Android kullanan belleci arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amcalu1

amcalu1

Üye
Htc one x bak

punisher123

punisher123

Üye
şu foto efekti meraklılarınıda anlamıyorum,kalite yoksa efekti napcaksın fotoda...
Arkadaşım kamerada 808 rakipsiz,ha uygulaması azdır ama,açıkçası ben aylardır 603 kullanıyorum,öyle şu uygulama yok bu uygulama yok demedim,ihtiyaç meselesi bu ama kimseninde 100.000 uygulamaya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum..

avcitalip

avcitalip

Üye
808'in 603'ten tek farkı kamerası söylemek gerekirse :oke: bence s3 al daha iyi s3'ün kamerasıda kötü değil bence hatta çok iyi biraz daha iyi kamera istersen hTC one X'e bak onun kamerası s3'ün kamerasından biraz daha iyi :oke:

bence 808 alma,sırf kamera için alacaksan o fiyata güzel kameralar var hem 603'ünü satmazsın cebinde kalır :ehe

codblackops2

codblackops2

Üye
dostum kesinlikle lumia 920 beklemelisin. Arkadaşlardan biri manyak efektler falan derken uçmuş dediği kadar olan birşey yok ben kaç kere kullandım. Zaten manzara fotoğrafı filan böyle şeylerle uğraşıyorsan o saçma efektlere gerek bile yok. Şahsen senin yerinde olsam kamera da dahil olmak üzere her açıdan 808i 10 a katlayan lumia 920yi beklerdim. Ama eğer acele edip yarın filan alıcaksan ve kamera fazla önemliyse 808 değilse one x veya s2 al. One x androidlerdeki en iyi kameraya sahip. S2 ise f/p olarak en iyi telefon. S3den kamera olarak daha bile iyi.

kusura bakmada asıl 808 lumia 920yi 10a katlar,kamera konusunda ,o kadar uçmayalım :nono:

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
Kamera mi dedin??? LUMIA 920yi bekle.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Beyler gündüz çekimlerinde 808 rakipsiz... Zaten 808pureview bi nevi o teknolojiyi deneme amaçlı çıkmıştı ki baya başarılı oldu... Aynı teknoloji 920 de de var... Şunu da söylemek istiyorum ki lumia920 gece çekimlerinde 808 den daha iyi bence

aleranol

aleranol

Üye

kusura bakmada asıl 808 lumia 920yi 10a katlar,kamera konusunda ,o kadar uçmayalım :nono:

dostum şaşırdın galiba. Aynı teknoloji ikisinde de var ve 920 daha da geliştirilerek üretildi. Sen şimdi 808 daha iyi dersen burda bir mantık hatası olur.

drivenn

Üye
    Konu Sahibi
tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum dediğiniz gibi en iyisi lumia 920yi beklemek o da çok güzel telefon ondan sonra daha sağlıklı karar verebilirim

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
S3 yerine One X var kamerada

papakudioflu

papakudioflu

Admin
tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum dediğiniz gibi en iyisi lumia 920yi beklemek o da çok güzel telefon ondan sonra daha sağlıklı karar verebilirim

konu sahibinin kararina saygi duyarak :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt