Viber v2.01(41) S60v3/S^1/S^3 Signed (yükleme sorunu yok)

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Viber v2.01(41) S60v3/S^1/S^3 Signed (yükleme sorunu yok)

Evet arkadaşlar daha önce paylaşılmıştı ama ben dahil çoğu kişi yükleyememişti smart installer sorunundan dolayı sis editör programı ile düzenledim ve bağlantı istemeden yükleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Grand63, theazrail11, Luckymen ve 2 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
eline sağlık teşekkürler :)

• Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
konuşma olmadıktan sonra gereksiz. Whatsapp daha kullanışlı

• Beğen
Tepkiler: emrhn1998 ve El~PisToLeRo
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
teşekkürler :)

de sen bunu sanırsam diğer sis dosyasının içerisinden çıkarttın. Böyle olduğu zaman eksik bileşen olduğu için sorun çıkartabiliyor.

bunu kurup diğer konudaki viber uygulamasını kurduktan sonra hiçbir sorun kalmıyor :ok2:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :)

de sen bunu sanırsam diğer sis dosyasının içerisinden çıkarttın. Böyle olduğu zaman eksik bileşen olduğu için sorun çıkartabiliyor.

bunu kurup diğer konudaki viber uygulamasını kurduktan sonra hiçbir sorun kalmıyor :ok2:

ben onuda kurdum ama ne yaptıysam olmadı hackli refreshlerde sorun olabiliyor ayrıca denedim hiç bir sorun yok :oke:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

ben onuda kurdum ama ne yaptıysam olmadı hackli refreshlerde sorun olabiliyor ayrıca denedim hiç bir sorun yok :oke:

anladım :evet: ben fp1 de sorunu bu şekilde çözmüştüm. Gene de sorun yaşayan olursa bu yöntemi uygulasınlar :)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

anladım :evet: ben fp1 de sorunu bu şekilde çözmüştüm. Gene de sorun yaşayan olursa bu yöntemi uygulasınlar :)
fp1'de de sorun olucağını düşünmüyorum normal bir uygulama gibi yükleniyor ama refreshte bazen sorun olabiliyor hatta konu açan arkadaşlar oldu bunun için bende yükleyememiştim bunu düzenledim denedim çalışıyor ayrıca drop falan yüklenmiyor gereksiz yere sadece viber yükleniyor ve denedim çalışıyormu diye çalışıyor kişiler falan çıktı arkadaşa mesaj falan attım herhangi bir sıkıntı yok yani

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

fp1'de de sorun olucağını düşünmüyorum normal bir uygulama gibi yükleniyor ama refreshte bazen sorun olabiliyor hatta konu açan arkadaşlar oldu bunun için bende yükleyememiştim bunu düzenledim denedim çalışıyor ayrıca drop falan yüklenmiyor gereksiz yere sadece viber yükleniyor ve denedim çalışıyormu diye çalışıyor kişiler falan çıktı arkadaşa mesaj falan attım herhangi bir sıkıntı yok yani

anladım :evet:

samet_oz

Üye
fp2 qt web kit bileşeni eksik diyor

- - - Eklendi - - -

fp2 qt web kit bileşeni eksik diyor yardım.. nokia n79 kuruluyor ama sonra çalışmıyor

emrhn1998

Üye
evet konusma koysalardı daha iyi olurdu

matchless

matchless

Üye
n8 e kurdum telefon numarasnı gırdım kod geldı uygulama kapandı.. sımdı yenıden baslattıgımda uygulama acılmıyor sorn ne olabılır?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
n8 e kurdum telefon numarasnı gırdım kod geldı uygulama kapandı.. sımdı yenıden baslattıgımda uygulama acılmıyor sorn ne olabılır?

banada kod geldi girdiğimde atıyordu yeniden başlattım sorun çözüldü restart yap

matchless

matchless

Üye
yaptım duzeldı de cok dandık bı uygulama .. settıng dedım zaman ew ekranını gosterıo arayuz bes para etmez yenı bı arayuzle seslı goruntulu arama destegı ıle gelene kadar cok vasat vasat bıle deıl berbat bı uygulama

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
bu deneme sürümü gibi birşey zaten gelecek diğeri

samet_oz

Üye
nokia 79 kuruluyor ama açılmıyor

Üst Alt