Nokia E7-00 bir dosya var silersem sorun olur mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E7-00 bir dosya var silersem sorun olur mu?
Arkadaşlar Nokia E7-00'ımın depo E hafızası komple doldu yani 16GB'tan 20 MB kaldı boş alan xplore ile gereksiz şeyleri silecekken şuna rastladım silsem sorun olur mu? Dosya adı:

romdumpplus.dmp

E kök klasörde duruyor 35MB boyutu var acaba sistemle mi ilgili bi dosya tereddüt ettim silemedim sizce zararı olur mu sileyim mi?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
rom dump rom patcher ile gelen bir dosya diye Biliyorum ben.silebilirsin sorun olmaz.rom dökümünün belgesi o sadece

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
rom dump rom patcher ile gelen bir dosya diye Biliyorum ben.silebilirsin sorun olmaz.rom dökümünün belgesi o sadece

anladım açıklama için teşekkürler, cihazımda hafıza kalmayınca temizlik yapmaya başladım dosyayıda tanımadığım için tereddütte kaldım silsem mi silmesem mi diye teşekkür ederim :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sistem dosyası olsa silemezsin zaten

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Doküman dosyası silersen bir şey olmaz.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5323705' Alıntı:
sistem dosyası olsa silemezsin zaten

bilemiyorum kardeşimin E71'inde bazı gereksiz dosyaları silmek istedim tel hackliydi epey gereksiz gördüğüm dosyayı sildikten sonra telefon bir anda ekran karardı kapandı ama açılmadı ne yaptıysak olmadı hard üstüne hard format attım yine açılmadı bi kaç saat beklettik sonra 3 kez üst üste hard fotmat attık bi anda telefon sıfırlanmış olarak açıldı, o yüzden de sistem dosyası olur da yanlışlıkla silmeyeyim dedim ne olur ne olmaz? :) + bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt