Turkcell Maxi Pro 5 (huawei Honor U8860) Orjinal Rom 4.0.3 Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

sehzade548

sehzade548

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Maxi Pro 5 (huawei Honor U8860) Orjinal Rom 4.0.3 Yükleme
güncelleme Huawei Android 4.0.3 ICS Resmi Firmware Onur U8860

1 Ağustos 2012 tarihinde gönderildi
in

Çevir: Dil Seçin Afrikaans Arnavut Arapça Ermeni Azeri Bask Belarusça Bulgar Katalonyalı Çince (Basitleştirilmiş) Çince (Geleneksel) Hırvat Çek Danimarkalı Hollandalı İngilizce Estonyalı Filipinli Fince Fransız Galicia'ya ait Gürcü Alman Yunan Haiti Creole İbranice Hintçe Macarca İzlandaca Endonezya İrlandalı İtalyan Japon Kore Letonyalı Litvanyalı Makedonya Malaya Malta Norveç Farsça Polonyalı Portekizce Romen Rusça Sırp Slovakça Sloven İspanyolca Svahili İsveççe Taylandlı Türk Ukrayna Urdu dili Vietnam Galliler Eskenazi dili

Huawei Honor U8860 nihayet kullanıcılar uzun bir süre beklediği resmi Android 4.0.3 ICS yazılım güncelleştirme aldı. Huawei Honor U8890 Android 4.1 Jelly Bean serbest olacak olursa duyuruları yapılmıştır. Huawei U8860 Android 4.0.3 ICS aşağıda verilen öğreticikullanarak monte edilebilir.
Aşağıda okumaya devam ettikçe, biz Huawei Onur U8860 stok firmware Android 4.0.3 ICS yüklemek için nasıl tüm süreç boyunca size rehberlik edecektir. Bu firmware Rusça kurulacaktır, ama dil kurulumdan sonra Türkçe'ye değiştirilebilir. Biz aşağıda öğretici ihtiyacınız olan tüm adımları ve dosya indirme örtülü var. Size tüm uygulamalar yedekleme emin olun.

Yasal Uyarı: Tüm araçlar, mods veya ROM'lar altında kendi sahiplerinin / geliştiriciler aittir bahsetti. Biz (TeamAndroid.com) veya geliştiriciler sorumlu tutulacağı değildir Eğer hasar veya tuğla cihazınız varsa. Bu eğitim denemek silah noktada size yok
Eğer bilgisayar ile bağlamak için Huawei Honor U8860 için tüm USB sürücüleri yüklü. Emin olun ! Apart sadece USB sürücüleri, seninle ilgilenmek için gereken birkaç şey daha var.
1. Siz USB hata ayıklama modunu etkinleştirmeniz gerekir. Bu PC ile Android telefon bağlamanıza yardımcı olur. Buraya bakın: .
2. Telefonunuz pil% 80-85 şarj olmalıdır. Telefonunuzun ROM yanıp sönen veya moderatörler ve güncelleştirmeleri yükleme sırasında, çünkü pil aniden patlarsa - Telefonunuzu kalıcı ölü gidebilir. Buraya bakın: .
3. Şey yanlış gidebileceği zaman en kısa sürede flaş olarak yeni bir ROM gerekir, ya sadece durumda bir yedeğini olabilecek tüm önemli verilerinizi yedekleyin, asla bilemezsiniz. Veri yedekleme nasıl aşağıya bakınız:

• SMS mesajlarınızı yedekleyin. Nasıl? -> .
  • Yedekleme Rehber, Gmail ve Google Veri. Nasıl? - Google Sync ile> Senk.
  • Çağrı Geçmişi Yedekleme. Nasıl? -> .
  • Yedekleme WhatsApp Mesajlar. Nasıl? -> .
  • Yedekleme APN ayarları: GPRS, 3G, MMS Ayarları.

Veriler aynı zamanda kendi cihazları için Samsung Kies kullanarak yedeklenmiş, ancak olabilir Yedekleme verileri manuel, sen iyi seçim ne daha fazla seçenek olsun ve o, farklı üreticilerin Android cihazlar arasında veri taşımak için yani hareketli Samsung Galaxy Not veri yedekleme çok kolay olmadığını HTC One X'e
4. Telefonunuz fabrika kilidi olmalıdır. Kilitli Android cihazlar için ek talimatlar kilidini cihazlar için öğretici eklenecektir.
Şimdi, aşağıdaki öğretici ile devam edelim ve Android 4.0.3 B923 için Huawei Onur U8860 güncelleyin.
Huawei Honor U8860 ilgili B923 Android 4.0.3 ICS yükleyin NASIL YAPILIR:

Biz ayrıntılı adım-adım talimatlar Huawei U8860 ile ilgili resmi güncelleme Android 4.0.3 yüklemek için nasıl rehberlik araya getirdik. Eğer Huawei Honor elle tostock yazılımlar kullanılırsa, o zaman bu sizin için herhangi bir farklı olmamalıdır.
Gerçekte Huawei Android telefon üzerinde gerçekleştirmeden önce bir kez tüm bölümleri okuduğunuzdan emin olun.
To Remember:

• Bu eğitimde sadece Huawei Honor U8860 Android 4.0.3 resmi firmware yüklemek içindir. Başka Huawei Honor varyantları üzerinde deneyin etmeyin.
  • Devam etmeden önce telefonunuzdaki tüm verileri yedeklediğinizden emin olun.

Adım-Adım Talimatlar tamamlayın:
Adım 1 - bilgisayarınıza ve her yere ayıklayın.
Adım 2 - bağlayın ve USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza Huawei Honor USB bellek bağlayın.
/ Mnt / sdcard / Dload / UPDATE.APP: - Adım 3 Şimdi bu gibi SD kartınıza çıkarılan firmware dosyasından (bu dosyayı görmezden değilse) UPDATE.APP ve UPDATE_CUST.APP kopyalayın / yapıştırın. Gerekirse 'Dload' dizini oluşturun.
Adım 4 - Ardından telefonunuzu kapatın ve USB kablosunu çıkarın.
Adım 5 - Şimdi pili çıkarın ve tam bir yeniden başlatma için tekrar takın. Bu adımda telefonu açmayın.
Adım 6 - Şimdi firmware yükleme moduna almak için. Birlikte Güç butonlarına basarak ve + Cilt Cilt Aşağı Yukarı tutarak + sırasında telefon açınız.
Adım 7 - Her şey yolunda giderse, Android 4.0.3 ICS kurulumu şimdi başlamalıdır.
O budur! Sizin Huawei Honor U8860 şimdi Android 4.0.3 ICS resmi stok firmware yükseltilir! Doğrulamak için telefon Hakkında Ayarlar> gidin.
Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız, bize aşağıdaki Yorum bırakmak için çekinmeyin ve biz düzeltme ya da sorunun çözümü ile en kısa sürede size geri cevap verecektir.

Turkcell Maxipro 5 ROOT işlemiiçin serdar tayyar adlı arkadasımızın yapmış olduğu açıklamayı alıntı olarak vermek ıstedım sahsen ben denedım sorunsuz

* Moderatör Notu:
Reklam olabilecek indirme linki temizlendi. Anlatımı sitemizde bir konu açarak yapabilirsiniz.

NOT: ALINTIDIR ...

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR KULLANMAYA BAŞLADIM HERŞEY ÇOK GÜZEL SADECE BAŞLARKEN RUSCA OLUYOR ONUDA PLAY STORE DAN MORELOCALE İLE ÇÖZEBİLİRSİNİZ HAYIRLI OLSUN ŞİMDİDEN TURKCELL UYGULAMALARINA ELVEDA :)

- - - Eklendi - - -

VE MUHTEŞEM BİR ARAYÜZ ;)

aytug61

Üye
Yeni arayüzün videosu falan var mı?

sehzade548

sehzade548

Üye
    Konu Sahibi
Yeni arayüzün videosu falan var mı?

Bu cihazda ekran goruntusu alamadim daha yeniuum bunda ama youtubede bulisam paylasirim

- - - Eklendi - - -

http://m.youtube.com/index?&desktop_uri=%2F#/watch?v=Xr50erVsTlY

Iste bu videoda ekran goruntuleri var hiz ve performans konusunda inanilma bir fark var turkcell girtlaga kadar doldurmus cihazi telefon neydi ne oldu :)

bekir56

bekir56

Üye
usta değişik bi hata veriyo yükleme yapımyor

kenanersin

Üye
yükledim sorun yok... tşk. ama kötü bir yanlış yaptım, telefonun orijinal rom'unu yedeklemedim. internetten çok aradım ama bulamadım. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim tşkrler...

sehzade548

sehzade548

Üye
    Konu Sahibi
usta değişik bi hata veriyo yükleme yapımyor
nasıl bir hata veriyor açıklamalara harfıyen uyarsan herhangı bı sıkıntı olmayacaktır bır yerde yanlışlık yapmış olabıolırmısın

- - - Eklendi - - -

yükledim sorun yok... tşk. ama kötü bir yanlış yaptım, telefonun orijinal rom'unu yedeklemedim. internetten çok aradım ama bulamadım. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim tşkrler...

o konuda haklısın mutlaka alınıyodur ama bende almadım ama sorun olacağını sanmıyorum kuzenımdede var aynı cıhazdan turkcell musterı hızmetlerine gitmiş tim e "ben bu cihaza huawei nin orjınal yazılımını yukledım çöktüğünde sıkıntı olurmu demiş onlarda bız zaten bakmıyoruz hangı yazılım var dıye sorun olmaz demişler" :)

ama sonuçta huaweinin kendı yazılımı sıkıntı olacağını sanmıyorum bence turkcellın 5 para etmez yazılımını kullanmak akıl ısı değil hele hele bunu kullanmısken

ama ben bı araştırayım yıne orjınal yazılımını yedeği varmıdır varsa paylaşırım

• Beğen
Tepkiler: husyn800

kenanersin

Üye
alakanız için teşekkür ederim. ama benimkisi farklı bir durum; ben turkcell i mahkemeye verdim cihazı alırken şebeke üzerinden görüntülü görüşme var diye verdiler, lakin yokmuş ayrıca sözleşme yani kontrat yaparken imzaladığımız metinde tarife paket kısmını boş bırakmışlar. ve sonradan tarifemi değiştirmişler. yani cihaz bana çok pahalıya patladı. şimdi yasal yollardan hakkımı arayacağım. tşkrler!...

