ovi mağzadan installer dosyalarını yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
ovi mağzadan installer dosyalarını yükleme
merhaba arkadaşlar bu konuyla ilgili yaşadığım sorunları çözdükten sonra yapamayan arkadaşlarıma yardımcı olmak için bu konuyu açmaya karar verdim forumda aradım ama bulamadım daha önce açıldıysa afola neyse fazla uzatmaya gerek yok
şimdi arkadaşlar bağzı fw ve cfwlerde installer dosyalarını yükleyemiyorduk şimdi bu sorun mad eagle arkadaşımızın sayesinde yüklüyoruz link aşağıda bunun için kendisine çok çok teşekkür ediyorum
http://www.maxicep.com/symbian-3-yazilim-destek/smart-installer-sorununun-cozumu-sisleri-baglantilari-kullanmadan-yukleme-701314.html
ama yinede mağzadan yükleme yapamıyorduk şimdi bize gerekli olan x plore programı yüklü olmayan arkadaşlar için link
http://www.maxicep.com/attachments/152318d1360687904/ bunun için yaren dede arkadaşımıza teşekkür ediyorum öncelikle xploreyi yükledikten sonra açıp sırasıyla menu tools configuration seçeneklerini seçiyoruz çıkan ekrandan ilk 4 seçeneğini işaretliyoruz sonra dilini türkçe yapıp geri diyoruz sonra programı arka plana alıyoruz buraya kadar tamam şimdi mağzaya giriş yapıp istediğimiz programı indiriyoruz yükleme başlayınca arka plana aldığımız xplore yi açıyoruz yükleme bitmeden sırasıyla hafıza f/system/dmgr/10008d39/contents klasörüne girip ordaki dosyayı bulup başka bir dizine kopyalıyoruz eğer orda yoksa E veya F anadizinine bakın bunu yaptıktan dosyayı elde ediyoruz bundan sonrasını yukarda verdiğim linkten kolaylıkla yükleyebilirsiniz yardımcı olduysam ne mutlu Bana

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah. Yalnız böyle bi konu vardı forumda. Yine de eline sağlık.

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
yaklaşık 1 aydır bu sorunlarla uğraşıyorum fakat bir türlü bulamadım evet farklı konular var ama tam çözüm değildi bende bunları toparlayıp birazda kendim tecrübe edindiklerimle tamamladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...