Nokia Belle Future Pack 2 Port Etmek ( klavye,kilit ekranı,kamera menüsü vb.)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ThreeDi

ThreeDi

Üye
Qt ile ilgili olduğu için refresh'e olmaz gibime geliyor ya.Nokia Fp2'nin kırpılmış halini verecek birinci nesillere ama arkadaşında dediği gibi nisandan önce biraz zor.Gelse bile n8'e gelir öncelikle ghz açısından.Yani c6-01 falan hazirandan önce beklemiyorum ben.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Qt ile ilgili olduğu için refresh'e olmaz gibime geliyor ya.Nokia Fp2'nin kırpılmış halini verecek birinci nesillere ama arkadaşında dediği gibi nisandan önce biraz zor.Gelse bile n8'e gelir öncelikle ghz açısından.Yani c6-01 falan hazirandan önce beklemiyorum ben.

Ghz açısından derken? 1. Nesillerin hepsinin işlemcileri aynı.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

n8'le diğerlerini Ghz değeri aynı ayrıca hazirana henüz 8 ay var tarih tahmini tutmuyor nokianın ne yapacağı hiç belli olmaz marta kadar ne gelirse gelir daha sonra 1. Nesiller piyasada bile kalmaz nerdeyse.

efeler12

efeler12

Üye
Annayla başlamış sistemi belle yapmışlar hala tartışmalara bakın yaparsa yapar yapmazsa yapmaz adam size pazarladığınızda aldığınız şeye baktınız ona göre aldınız fazlasını bekliyorsanız niye aldınız

• Beğen
Tepkiler: famemonster16
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Annayla başlamış sistemi belle yapmışlar hala tartışmalara bakın yaparsa yapar yapmazsa yapmaz adam size pazarladığınızda aldığınız şeye baktınız ona göre aldınız fazlasını bekliyorsanız niye aldınız

annadan öncede pr1.2 vardı yani annadan öncede bir sistem vardı sırasıyla anna – belle – belle refresh oldu.

emreli01

emreli01

Üye
Nokia c7 nn n8 den ne aşşası var hatta c7 nin 1 gb rom u var n8 512 önemli bişe olmasada donanımda daha bi fırt daha üst :naughty:

cyber

cyber

Üye
    Konu Sahibi
portlanacak görürsünüz bak =)

MaxipmaN

Üye
1. nesiller 1 güncelleme daha alır 2013 ün sonunda şu anki 5800 ayarına iner

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Beyler güncellemeyi bırakın port edebilcek babayiğit var mı? :D

ThreeDi

ThreeDi

Üye
O değilde arkadaşın dediği gibi 2013'de 5800 ayarına düşecek 1.nesiller.Zaten 2015'de Nokia batar :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
O değilde arkadaşın dediği gibi 2013'de 5800 ayarına düşecek 1.nesiller.Zaten 2015'de Nokia batar :ehe

nokianın bu duruma gelceğini kimse tahmin etmezdi ne duruma geleceğinide tahmin etmeyin bence lumiaları görmesen aşık olanlar var.

ThreeDi

ThreeDi

Üye

nokianın bu duruma gelceğini kimse tahmin etmezdi ne duruma geleceğinide tahmin etmeyin bence lumiaları görmesen aşık olanlar var.

Windows Phone'ler çok karışık gözüktü bana ya şahsen ben lumia yerine android bi telefonu tercih ederim örneğin lumia serisi bir telefon alacağıma Wonder tarzı bişey alabilirim windows phone'ler çok karışık gözüküyor gözüme.Ayrıca daha durumu tam bilmiyoruz flash vs.. durumunu 1.nesil alıp hacklemek en iyisi :ehe Ayrıca hocam Nokia'nın tekrar şahlanıp satması için anna'dan belle'ye geçiş gibi bir işletim sistemi yapması lazım.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

Windows Phone'ler çok karışık gözüktü bana ya şahsen ben lumia yerine android bi telefonu tercih ederim örneğin lumia serisi bir telefon alacağıma Wonder tarzı bişey alabilirim windows phone'ler çok karışık gözüküyor gözüme.Ayrıca daha durumu tam bilmiyoruz flash vs.. durumunu 1.nesil alıp hacklemek en iyisi :ehe Ayrıca hocam Nokia'nın tekrar şahlanıp satması için anna'dan belle'ye geçiş gibi bir işletim sistemi yapması lazım.

Bende wp'ye karışık diyodum taa ki kullanana kadar bizim Hollanda'da akraba var o almış lumia kullandım biraz çok müthiş telefon özellikle kamera arayüzü çok süper hiç karışık değil ileride wp'li bi telefon düşünebilirim :)

ThreeDi

ThreeDi

Üye

Bende wp'ye karışık diyodum taa ki kullanana kadar bizim Hollanda'da akraba var o almış lumia kullandım biraz çok müthiş telefon özellikle kamera arayüzü çok süper hiç karışık değil ileride wp'li bi telefon düşünebilirim :)

Symbian kolay kullanımlıydı ama wp ona göre biraz daha karışık.Yani 30-50 yaş arası pek tercih etmicek sanırsam wp işletim sistemli telefonları.Benim babam örneğin nokia x6 kullanıyor s60v5 ile mutlu belle'yi bile çok karışık buluyor.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

Symbian kolay kullanımlıydı ama wp ona göre biraz daha karışık.Yani 30-50 yaş arası pek tercih etmicek sanırsam wp işletim sistemli telefonları.Benim babam örneğin nokia x6 kullanıyor s60v5 ile mutlu belle'yi bile çok karışık buluyor.

Yok cidden karmaşık değil akrabam dediğim 50 küsür yaşlarda :D

famemonster16

famemonster16

Üye

Aynen n8, c6-01, c7 gibi telefonlar piyasaya çıktıklarında ilk Symbian^3 sürümünü kullanıyorlardı (pr 1.2 deniliyor sanırım)
Adamlar telefonu 2 büyük işletim sistemi güncellemesiyle desteklediler hala Nokia destek vermiyor diyorsunuz :dry: Telefonu ilk yazılımıyla karşılaştırınca arada dağlar kadar fark var :good: Samsung kendi bada telefonlarını o kadar destekledi mi acaba...

achambo

achambo

Üye
Aynen n8, c6-01, c7 gibi telefonlar piyasaya çıktıklarında ilk Symbian^3 sürümünü kullanıyorlardı (pr 1.2 deniliyor sanırım)
Adamlar telefonu 2 büyük işletim sistemi güncellemesiyle desteklediler hala Nokia destek vermiyor diyorsunuz :dry: Telefonu ilk yazılımıyla karşılaştırınca arada dağlar kadar fark var :good: Samsung kendi bada telefonlarını o kadar destekledi mi acaba...

doğru diyosun ama bir de bizim telefonlarla aynı fiyatta olan androidlerde de güzel arayüzü var o açıdan şu fp2 tan gelse eksin yanımız kalmıcak diğer tellerden

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
android daha karışık geliyo bana wp'yi de videolardan gördüm :D

famemonster16

famemonster16

Üye
doğru diyosun ama bir de bizim telefonlarla aynı fiyatta olan androidlerde de güzel arayüzü var o açıdan şu fp2 tan gelse eksin yanımız kalmıcak diğer tellerden

Peki o aynı fiyatlı android telefonlarda ilk çıktıkları zamanki sürümle şimdiki sürüm arasında pr 1.2-Belle kadar büyük bir arayüz farkı var mı?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Görmeden birşey söylemeyin arkadaşlar ilk görünüşte öyle gelebilir ve ilk zamanlar öyle olabilir ama şöyle düşünün pr1.2 ile belle refresh arasındaki farkı önceden hiçbirşey yoktu widgetler geldi yeni uygulamalar geldi falan filan...

Bir extra buttons düşünün mesela 60 kb'lik bir uygulama ama telefon için ne kadar önemli neredeyse hepimiz kullanıyoruz symbianda bile farkında olmadan neler çıktı yavaş işleyen bir işletim sistemi olmasına rağmen bir de microsoftu görün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt