Bir Sorum Var (Özellikle Yöneticilere)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Bir Sorum Var (Özellikle Yöneticilere)
forum kurallarının en başında :

1. Telif haklarıyla korunan yazılımların kırılmış, tam sürüm hali veya C*rack, k*eygen, s*erial vb. içeren versiyonlarının paylaşımı kesinlikleyasaktır ve Forum yöneticileri sürekli denetim yapmaktadır. Bulunması durumunda, mesajı yazan kişiye ceza verilerek, içerik siteden silinecektir. Gözden kaçan durumlarda, mesajlardaki "Sikayet Et" butonu veya sitenin en altındaki "İletişim" linki ile, bizi haberdar edebilirsiniz. En kısa zamanda müdehale edilerek gereken yapılacaktır.

android symbian vs vs heryerde crackli versiyon paylaşıyoruz ? Nasıl oluyor bu iş yani kafam karıştı kısaca.

• Beğen
Tepkiler: abandonware

TheMadness

TheMadness

Üye
forum kurallarının en başında :

1. Telif haklarıyla korunan yazılımların kırılmış, tam sürüm hali veya C*rack, k*eygen, s*erial vb. içeren versiyonlarının paylaşımı kesinlikleyasaktır ve Forum yöneticileri sürekli denetim yapmaktadır. Bulunması durumunda, mesajı yazan kişiye ceza verilerek, içerik siteden silinecektir. Gözden kaçan durumlarda, mesajlardaki "Sikayet Et" butonu veya sitenin en altındaki "İletişim" linki ile, bizi haberdar edebilirsiniz. En kısa zamanda müdehale edilerek gereken yapılacaktır.

android symbian vs vs heryerde crackli versiyon paylaşıyoruz ? Nasıl oluyor bu iş yani kafam karıştı kısaca :

Üstüne de onaylanıyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
uygulama tarzı şeyler paylaşılıyor ama film müzik e-kitap oyun gibi şeyler çoğu sitede paylaşılmasına rağmen burda paylaşılmıyor.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
uygulama tarzı şeyler paylaşılıyor ama film müzik e-kitap oyun gibi şeyler çoğu sitede paylaşılmasına rağmen burda paylaşılmıyor.

Ne fark eder ?

- - - Eklendi - - -

Hayatımda ilk kez boyle bi olayla karsilasiyorum. Hem kesinlikle yasaktir diyor hemde cracksiz uygulama yok. Bi yonetici aciklama yapabilirmi biran önce ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dostum konu açmak yerine yöneticiye pm atabilirdin daha çabuk cevap alırsın.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
şikayet ediyimmi direk gelirler konuya görmediler heralde :naughty:

haltie

haltie

Üye
Çünkü bunların ucu açık kimse birşey demiyor denetlenemiyor çok önemsenmiyor o yüzden paylaşım yasak ama paylasilabiliyor ama arkadaşin dediği gibi yukarıda e book mp3 film gibi dosya paylasimlari sıkı telif haklarıyla korunuyor ve o yüzden yasak.Aslında boşluk var o yüzden böyle bizde bundan faydalanıyoruz kullanıcılar olarak :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu konuda mumkun oldugunca kullanicinin yaninda olmak gerekiyor. Oyun ve uygulamalar bir kac firma haricinde telif hakki korumasi olmasina ragmen takip işlemine tabi tutulmuyor. Bunun nedeni hem takibinin neredeyse imkansiz olmasi hem de bu şekilde daha cok kullaniciya ulaşabileceklerini bilmeleri. Ayrica cogu geliştirici firma bu paylaşimlar olmasa adini bile duyuamaz. Video muzik kitap gibi paylaşimlar konusunda zaten yeterince hassas davranmasak malum sitelerin başina gelenler bizim de başimiza gelirdi. Aslinda bu konuda soylenebilecek cok fazla da bişey yok cunku bu paylaşimlar uzun vadede yapimcisina fayda sagliyor onlar da bu yuzden peşine duşmuyorlar. Benim kendi adima soyleyebileceklerim bu kadar. Umarim yardimci olmuştur.

anılbaran

anılbaran

Üye
Aslında bu sorunun cevabını adminler vermeli :)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda mumkun oldugunca kullanicinin yaninda olmak gerekiyor. Oyun ve uygulamalar bir kac firma haricinde telif hakki korumasi olmasina ragmen takip işlemine tabi tutulmuyor. Bunun nedeni hem takibinin neredeyse imkansiz olmasi hem de bu şekilde daha cok kullaniciya ulaşabileceklerini bilmeleri. Ayrica cogu geliştirici firma bu paylaşimlar olmasa adini bile duyuamaz. Video muzik kitap gibi paylaşimlar konusunda zaten yeterince hassas davranmasak malum sitelerin başina gelenler bizim de başimiza gelirdi. Aslinda bu konuda soylenebilecek cok fazla da bişey yok cunku bu paylaşimlar uzun vadede yapimcisina fayda sagliyor onlar da bu yuzden peşine duşmuyorlar. Benim kendi adima soyleyebileceklerim bu kadar. Umarim yardimci olmuştur.
çok teşekkür ederim , gerekli cevabı aldım :oke: Konu kitlenebilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...