c6-01 dokunma hassasiyeti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1983erdem

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 dokunma hassasiyeti
Arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum veya daha önce konuşuldumu ama C6-01 de telefon elinizdeyken veya diğer elinizle dokunupta ekranı ellediğinizde daha hassas oluyor. Mesela telefonu masaya veya koltuğa koyup ekranı ellediğinzde hassasiyet çok düşük oluyor. Arkadaşımın Samsung veya İphone'unda böyle bir şey görmedim, telefon masada da olsa diğer elinzle tutmasanız bile hassasiyet hep aynı. Bu bir tek Nokia'larda mı var acaba c6-01'e mi özel birşey. Yoksa sorun benim telefonda mı anlayamadım. Sizlerde durum nasıl acaba?

u_cosar

u_cosar

Üye
bende de bazen oluyor elim terlediğinde

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
bende de aynı şekilde

yunuq58

yunuq58

Üye
bnde masada daha iyi n500 :)

1983erdem

Üye
    Konu Sahibi
Geçen bir arkadaş resimlerine bakıyım diye aldı benden telefonu masada eliyle yana doğru kaydırıyo amma dandikmiş ha bu Nokia'ların dokunmatikliğini hala becerememişler dedi, ben de olurmu ya falan diye aldım o zaman farkettik böyle olduğunu daha önce dikkatimi çekmemişti. Kötü birşey ya telefonu masaya falan koyup internette gezinirken diğer elinle de illa telefona dokunmam gerekiyor :)

46maraz

Üye
birde iyi yanından bak cebine kilit açık olsa bir yere girmesi zor olur belki :)

1983erdem

Üye
    Konu Sahibi
birde iyi yanından bak cebine kilit açık olsa bir yere girmesi zor olur belki :)

normalde kumaşla falan temasında tuşlara basılmıyo ama bildiğim kadarı ile ille çıplak parmak istiyor. Hatta kışın eldivenle falan basılamıyor. Yine de cepte kilit açık kaldımı biryere gircek olsa bile yeğlerdim masa üstünde hassas olmasını :)

PYTHONs

Üye
Evet öle birşey var sanırım özellikle yapmışlar..... Arkadaş gibi benimde elim terlediğimde ekran çok kasıyor napcanı şaşırıyor deli tavuklar gibi :ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Evet öle birşey var sanırım özellikle yapmışlar..... Arkadaş gibi benimde elim terlediğimde ekran çok kasıyor napcanı şaşırıyor deli tavuklar gibi :ehe

fena güldüm :ehe herkeste böyle kılıfla kullanınca da hassasiyet düşüyor

magicozi

magicozi

Üye
ben de c6-01 kullanıyorum. Gerçekten bu yazıyı okuduktan sonra c7 ile karşılaştırdım hakikaten öyle. Sanırım c6-01 de var sadece. Bu sorunu halletmek için telefon kabı takıp arasına parmak hissi verecek bir şey sıkıştırsak acaba faydası olur mu denemek lazım aslında ;)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
evet hassasiyeti bırak birkaç defa basıyorum öyle alıyor ama tel elimdeyken sorun yok

tarxhn

tarxhn

Üye
hiç fark etmemişim demek ki kılıf zararlı dokunmatiğe :)

MaxipmaN

Üye
kılıf çok etkiler dokunmatiği ben kılıfı aylarca çıkamamıştım(arkaya takılan) 2 hafta önce bi çıkardım ben telefon mu kullanıyormuşum dedim abartısız

psygo16

Üye
dokunmatik ayarı nrde

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
aynen dediğin gibi

whu-su

Üye
Arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum veya daha önce konuşuldumu ama C6-01 de telefon elinizdeyken veya diğer elinizle dokunupta ekranı ellediğinizde daha hassas oluyor. Mesela telefonu masaya veya koltuğa koyup ekranı ellediğinzde hassasiyet çok düşük oluyor. Arkadaşımın Samsung veya İphone'unda böyle bir şey görmedim, telefon masada da olsa diğer elinzle tutmasanız bile hassasiyet hep aynı. Bu bir tek Nokia'larda mı var acaba c6-01'e mi özel birşey. Yoksa sorun benim telefonda mı anlayamadım. Sizlerde durum nasıl acaba?
aynısı benim c6-01de oluyor ama bu telefonun hassasiyeti ilk aldığımda daha iyiydi dokunmadan bile algılıyordu şimdi ekrana dokunmadan algılamıyor

tevley

tevley

Üye
aynn ya arada bende koyuyrum nerdeyse tellin dokunmatiğinde sorun varmış gibi oluyor

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bendede aynışekilde eldeyken sorun yok masada basmıyor ekran titriyor.

MrExpert

MrExpert

Üye
c601 i üç ay kullanmıştın ama böyle bir şey fark etmedim.

blackcemre

Üye
Bence hiç alakası bende e7 kılıfta kullanıyorum ekranı jelatinli dokunma hassasiyetinde bir sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...