Hayalgücü yarışması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Hayalgücü yarışması
Evet arkadaşlar bende bir yarışma düzenlemeye karar verdim. Başlıktan anlayacağınız gibi bir hayalgücü yarışması bu. Yarışmayı kısaca açıklayayım bu yarışmada sizin kendi fikriniz olan icatları bekliyoruz. Yani birşeyin mucidi olacaksınız onu yaratacaksınız yani kafanızda onu üretme imkanınız olmayabilir ama sadece fikirlerinizi ve hayalgücünüzü ortaya çıkaran bir yarışma olacak eğlenceli olacağına eminim değişik fikirler ortaya çıkabilir ama lütfen size özel olsun yani ordan burdan değil fikir size ait bir fikir olsun. Hayalinizdeki herhangi bir aleti tasarlayın ne işe yarayacağınız kısaca anlatın bunlara bana pm olarak atın ben konuyu wordde düzenleyecem ve oylama zamanı bu konuyu kapattırıp oylama konusunu açacağım 1 ekim günü açılacak o konu o zamana kadar vaktiniz var bir düşünün ve tasarlayın :)

Katılım Şartları
* En az 100 mesajınız olması gerekir.
* 01.07.2012 tarihinden önce üye olmuş olmalısınız.
* Katılan üyeler yarışma boyunca ban ve ceza puanı yerse diskalifiye olurlar.
* Son güne kadar fikrinizi değiştirebilirsinizi, değişim talebinizi pm ile bildirebilirsiniz.
* Katılım 12 kişi ile sınırlıdır son katılım 30.09.2012'dir.
* Yarışmaya en az 8 kişi katılırsa yarışma başlayacaktır.
* Katılmak için katılıyorum yazmanız yeterlidir.

KATILIMCILAR
1– 10baros10
2– ZeBaNe

paradox07

paradox07

Üye
Olmayan bir şeyin resmi nasıl olacak ki?

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
katılıyorum :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Düşündüğünüz şeyi photoshopla tasvir ederseniz daha iyi anlatmış olursunuz zaten yapabilirseniz tabi iyi olacaktır :) yalnız tekrar belirtiyorum buraya yazmayın yoksa kabul edilmeyecektir pm ile atın oylama zamanı konu açıldığında hepsini oraya yazacağım :)

ZeBaNe

ZeBaNe

Üye
Katılıyorum

jackalmami

jackalmami

Üye
Aman aykut görmesin bu yarışmayı. Kimseye şans tanımaz. :ehe

- - - Eklendi - - -

Banı anladıkta ceza puanı biraz ağır olmuş bence. Düzenlenirse sevinirim. :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Aman aykut görmesin bu yarışmayı. Kimseye şans tanımaz. :ehe

- - - Eklendi - - -

Banı anladıkta ceza puanı biraz ağır olmuş bence. Düzenlenirse sevinirim. :)

ceza puanı olanlar katılabiliyor ama yarışma sürecince alırsa katılamıyor :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

najanaja

najanaja

Üye
benim de yıllar önce telefonlarımıza fazla bi uygulama olmadığı zamanlarda bazı şeyler düşünmüştüm şimdi hepsinin programlarını çıkardılar yani hayallerimi çaldılar :) katılsam mı katılmasam mı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
benim de yıllar önce telefonlarımıza fazla bi uygulama olmadığı zamanlarda bazı şeyler düşünmüştüm şimdi hepsinin programlarını çıkardılar yani hayallerimi çaldılar :) katılsam mı katılmasam mı :hmmm
katıl dostum senden güzel şeyler çıkar :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

hayal gücüm aşırıdır size fazla gelebilir :) ben yarına kadar bi düşünem yine yaın karar weririm yer kalırsa tabi :)

yer kalırsamı konuyu açalı 2 gün oldu ve bugün bitti sayılır 2 gün kalıyor geriyor ve katılımcı sayısı 3 eğer böyle devam ederse istatistiklere göre katılımcı sayısı 6 olacak o zamanda yarışma iptal olacak zaten katılımcı sayısı az :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye

yer kalırsamı konuyu açalı 2 gün oldu ve bugün bitti sayılır 2 gün kalıyor geriyor ve katılımcı sayısı 3 eğer böyle devam ederse istatistiklere göre katılımcı sayısı 6 olacak o zamanda yarışma iptal olacak zaten katılımcı sayısı az :)

koca forumda hayalgücü guvvetli kimse yokmu yahu :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Aslında konu olarak açacaktım sonra yarışma yapayım dedim konu olarak açsam emin ol konuda şimdi 50–60 yorum vardı herkes birşeyler yazardı ama sanırım yarışmadan çekiniyorlar :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Yarışmadan çekiliyorum.. Şuan yazacak vaktimin olmadığını anladım :(
Başka zaman ileriki bi yarışmada belki..
Katılanlara başarılar arkadaşlar..

cukuleaks

Üye

Aynen abi ya. Arkadasla oturup dusunuyoz ne program yapsak diye onu dioz "çıkmış" bunu diyorum "çıkmış" . Herseyi cikartmislar :(

- - - Eklendi - - -

koca forumda hayalgücü guvvetli kimse yokmu yahu :)

Ortaokulda 4 tane icadım 3 sene boyunca sergide yayınlandı :) 2 tanede deneyim :)

Amma velakin şuan kimsenin zamanı yok. Dersleri düşünmekten :(

The_Memocan

Üye
haydi hayırlısı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Fazla zor birşey değil ayrıca program olması şart değilki:)

- - - Eklendi - - -

najanaja ve hackless yazıyorum isimlerinizi ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt