iPod Touch 4. Nesil mi, iPad1 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
iPod Touch 4. Nesil mi, iPad1 mi?
Fazla bütçem yok konudan da anlaşılacağı gibi. Lise son sınıf öğrencisiyim ve beni yıl sonuna kadar idare edicek bir cihaza ihtiyacım var. Tabletim var fakat iOs rüyalarıma kadar girmeye başladı artık. :ehe Sürekli yanımda da taşıyabileceğim bir iPod Touch 4 mü almalıyım yoksa iPad 1 mi ? iPad 1 in performansı hakkında pek bi bilgim yok. Ben çok oyun düşkünü değilimdir. Genelde internet, müzik ve küçük çaplı oyunlar.

Dediğim gibi bütçem sadece bu iki cihazdan birine yeticek kadar var. Sizce hangisini almalıyım ? Bu arada alacağım cihazlar 2. el olacak.

Kerim.

Kerim.

Üye
ipad 1 kotu

Kerim.

Kerim.

Üye

Ne bakımdan kötü mesela? Açarsan çok sevinirim.
ozelliklerini bilmiyorum ama ekrani kotu.pikseller goruluyor.onun yaninda performansida kotu.bi tane video izlemistm ipad2 ve3e gore cok yavasti.youtubeye ipad1 vs ipad2 vs ipad3 yaz cikar o zaman

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
iPad1 ve iPad2 nin ekran çözünürlükleri aynı diye biliyorum ben. Pek sıkıntı yaratmaz sanırsam.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce izlemiştim hocam o videoyu ben. Fakat pek bi fark göremedim. Tabii canlı görmek daha iyi olacaktır benim için videoda çok belli olmaz. Çözünürlüğüde geçtim performansı nasıldır, internette sıkıntı çıkarır mı ?

bigmod

Üye
bence ipod touch alman yararına olacaktır taşıması daha kolaydır internettede ipad 1 vs 2 vs 3 izledim 1 aşırı yavaş 4 nesil 32 gb gayet yeterlidir.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
bence ipod touch alman yararına olacaktır taşıması daha kolaydır internettede ipad 1 vs 2 vs 3 izledim 1 aşırı yavaş 4 nesil 32 gb gayet yeterlidir.

Benimde aklıma ipod yattı fakat ekranı küçük, işimi tam anlamıyla görür mü çok tedirginim.

Kerim.

Kerim.

Üye
Daha önce izlemiştim hocam o videoyu ben. Fakat pek bi fark göremedim. Tabii canlı görmek daha iyi olacaktır benim için videoda çok belli olmaz. Çözünürlüğüde geçtim performansı nasıldır, internette sıkıntı çıkarır mı ?

internette isini gorur:oke:

- - - Eklendi - - -

internette isini gorur:oke:

Epple

Epple

Üye
iPad 1 artik biraz geride kalmaya basladi ama burda senin ihtiyaclarin da onemli. Bir iPad'i cebinde tasiyip da ihtiyacin oldugu an heryerde cikarip wifi vs. kullanamazsin, yani kullansan da onu tasimasi biraz zor olur. Yani disari dolasmaya cikinca bi iPad tasimak bana gore abest kacar. Ama iPod her anlamda senin isine yarar bence. Tasimasindan donanimina kadar. Yani bence iPod.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
İşiniz tam olarak nedir ki ?

İnternet sayfalarında rahat gezinebilmek, ekranının büyüklüğü tabii ki önemli bir etken. iPod alırsam ekranının küçüklüğünden dolayı daha sonra şikayetci olurmuyum diye tedirginim açıkcası. Yoksa hiç bir sorunum yok, çok iyi bir cihaz...

- - - Eklendi - - -

iPad 1 artik biraz geride kalmaya basladi ama burda senin ihtiyaclarin da onemli. Bir iPad'i cebinde tasiyip da ihtiyacin oldugu an heryerde cikarip wifi vs. kullanamazsin, yani kullansan da onu tasimasi biraz zor olur. Yani disari dolasmaya cikinca bi iPad tasimak bana gore abest kacar. Ama iPod her anlamda senin isine yarar bence. Tasimasindan donanimina kadar. Yani bence iPod.

Haklısınız, benimde aklımda iPod var.. Sanırım tercihimi iPod'dan yana yapacağım..

R.A.M

R.A.M

Üye
Sendede sanırım t1200 var :ehe ekran çözünürlüğü flan vasat :( şarj 1s

bigmod

Üye

İnternet sayfalarında rahat gezinebilmek, ekranının büyüklüğü tabii ki önemli bir etken. iPod alırsam ekranının küçüklüğünden dolayı daha sonra şikayetci olurmuyum diye tedirginim açıkcası. Yoksa hiç bir sorunum yok, çok iyi bir cihaz...

- - - Eklendi - - -

Haklısınız, benimde aklımda iPod var.. Sanırım tercihimi iPod'dan yana yapacağım..

arkadaşım retine ekran akar çabucak alışırsın internet için bence endişelenme yeterlidir bence :D

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Sendede sanırım t1200 var :ehe ekran çözünürlüğü flan vasat :( şarj 1s

evet t1200 fakat şarjı güncelleme yaptıktan sonra 3-4 saat gidiyor cidden. Çözünürlük gerçekten vasat.

- - - Eklendi - - -

arkadaşım retine ekran akar çabucak alışırsın internet için bence endişelenme yeterlidir bence :D

Bi araştırayım da o zaman gidip bi ipod 4 alayım. :)

bigmod

Üye

evet t1200 fakat şarjı güncelleme yaptıktan sonra 3-4 saat gidiyor cidden. Çözünürlük gerçekten vasat.

- - - Eklendi - - -

Bi araştırayım da o zaman gidip bi ipod 4 alayım. :)

kesinlikle fakat 32 gb alman senin yararına olacaktır.:oke:

R.A.M

R.A.M

Üye
yuh bende belki 5 defa flan güncelleme yaptım hiç şarjı uzamadı hatta 2.50 flan gidiyordu 2'ye düştü şimdi wifi ile 1.20 anca :)

acuxx

acuxx

Üye
4. Nesil çok şekil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...