Kazıklanmayın...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Kazıklanmayın...
Arkadaşlar geçen gün Kadıköy 'de bir cep telefonu mağazasına girdim ve Samsung Galaxy S3 16 Gb Fiyatını sordum ve adamın verdiği fiyat : 1900 TL...Tabi bunu duyunca şok oldum Genpa ve Telpa 'nın sitesinde bile resmi satış fiyatı : 1799 TL ... Adama sizinki özel donanımlı cihazlar mı ? diye sorunca, afalladı anlayamadığı için '' Efendim ? '' dedi '' Neyse hayırlı işler '' deyip çıktım baya bi kızdım tabi, çünkü insanları enayi yerine koymaktan başka bişey değildi bu..Diyelim ki benim yerime oraya fiyatları bilmeyen bir insan gitti ve aldı o cihazı, içi rahat edecek mi bu insanların..Ayak üstü adam kazıklayacaklar yahu yazıktır ne hale gelmiş millet..Harbiden utanma kalmamış insanlarda.

BUYRUN RESMİ SATIŞ RAKAMI :

• Beğen
Tepkiler: abandonware

__xXx__

__xXx__

Üye
internet üzerinden al o zaman telefonu sen ucuza kapatmaya çalışıyorsun diye adam kâr elde etmeden satacak diye birşey yok:oke:

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
internet üzerinden al o zaman telefonu sen ucuza kapatmaya çalışıyorsun diye adam kâr elde etmeden satacak diye birşey yok:oke:
bencede daha mantıklı internetten almak. adam mecburen üstüne para ekleyecektir kar elde edebilmek için.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

Ucuza kapatmak mı ? 1799 TL zaten en uçuk rakam şuanda ki onu geçtim adam 1900 TL diyor bunun bir mantığı yok anlayabiliyor musun ? Resmi satış rakamı 1799 bile zaten en uçuk rakam..1500 e Galaxy S3 var 2 yıl Telpa veya Genpa garantili..Bu olayın kar ile falan alakası yok anlamazsın sen kazıklanmaya meraklısın çünkü okey ?

- - - Eklendi - - -

bencede daha mantıklı internetten almak. adam mecburen üstüne para ekleyecektir kar elde edebilmek için.

1500 'e 2 yıl telpa veya genpa garantili sıfır cihaz satanlar kar elde etmiyor mu ? kar ile alakası yok bu işin kişisine göre muamele yapan dükkanlar var ama arkadaş kazıklanmaya meraklı olduğu için anlamak istemez :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Ucuza kapatmak mı ? 1799 TL zaten en uçuk rakam şuanda ki onu geçtim adam 1900 TL diyor bunun bir mantığı yok anlayabiliyor musun ? Resmi satış rakamı 1799 bile zaten en uçuk rakam..1500 e Galaxy S3 var 2 yıl Telpa veya Genpa garantili..Bu olayın kar ile falan alakası yok anlamazsın sen kazıklanmaya meraklısın çünkü okey ?
Öncelikle sabah sabah ortam gerginiği yaşamayalım...

Güzel güzel tartışalım.

Bu gibi mevzularda internet alış-veriş söz konusu ise ki resimden anlaşılacağı üzere (ki herhangi bir alışveriş sitesi) maliyeti düşük olur.

internet üzerindeki alışveriş normaldekinden daha ucuzdur söylemek istediğim. sadece bu olay tek bir site için geçerli değildir...

bak teknosa ya. mağazalardakiyle internet sitesindeki fiyatlar aynı mı?

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

Öncelikle sabah sabah ortam gerginiği yaşamayalım...

Güzel güzel tartışalım.

Bu gibi mevzularda internet alış-veriş söz konusu ise ki resimden anlaşılacağı üzere (ki herhangi bir alışveriş sitesi) maliyeti düşük olur.

internet üzerindeki alışveriş normaldekinden daha ucuzdur söylemek istediğim. sadece bu olay tek bir site için geçerli değildir...

bak teknosa ya. mağazalardakiyle internet sitesindeki fiyatlar aynı mı?

Kardeşim 1500 e bile var aynı cihaz aynı garantili..benim anlatmak istediğim sormadan soruşturmadan almasın insanlar..Kazık atacak yer çok çünkü..

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Kardeşim 1500 e bile var aynı cihaz aynı garantili..benim anlatmak istediğim sormadan soruşturmadan almasın insanlar..Kazık atacak yer çok çünkü..
peki nerde olduğunu gösterebilir misin veya söyleyebilir misin ben hiç bir yerde göremedim.:hmmm

__xXx__

__xXx__

Üye
kardeş 1900 lira fiyat biçmiş sen kazıklanmaya devam et diyorsun ya o adama o telefonun geliş fiyatı ne kadar onu biliptemi konuşuyorsun? adamın fiyatı o isteyen alır istemeyen almaz internet fiyatı düşük diye o adam da aynı fiyattan vermek zorunda değil. ve de sende şu an fahiş fiyattan bahsediyorsun madem ucuzluk peşindesin git yurt dışından al o zaman telefonu kazıklanma :oke:

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

peki nerde olduğunu gösterebilir misin veya söyleyebilir misin ben hiç bir yerde göremedim.:hmmm

Evet hatta aynı yerde şimdi dükkan ismi vermiyorum burda yasaktır belki..Kadıköy 'de 1500 'e alayım ben sana hiç problem değil hani :oke:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Evet hatta aynı yerde şimdi dükkan ismi vermiyorum burda yasaktır belki..Kadıköy 'de 1500 'e alayım ben sana hiç problem değil hani :oke:
yok yasak değil özelden yaz bende almayı düşünüyorum eğer ucuza düşürürsem harbiden iyi olur:hmmm

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

hocam sakin olalım gerek yok sabah sabah böyle şeylere lütfen...

ben yapmak istemiyorum bari siz kendi kendinizi şikayet edin.

caglar b

caglar b

Üye
ya bu ne sabah sabah neyin tartışması, tamam konuyu açan arkadaşa katılıyorum küçük telefoncular her zaman kazık fiyata ürün itelemeye çalışırlar, mesela ben 701 i mayıs ayında aldım .normalde vodafone den başka yerde yoktu olanda 1000 tl gibi saçmasapan fiyatlar istiyordu .ankara tunalı hilmideki telefonvuları bilen bilir çok pahalıya telefon satarlar fakat ben o adamdan 1000tl çektigi telefonu 800 tl ye aldım (babamın askerlik arkadaşıymış :) ) al bide burdan yak

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
:locked:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
:locked:

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt