Hangisini alıyım? Note 2 mi S3 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Hangisini alıyım? Note 2 mi S3 mü?
Arkadaşlar bu iki telefondan birisini alacağım. Telefonun büyüklüğünün önemi yok. Benim için oyun, uygulama ve internet önemli. Hangisini önerirsiniz ve neden önerirsiniz? Note 2 vs S3

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Note 2 ..

SerhatKesen

SerhatKesen

Üye
Samsung s3..ben çok memnunum..Şu ana kadar şikayetçi olduğum yanı yok..
Akıllı telefon olması sebebiyle ikisininde şarjı çabuk biter..bende extradan n97 kullanıyorum :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Note2.ama hic eline alıp kullandın mi? çok büyük

SerhatKesen

SerhatKesen

Üye
S3 ün ekran kalitesi gibisi yok..Android işletm sistemi ikisindede var..Uygulama konusunda eşit sayılır.ama ekran kalitesi iyi oldugu ıcın bılgısayar oyunu oynuyormus gbi hıssedersn kendını..ınternetıde gayet ıyı.

codblackops2

codblackops2

Üye
S3 ün ekran kalitesi gibisi yok..Android işletm sistemi ikisindede var..Uygulama konusunda eşit sayılır.ama ekran kalitesi iyi oldugu ıcın bılgısayar oyunu oynuyormus gbi hıssedersn kendını..ınternetıde gayet ıyı.

:sahan: galaxy note 2de super amoled ekran var buda kötü bir ekran değildir..
Ayrıca note 2de 1.6 ghz quadcore işlemci var s3te 1.4ghz quad kore işlemci...
Hadi onu geçtim note 2de 2 gb ram varki s3te bir gb ram var..

Bence note 2 al..

musty522

Üye
bencede note 2;)

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
note 2 :oke: çünkü senin istediğin özellikleri note 2 çok iyi karşılar

kmesne

kmesne

Üye
Note 2 Çok BÜyük gelicektir ve taşımakta zorlanıcaksındır

Fakat Hem 2 GB Ram Hem 1.6 Ghz işlemci olduğundan Daha akıcı hızlı ve performanslı çalışacaktır
Sen karar ver

avcitalip

avcitalip

Üye
note 2'yi eline al biraz böyle bak boyutu bence aşırı büyük ama belki senin hoşuna gider,eğer boyutunu problem etmezsen s3'ten daha iyi bir cihazdır 2GB ram'e sahip bir cihazdır :oke:

aleranol

aleranol

Üye
talip son noktayı koymuş tam ben yazacaktım :)
yalnız daha satılmıyor fiyatı bile belli değil sen ne zaman alacaksın ki?

acuxx

acuxx

Üye
note 2 büyüklüğünü sıkıntı yapmıyorsan

CasuS_87

CasuS_87

Üye
note 2 :good

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Tabikide Note 2.Ekran boyutu ilk günler büyük gelebilir fakat daha sonra alışıyorsun ve hatta diğer telefonları kullanamaz oluyorsun.

x-scarface

x-scarface

Üye
s3 kullanıyorum memnunum:oke:

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Note 2 çok büyük bir cihaz yani eğer büyüklüğü sorun olmayacaksa Note 2 al tabiki..Ama telefonun eline oturmasını istiyorsan veya rahat kullanım istiyorsan S3 al derim..Note 2 almak istersen önce bi git cihazı eline al incele derim hani gerçekten büyük bir cihaz :D S3 ona nazaran daha küçük daha kullanışlı eline oturan bir cihaz.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ben olsam kesinlikle note 2 alırdım.Ekran büyüklüğünü dert etme bence.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
avcitalip

avcitalip

Üye
Note 2 çok büyük bir cihaz yani eğer büyüklüğü sorun olmayacaksa Note 2 al tabiki..Ama telefonun eline oturmasını istiyorsan veya rahat kullanım istiyorsan S3 al derim..Note 2 almak istersen önce bi git cihazı eline al incele derim hani gerçekten büyük bir cihaz :D S3 ona nazaran daha küçük daha kullanışlı eline oturan bir cihaz.

s3'te aslında büyük sayılır :ehe

Üst Alt