E7-00 Flash sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4MoseLey

Üye
    Konu Sahibi
E7-00 Flash sorunu.
Selamun aleyküm arkadaşlar. E7-00 telefonum var işletim sistemi Belle FP1. Flash'la fotoğraf çekmek istiyorum ama çektiğime pişman oluyorum. Flash dağılıyor ve resim berbat çıkıyor. Aranızda bu sorunu yaşayan var mı? Yoksa bende geçerli olan bir sorun mu bu.
h ttp://im gim. com/2012-06-16-225.jpg ( Boşlukları siliniz. )

benighted

benighted

Üye
oncelikle oyle link mi olur kardesim.keske sen o bosluklari silip link verseydin herkes onunla ugrasip bakmaz.sana zarari olur.
Soruna gelince flasin bulundugu bolgede telfonunun icine gocme gibi bi sirun falan varmi cunku flash bi seyden yansimis gibi duruyor yada her flashli fotoda boyle mi oluyor belki o cektigin yerde yakin birseyden yansimistir. Bunlar bnm tahminlerim sadece

4MoseLey

Üye
    Konu Sahibi
ilginden dolayı teşekkür ederim öncelikle. mesajım az olduğu için hata verdi o yüzden öyle yaptım. içine göçme gibi herhangi bir sıkıntısı yok ve her çektiğim fotoğrafta aynı şekilde dağıtıyor flashı.

- - - Eklendi - - -

yokmu başka bilgisi olan *

- - - Eklendi - - -

beyler e7 telefonunda bu sorunu yaşayan var mı yada c6 da?

KenanGT

Üye
Flaş'ın üstünde korruyucu filim yok dimi? Aklıma bu geldi..

rumuz123456

Üye
benim anlamadığım sen nasıl e7 ye fp1 yükledin.

4MoseLey

Üye
    Konu Sahibi
yazılım güncelleme bölümünde vardı bende yükledim.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar sorun çözüldü. Kamera ve flash üzerindeki jelatinden dolayı oluyormuş. Teşekkürler bilgilendirme için.

rumuz123456

Üye
fp1 olduğuna eminmisin ? bi *#0000# yapıp orda nokia belle fp1 mi yoksa nokia belle refreshmi yazıyor bakarmısın ? heyecan yaptımda uzun süredir takip ediyorum çıkacakmı diye sen fp1 diyince ondan sordum yanlış anlama umarım doğrudur bi bakarsan sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...