Android kullanan belleci arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drivenn

Üye
    Konu Sahibi
Android kullanan belleci arkadaşlar
Arkadaşlar 603 telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum aklımda 808 var (kameraya önem veriyorum) ancak galaxy s3 de zihnimi meşgul etmiyor değil. Bu sebeple hem belle hem android kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirler mi gerçekten abartıldığı kadar mi belle ile karşılaştırıldığında artıları ve eksileri nelerdir

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kameraya önem veriyorsan bu soruyu sorman biraz yanlış çünkü gerçekten bana göre kamerada en iyisi 808. Bir kere karşılaştırma fırsatım oldu iphone ile ve asla takibi yok kamerada

drivenn

Üye
    Konu Sahibi
kamera benim için Önemli 41 mp in dayanılmaz çekiciliği var ama diğer yandan belleyi az çok biliyorum yani 808 biraz da uygulama yönünden androidden aşağı gibi 808 alsam androidi çok arar miyim sonuçta o kadar para veriyoruz kameranın yanında insan biraz da uygulama bolluğu istiyor hem belle hem android kullanan arkadaşlardan da yorum bekliyorum yorumun için çok teşekkür ederim

catdog136

catdog136

Üye
s2 ve s3 hemen hemen aynı. s3 4 çekirdekli daha çok şarj yer ve daha hızlıdır bu yüzden. 3 aşağı 5 yukarı aynı. ben s2 ve c7 kullanıcısı olduğum için söylüyorum bunu. eğer internette gezinme ve uygulama derdin yoksa kesinlikle 808 almalısın. mesaj çekmek olsun birini aramak olsun o olsun bu olsun c7 her zaman s2 den daha kullanışlı. kamera için ben hiç düşünmeden 808 alırdım ama internette gezineceğim oyun oynayacağım diyorsan yaklaşma nokia'ya :D

nadir_89

nadir_89

Üye
Ben 3 platformuda kullanıyorum şuanda
Kararlılık iOS
Akıcılık iOS
Kullanışlılık belle
Program desteği iOS android
Ben olsam lumia beklerdim bu saatten sonra symbian önermem 920 nin kamerasıda güzel
Android i hiç beğenmedim ama 4 çekirdekli tegra 3 lü tablet kullanıyorum ikidebir launcher çöküyor
Lumia bekle sen kardeş androidin geleceği sakat uygulamaların %90 Inada hava cîva çünkü bende android te yayıncıyım programı gönderiyorsun bir kaç saat içinde yayınlanıyor :) ne gelse kabul ediyorlar yani ikona tıklayınca bir resim açılan uygulama yap yine kabul ediyorlar :D uygulama çok olmasına aldanmayın yani tamam symbian için çok az ama android içinde okadar çok gerekli sağlam uygulama yok

Yeterince tüm platformlarla ilgili bilgi verdim sanırım
Son olarak symbian a bulaşma iOS çok pahalı okadar etmez bence android çok dandik sistemi verimli kullanamıyor
Windows phone beklemeye değer...
Benim şuanda ilk alacağım telefon lumia 920 olur

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
kamera benim için Önemli 41 mp in dayanılmaz çekiciliği var ama diğer yandan belleyi az çok biliyorum yani 808 biraz da uygulama yönünden androidden aşağı gibi 808 alsam androidi çok arar miyim sonuçta o kadar para veriyoruz kameranın yanında insan biraz da uygulama bolluğu istiyor hem belle hem android kullanan arkadaşlardan da yorum bekliyorum yorumun için çok teşekkür ederim

Sen demişsin ki:

kamera benim için Önemli 41 mp in dayanılmaz çekiciliği var

Hiçbir tarafı tutmayarak objektif bakan biri olarak sana Nokia 808 Pureview öneririm. Başka telefon alırsan gözün mutlaka bu telefonda kalacaktır. Bu Galaxy SIII bile olsa :oke:

- - - Eklendi - - -

Kararlılık iOS
Akıcılık iOS
Kullanışlılık belle
Program desteği iOS androidr

Bence şunu da ekle:

Pahalılık iOS :)

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Kendim 2 işletim sisteminide kullandım. Arkadaşim 808i madem fotograf icin alican 2.el gs2 veya Benım telefondan 0 al yanında yarı profesyonel makine al süper fotograflar cek 808 gercek makine gibi olmaz ikisinnide hizmet kesimleri ayrı.

Androidde süper fotograf programları var ama bellede yok işte malasef.

808 alican fotograf cekecen sadece ama android öylemi hem fotografini cek hem süper efekler ver hem facebookla süper entegre fotograf ile manyak programlar var en bastinden picassa camera 360 ıstagram vb.

