Nokia Belle Future Pack 2 Port Etmek ( klavye,kilit ekranı,kamera menüsü vb.)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cyber

cyber

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Belle Future Pack 2 Port Etmek ( klavye,kilit ekranı,kamera menüsü vb.)
Evet arkadaşlar 1.nesil cihazlara port etmek istiyorum ama klavye açılmıyo galiba tamamen qt ye geçilmiş bunu port yapabilmek mümkün mü port etmeye çalışanlar var mı.Son olarak portlanmıyorsa nedeni nedir acaba bilen var mı

karadag63

karadag63

Üye
umarım portlanir. Bu defa 1.nesil kullananlar galiba ortada Yok :)

cyber

cyber

Üye
    Konu Sahibi
evet yok

volkan.ka

Üye
o klavye nokia c7 ve n8 gelmezse yazıklar olsun böyle firmaya. o kadar paralar verdik aldık. 1.nesil 2.nesil ayrımı yapıyorsa onlarında ....

• Beğen
Tepkiler: yunus_ 123
Esendağlı

Esendağlı

Üye
umarım bunu yapabilecek yada yapacak bir arkadaşımız vardır bu forum da,büyük sevaba girer

emreli01

emreli01

Üye
o klavye nokia c7 ve n8 gelmezse yazıklar olsun böyle firmaya. o kadar paralar verdik aldık. 1.nesil 2.nesil ayrımı yapıyorsa onlarında ....

ben nokia kadar cimrisini görmedim refresh le avtuyorla ışte

catdog136

catdog136

Üye
ses duyurmak önemli, aşırı bir şikayet olmadıkça bende olsam bende uğraşmam.. amaç sonuçta telefon satmak ikinci nesillere artı birşeyler olacak ki satılacak.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben klavye üzerinde çalıştım olmadı sistem biraz çözülsün bakalım daha taze zor görünüyor ama belki ilerde.

MaxipmaN

Üye
herkes nereye ediliyosa şikayet etsin :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
umarım portlayan bi abimiz çıkar :ehe:

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
ses duyurmak önemli, aşırı bir şikayet olmadıkça bende olsam bende uğraşmam.. amaç sonuçta telefon satmak ikinci nesillere artı birşeyler olacak ki satılacak.
ama ikinci nesil türünde telefon alan kişi bu birinci nesil demeyecek ki onlar daha güzel deyip onları alacak. Bizi düşünse sıkıntı çıkmaz abi :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
1.nesillere port edilmesi biraz zor gibi..fp2 lite olsa neyse de refresh de olmaz bence

karadag63

karadag63

Üye
galiba bu durum Zor olduğu için konu da ses Yok :)

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Sadece klavye portlansa bile yeter :(

MaxipmaN

Üye
fp2 lite nisandan önce beklemiyorum

SheFy

SheFy

Üye
beyler 1.nesiller anna belle refresh aldi. hala bizim.fp2 ye sulaniyorsunuz. bizden.daha fazla.guncelleme.aldiniz ayip yahu :D :ehe

karadag63

karadag63

Üye
symbian yolculuğunda beraber gidiyoruz bunu da almasak kategoriler olacak artık fp2 kullananlar ve öncesi :)

SheFy

SheFy

Üye
hadi sira fp3 te :ehe

karadag63

karadag63

Üye
allah yardımcınız olsun umarım bi şeyler yapılır zamanla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt