Sosyal medyada Aykut kocaman tepkisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Sosyal medyada Aykut kocaman tepkisi
@mrtcnk90: Aykut Kocaman hiç 'Football Manager' da mı oynamadın.

@NergisD1907: Aykut Kocaman, 1965 yılında Alex'e tepki olarak doğdu.

@kivancaltay: Aykut Kocaman'i gordukce Fatih Terim'e olan hayranligim gitgide artiyor..

@trueorfalselife: Aykut Kocaman'a edilen küfürleri toplasak cehennemin kapılarını açar o derece.

@alibal23: Alex'i oyundan alan Aykut Kocaman'ın kafasını yaşamak için en az 10 şişe tiner koklamak lazım.

@meskunmahalde: Ben olsam Bienvenu nün yerinde Aykut Kocaman'a "ulan manyak mısın niye beni oyuna alıyorsun" diye fırça atarım.

@BurcKarck: Gerçekten çok iyi ve güçlü bir kadromuz var, çok daha iyi olucagımızdan eminim ama Aykut Kocaman bu takımın çalıştırıcısı olamaz çok net

@m_ergin: Teknik traktör Aykut Kocaman.

@SEMHH: Bu akşam o kadar yanlış hareketine rağmen Aykut Kocaman yüzünden yenilmedik, Bekir son dk iceri almasa ne konuscaktık?

@BarisHaz: Simdi gelecek en iyi haber SON DAKIKA ; Aykut Kocaman Istifa Etti " olurdu !!

@talhaceviker: Bu Aykut Kocaman berabere kalmak için veya yenilmek için özel bir çaba sarfediyor olsa gerek

@YalinBahadirr: Bence Aykut Kocaman Türkiye'nin en iyi teknik direktörü.Sayesinde küfür ediyoruz sinirlerimiz boşalıyor,hoş şeyler..

@sultanertekin: Aykut Kocaman teknik direktörse, ben de bir Victoria Secret meleği olurum bence.

@erdemcapar: Aykut Kocaman'ın en çok kullandığı cümle şu olmalı: "Dur lan, bişey denicem"

@utkumutlu96 :Aykut Kocaman'ın maç 2-0 ken düşündüğü; -Acaba kimi oyuna alsamda maç 2-2 bitse?

@ismailymngl: Basaramazsam giderim dedin, neyi basardin bugüne kadar Aykut Kocaman?

@112022: Yaa insaf be. Hepiniz bir olmuş Aykut Kocaman'nın gözünü oyuyorsunuz. Bir Allah'ın kulu da çıkıp Marsilya taş gibi
takım demedi.

• Beğen
Tepkiler: technoshark

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
ya alex, yada aykut hoca ikisinden biri gitmeli. Bence

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Bence aykut kocaman gitsin first class bu takımı yönetecek üst seviye bir hoca gelsin alex futbolu fenerbahçede bıraksın ona gereken vefa gösterilsin ileride onun teknik taktik bilgisinden faydalanılsın ve kulüp bünyesinde olsun aykuttan daha yararlı olur sonucta aykut bir alex değil

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
Black-killing

Black-killing

Üye
Bence aykut kocaman gitsin first class bu takımı yönetecek üst seviye bir hoca gelsin alex futbolu fenerbahçede bıraksın ona gereken vefa gösterilsin ileride onun teknik taktik bilgisinden faydalanılsın ve kulüp bünyesinde olsun aykuttan daha yararlı olur sonucta aykut bir alex değil

Aynen hocam bu aykut takıma korkak futbol oynatıyor öne geçtiğimiz maçlarda takımı geri çekiyor sonra sonuç hüsran . Valla bi fenerli olarak söylüyorum. Fatih Terim olsa bu takımı kimse durduramaz.Alex konusuna gelince dediklerine katılıyorum.Her ne kadar efsane değil deselerde benim çocukluğumu geçirdiğim topçu. Hakkı ödenemez. Futbolu fenerde antranör olarak bıraksın .

oska1973

Üye
aykut ta oğuz gibi iyi bir futbolcu iyi bir golcüydü.ama teknik yönetici olarak sıfırlar.alex çıkmasaydı fenerbahçe 3.gölü çok rahat bulacaktı.ama korkak ve alex düşmanı aykut harekete geçti ve kontrol tamamen marsilya ya geçti.hele bienvenü bence onu takımda tutanlar da kabahat.6s bir zamanlar iorfa diye topçu almıştı ondan hiç farkı yok.fenerbahçenin farklı kazanacağı maçı aykut hocanın becerisizliği yüzünden kazanamadık.ya takım süper alex i çıkarıyo bırak ne müdahale ediyorsun ki.marsilya düşünsün ama yok koca kafa bişeyler yapacak ya aklı sıra.bu adamla bir yere varılmaz en kısa zamanda gönderilmeli.aziz başkan ı çok severim ama müdahale etmezse oda kaybeder.fenerbahçe tarihinde aykut(hoca olarak)hiçbirşeydir.ama alex gibi efsaneler kırk yılda bir gelir.hoca da biraz karizma olmalı.aykut gibi guiza gibi suratsızlardan ne beklenir.getir bülent uygun u.scolari olabilir.şu adam gitsin bi ya.bugün annesini andım hep maçta.yazık ya göz göre göre galibiyet gitti be...

- - - Eklendi - - -

aynen katılıyorum

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bencede öyle olmalı yoksa sonumuz hep böyle oluyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
2 sene boyunca hangi maçı çatır oynattı ...
Geçen sene galatasaray maçında da şampiyonluğu aykut sayesinde verdik . 2.0 öndesin ve korkak oynayarak geri çekiliyorsun ...

Hay senin zihniyetine ...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Geçen sene takım takım iyi gözüktü sebebi oyuncular kenetlendi ama sen o düzenide bozdun(baroni stoch alex)oynayan adamları kusturdun

Aykutun ilk geldigi zaman çok insan dedi yetersiz diye ben bile dedim o konular duruyor,birde daumun hakkini yedi hiç bir zaman başarili olacağını düşünmuyorum o yüzden.

Asıl mevzu aziz yıldırımdır.zico seni tarihinin en büyük başarisindan birini kazandırdı neden yolladin adamı,avrupanın prensi deniliyordu fenere düşman olsa bunu yapar,Aziz yıldirim hala ben gidene kadar aykut burda diyor ziconun yokmuydu o şansı bu kadar para harcanıyor yazık bu adam yıllardır başkan herşey para değil taraftari verem etti

ismail

ismail

Üye
Aziz her istediğini yaptıracağı adam koymuşen oraya onu yollatmaz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aykut efendi şu an ne düşünüyor acaba ...?

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Aykut efendi şu an ne düşünüyor acaba ...?

Dün meireles çok iyi oynadı onun performansı nasıl düşer:D

Caner,stoch,semih,baroni,alex bakın bu adamlar mükemmel oynadı ama dikkat edin aykut sacma sapan stratejileriyle en iyi maçlarda kesti bu adamları,

Hatta bir fb bjk maçında caner çok güzel oynuyordu bizi dağıttı hatta, bana sorsalar en son kim çıkar diye caner derdim adam tuttu caneri çıkardı ben caner olsam daha nasıl oynayayim derim.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
aynen halit o maçı çok iyi hatırlıyorum ...
Çok iyi oynarken o maçta caneri çıkardı maçı kaybettik, hatta şampiyonluğu kaybetmiştik ınönü de ...

Bu adamla nereye kadar gidecek ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...