df_rapid

Üye
kardeş nasıl yüklendiğini adım adım yazıp videoya alabilirmisin

df_rapid

Üye
Cilt Cilt Aşağı Yukarı tutarak ne demek

- - - Eklendi - - -

yükledim çok orjinal gayet basitmiş yüklemesi

fso553

Üye
üstad herşeyi yapıyorum fakat üsteki kırmızı ışık yanıyor ve telefon açılmıyor

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşlar kvk yı aradım ve turkcell romdan hoşlanmadım telofonu çok kasıyor dedim orjinal rom istiyorum nasıl olacak diye sordum serviste firma adına yazılım olmaz en son hangi sürüm varsa onu yüklerler dedi siz telefonun gönderirken not yazın yeterli dedi bayram sonu gönderip deneyeceğim benden önce yapan varsa yazarsanız faydalı olur ben sonucu yazarım

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Cilt Cilt Aşağı Yukarı tutarak ne demek

- - - Eklendi - - -

yükledim çok orjinal gayet basitmiş yüklemesi

Hadi hayırlısı fm radyo geldimi müzik ayarlarında eko modu çalışıyormu 3g görüntülü görüşme geldimi ayrıntıları yazarsanız sevinirim

romeo37

Üye
deniyorum bakalım olacakmı ?

- - - Eklendi - - -

Hadi hayırlısı fm radyo geldimi müzik ayarlarında eko modu çalışıyormu 3g görüntülü görüşme geldimi ayrıntıları yazarsanız sevinirim

fm radyo geldi süper hızlı ve çok hoş bir ekran görüntüsü var çok beyendim ama rehberim gitti :( gmailimi senkronize ettim sandım ama yapamamışım sanırım :(

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Teşekkürler sonunda kurtuldum turkcell uygulamalarından tuslara basılı tutunca otamatik yüklüyor 10 dakika sürüyor bilmeyenler için telefonun içinde depolama yerinde telefondan yazılım güncelleştirme var

yasiniyigun

Üye
Arkadaşlar bu yazılımı yüklerseniz NFC çalışmaz.

romeo37

Üye
Pil omrude uzadi ve telefondaki sebebsiz isinmadanda kurtuldu konuyu acan arkadasa cok tesekkur ediyorum

sehzade548

sehzade548

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaslar aldigim gunden beri bende cok sikinti cekmistim yukleddikten sonra rahata erdim ee turkcell inde dedgii gibi hayat paylasinca guzel bizdee oyle yaptik :)

- - - Eklendi - - -

Konu ile ilgilenemiyorum su siralar hastanelerde kaliyorum annemin rahatsizligindan oturu vakit buldukca sikintilariniza yardimci olmaya calisicam

- - - Eklendi - - -

Bu arada kullanmadiginiz uygulamalari uygulamalar bolumunden devre disi birak derseniz cihazin rom hafizasinda epeyi yer acmis olursunuz buda cihazinizdaa hizlanma ve rahatlama demek ama sistem dosyalarini devredissi birakmamaya dikkat edeim mesela guvenlik gorevlisini devredisi birakabilirsiniz ;)

- - - Eklendi - - -

Malum ram hafizasi 512mb carcabuk doluyo bu cihazin tek sikintisids bu zaten ram i 1gb olsaymis tadindan yenmezmis :)

- - - Eklendi - - -

Bu arada eger louncher kullanmak istersenjz go louncher yerine apex louncher kullanabilirsiniz malum go louncher ram in %90 bolumunu kullaniyo

- - - Eklendi - - -

Muzik ayarlarinda eko modunu hic deneemedim bende zaten cihazimi yegenime hediye ettim ama vakit olunca bi bakicam ama sunu soyliyim 3g goruntulu gorusme calismiyor herhalde huaweeinin turkiye sebekelerindee desteklemiyo bu konuyla ilgili de arastirmak lazim hatirlatman iyi oldu takip etmekte fayda var fm radyo yazilimin icin dde mevcut

kenanersin

Üye
arkadaşlar elinde maxi pro5 olan varsa turkcell in orijinal rom unu yedekleyip bana gönderebilir mi lütfen? telefonu iade edeceğim. bu şekilde geri almıyorlar. şimdiden teşekkürler!...

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar bunun tam Türkiye sürümü yokmu birde LTE ne demek ayarların içinde var birde ben telefonun içinde bir yerde uygunsa SD karta yükle vardı bu yazılımda yokmu göremedim bu arada telefonu sevmeye başladım

kenanersin

Üye
morelocale yükle tr yi ayarla tamamen türkçe oluyo

Üst Alt