Şimdi sana şöle kısa acıklama yapim 808 fiyati (4 gun önce gördum media markette 1499) Benim telefon 750 Tl Yari yariya fark var

Sen benım telefondan al eger fotografı cok seviyorsan yanınada yarı profesyönel makine al hayati yaşa bu saaten sonra pişman olacagin hatalar yapma verecen para baya yüklü cünki.

serinaga

serinaga

Üye
Kararlılık iOS
Akıcılık iOS
Kullanışlılık belle
Program desteği iOS android
Ben olsam lumia beklerdim bu saatten sonra symbian önermem 920 nin kamerasıda güzel
Android i hiç beğenmedim ama 4 çekirdekli tegra 3 lü tablet kullanıyorum ikidebir launcher çöküyor
Lumia bekle sen kardeş androidin geleceği sakat uygulamaların %90 Inada hava cîva çünkü bende android te yayıncıyım programı gönderiyorsun bir kaç saat içinde yayınlanıyor :) ne gelse kabul ediyorlar yani ikona tıklayınca bir resim açılan uygulama yap yine kabul ediyorlar :D uygulama çok olmasına aldanmayın yani tamam symbian için çok az ama android içinde okadar çok gerekli sağlam uygulama yok

Yeterince tüm platformlarla ilgili bilgi verdim sanırım
Son olarak symbian a bulaşma iOS çok pahalı okadar etmez bence android çok dandik sistemi verimli kullanamıyor
Windows phone beklemeye değer...
Benim şuanda ilk alacağım telefon lumia 920 olur

Hacı tüm söyleyeceklerimi söylemişsin ... Lumia 920 diyorum bende .

esatgelmedi

Üye
Ben 15 gün önce n8 den s3 e geçtim ve kamera dışında symbiani 8 e katlar ama kamera dersen zayıf ışıkta floresan vb. n95 kadar bile fotoğraf çekmiyor 1080p video bile n8 in 720p videosu kadar iyi değil. Internet bol ozellik ve uygulama dersen gözünü bile kırpmadan s3 alabilirsin ancak kamera diyorsan nokia hala 1 numara. Android te uygulamalar aynı diyenlere inanma ios ta ne varsa androide de aynisi var root yapmadan bile istedigin uygulamalarin cogunu bulabilirsin ben kullanan biri olarak soyluyorum. Bence artik symbian telefon alma 6600 dan beri symbian kullanan biri olarak nokianin kendisinin bile vazgectigi sistemi ben ne yapayim

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Lumia920 yi öneririm... Kamera konusunda bence 808 den sonra lumia920 en iyisi... Gece çekimlerinde de muhteşem...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
s3'ün kamerası kötü değil sonuçta 808 kadar profesyonel olmasada oldukça tatmin edici ayrıca androiddeki fotoğraf programları yeter zaten efektler falan düzenleyiciler.

great14

great14

Üye
Bence bekle nokia 920 al hem kamera hem de donanım olarak çok iyi olcak fiyat biraz tuzlu olacak olsa da çok iyi olacağına eminim bende s2 var 2 çekirdek olmasına rağmen kafayı yiyom telde ya :D

aslankaplants

aslankaplants

Üye
bence de lumia920 kamerası da iyi diye biliyorum

emreli01

emreli01

Üye
s2 ve s3 hemen hemen aynı. s3 4 çekirdekli daha çok şarj yer ve daha hızlıdır bu yüzden. 3 aşağı 5 yukarı aynı. ben s2 ve c7 kullanıcısı olduğum için söylüyorum bunu. eğer internette gezinme ve uygulama derdin yoksa kesinlikle 808 almalısın. mesaj çekmek olsun birini aramak olsun o olsun bu olsun c7 her zaman s2 den daha kullanışlı. kamera için ben hiç düşünmeden 808 alırdım ama internette gezineceğim oyun oynayacağım diyorsan yaklaşma nokia'ya :D
:good: c7 :oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
kamera için alıcaksan tamam derim ama uygulama,oyun vs yönünden düşünüyorsan,and.,hatta ios:)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Adam wp'nin adını anmamış bile siz öneriyorsunuz:ehe

aleranol

aleranol

Üye
dostum kesinlikle lumia 920 beklemelisin. Arkadaşlardan biri manyak efektler falan derken uçmuş dediği kadar olan birşey yok ben kaç kere kullandım. Zaten manzara fotoğrafı filan böyle şeylerle uğraşıyorsan o saçma efektlere gerek bile yok. Şahsen senin yerinde olsam kamera da dahil olmak üzere her açıdan 808i 10 a katlayan lumia 920yi beklerdim. Ama eğer acele edip yarın filan alıcaksan ve kamera fazla önemliyse 808 değilse one x veya s2 al. One x androidlerdeki en iyi kameraya sahip. S2 ise f/p olarak en iyi telefon. S3den kamera olarak daha bile iyi.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Lumnia'lar ne zaman Türkiye'ye geliyor?

maxirabit

maxirabit

Üye
Seneyi yada kışı bulabilir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt