Üç Günde Kaç Adet iPhone 5 Satıldı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Üç Günde Kaç Adet iPhone 5 Satıldı?
Apple'ın yeni telefonu tepkilere rağmen rekor kırabildi mi?

Son yılların en çok beklenen teknolojik cihazlarından biri olan iPhone 5 nihayet piyasaya sürüldü. Tanıtım sırasında çoğu kullanıcının kötü yorumları Apple'ın klasik rekor kıran iPhone satışlarını baltalayacak gibi gözüküyordu. Apple iPhone 5'in satış rakamlarını bu sefer erken açıkladı. Serinin diğer telefonlarında ilk hafta sonuçlarını duyuran Apple, bu sefer üç günlük rakamları paylaştı.

Peki, iPhone 5 rekor serisinin yeni üyesi mi? Apple'ın raporuna göre sadece üç günde iPhone 5 adıyla uyumlu bir satış gösterdi. Cihazın satış rakamı 5 milyona ulaştı. Tüm olumsuz yorumlara rağmen, Apple kullanıcılar cihazı seçmeye devam ediyor. Serinin bir önceki telefonu olan iPhone 4S, bir hafta içerisinde 4 milyon satış rakamına ulaşmıştı.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Başarının sırrı ayrıntıda gizli: (i)Phone :D

• Beğen
Tepkiler: MoonLife01 ve ~N.A.W.Y~
R.A.M

R.A.M

Üye
Arkada biriside kamerasını kontrol ediyor :D

SheFy

SheFy

Üye
resmen hava atma araci oldu iphone.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir kac yil daha yeni cikan her telefon modeli sgs3,iphone5 gibi bir onceki modelin satislarini gececektir. Cunku akilli telefon satislari her yil istikrarli bir sekilde yukseliyor.

MrExpert

MrExpert

Üye
5 milyon hiçte az değil :P

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bende 5800a yaptığım cfwyle ofw kullananlara hava atıyorum :aha:

msy2017

msy2017

Üye
apple ıphone olması almaya yetiyor demek ki(!)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
apple yazması yetiyor.. Millet twitter da iphone um kutudan çizik çıktı ama bu hiç umurumda bile değil yazmış var mı böyle bi saçmalık ya..

Placebo-

Placebo-

Üye
Adam bulmuş o stabilliği bir daha bırakır mı? :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

bence kimse takmiyordur :D :D

Telefonu ilk kez üniversitede arkadaşlarıma gösterdiğimde önce "ovvv dokunmatiği çok hassas" sesleri yükseldi sonra "bu android işlemcisine sahipse bilgisayar gibidir" sözleri duymaya başladım. Tabii sonra millet sırayla telefonuma bakmak istiyordu. İlk 3 kişiden sonra şiddetle karşı çıktım. "Ne l*n uzaylı görmüş gibisiniz" deyip telefonumu gözlerden sakladım :hih:

İşte bizim üniversite ortamı :ehe

doctorrr

doctorrr

Üye
yolda otobüste prensibim gereği pek telefon kullanmam anca alo? derim :D yaa zaten hava atacak telefonum yok :cry:

- - - Eklendi - - -

Telefonu ilk kez üniversitede arkadaşlarıma gösterdiğimde önce "ovvv dokunmatiği çok hassas" sesleri yükseldi sonra "bu android işlemcisine sahipse bilgisayar gibidir" sözleri duymaya başladım. Tabii sonra millet sırayla telefonuma bakmak istiyordu. İlk 3 kişiden sonra şiddetle karşı çıktım. "Ne l*n uzaylı görmüş gibisiniz" deyip telefonumu gözlerden sakladım :hih:

arkadaşların liselilerden betermiş :s

vavra22

vavra22

Üye
o kadar para verilmez ya, iphone alan arkadaşlarım var gerçekten panik atak olmuş çoğu, her an telefona zarar gelecek düşüncesi bayağı tedirginler, sırf hava olsun diye alıp rehbere isim kayıt edemeyenler var :D

• Beğen
Tepkiler: Placebo-
ByKatre

ByKatre

Üye

Android Çipli :kop2:

- - - Eklendi - - -

Ben 5800 Ile Yeterince Hava Atabiliyorum Ofw Yi Eziyorum :ehe Bak Buna Android Attım Diyorum Inanıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt