmıyor şansın varsa zaten gerisi geliyor da tabi o şansın ne zaman tutacağı belli olmuyor.
Bir de tahmini,face,twitter vs tarzı yerlerden konuşmaya başlamış gibi ama o tür yerlerden konuşmak için konuya bile gerek yok ki:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt