Samsung Galaxy Ace...!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CR12

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace...!!
Bu telefonu almak istiyorum ama bi arkadaşım Nokia ve samsungun androidinin iyi olmadıgını soyledi.Bu tipte başka telefon bilen varsa marka ve modelini yazabilirmisiniz.Veya bu ne kadar iyi?

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
nokia nın android i yok zaten.samsung da android lideri şu an.galaxy ace hakkında konuşacak olursak;başarılı,şık,güzel bir cihaz.yalnız ekran çözünürlüğü çok iyi değil.bir de görüntülü görüşme yok.sana tavsiyem samsung galaxy wonder.

Black-killing

Black-killing

Üye
Galaxy ace yi çok beğendin herhalde fakat alınacak en son android cihazlardan biri.Ama galaxy ace 2 al oda aynı tarz daha hızlı daha güçlü eğer ki parayı sorun etmeyeceksen galaxy s2 yi öneririm

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
603 daha iyi.

R.A.M

R.A.M

Üye
700 liradan aşagı android cihaz alırsan pişman olursun bunu bil! Eğer alırım diyosan neo v, galaxy w, arc s gibi cihazlardan aşagısını alma eğer o kadar veremem diyorsan 603 gibi cihazlara bak işini daha iyi görür. :oke:

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
furkan176

furkan176

Üye
Ace yerine 603 alabilirsin illa android dersende 600 tl ye alcatel ot-995 var yada 700 ve üstü verirsende se neo v wonder olabilir.

eyupcannnn

Üye
arkadaşlar sammsung galaxy ace 2 almayı düşünüyürum telefon hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum .
şimdiden teşekkür ederim

Black-killing

Black-killing

Üye
arkadaşlar sammsung galaxy ace 2 almayı düşünüyürum telefon hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum .
şimdiden teşekkür ederim

Konu açsan daha çok yorum alırsın senin mevzuna dönersek iyi telefon fakat fiyatına göre daha cihazlarda var

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Sendeki para sınırı kaç tl??

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Ace Almayın pişman olursunuz
sınıfta 3-4 arkadaş ace almış antutu benchmark yapıyoruz 1200 alıyor
t20 1300
benim cihaz 3200 civarı

CasuS_87

CasuS_87

Üye
nokıada android yok zaten ama sen ace alma nokıa 603 al o daha iyi ;)

PriZm

PriZm

Üye
Ace Almayın pişman olursunuz
sınıfta 3-4 arkadaş ace almış antutu benchmark yapıyoruz 1200 alıyor
t20 1300
benim cihaz 3200 civarı
1200 se yine iyi.benim arkadaşımınkinde 890 ~ birşey aldı :D

avcitalip

avcitalip

Üye
o fiyata akıllı telefon beklemeyin ama sizde tavsiyem 700 TL'ye goldda wonder vardı enson onu öneririm Android Gingerbread'lı ve flashlı tarayıcısı var vede çoğu oyunu açıyor ayrıca isterseniz her android telefonda olduğu gibi bir cyanogen mod çakarsınız telefona son versiyon android olur :oke:

- - - Eklendi - - -

bu arada arkadaşına söyle nokia'da android yok (N9 hariç oda fabrika çıkışlı değil) arkadaşının telefonlardan anlamadığı buradan belli :oke:

ace alanların kimisi memnun kimisi perişan bana kalırsa boşuna alınan bir telefon arayüzü falan çok ağır :oke:

- - - Eklendi - - -

wonder'a son sürüm androdi yüklenirse böyle oluyor ; CM9 Alpha 7 (4.1 daha yeni ama 4.0.4 şuanda daha iyi bence daha stabil yani)

[video=youtube;Wj8F7NhHZPU]http://www.youtube.com/watch?v=Wj8F7NhHZPU[/video]

bence sen wonder al kurtul kardeşim :oke: eğer istersen ace 2 de alabilirsin ama ace 2 aldıktan sonra s2 de alırsın zaten s2 aldıktan sonra s3'te alırsın bu liste uzarda gider :oke:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Yani neymiş ??? Ace 2 alan insan s3 de alabiliyormuş :P

avcitalip

avcitalip

Üye
Yani neymiş ??? Ace 2 alan insan s3 de alabiliyormuş :P

zorlarsa alır neden alamasın ki ? benim için imkansız gibi gözüken çoğu şey imkanlıdır :oke:

- - - Eklendi - - -

ama herkesin durumu yok dediğim gibi o liste uzarda gider ama wonder iş görür bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...