Babamı Nasıl Kandırabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
Babamı Nasıl Kandırabilirim ?
Arkadaşlar babamı zar zor ikna ettim ve Şubat ayında C5-03 aldırdım ama hiç memnun değilim.Babamda biraz sinirli adam . Boşu boşuna 450 tl verdik dicek . &03 almak istiyorum arkadaşlar lütfen yardım edin !

Kerim.

Kerim.

Üye
alırken niye araştırmadın?,alcağın telefondanda sıkılcaksın,madem kötüydü niye aldın? Gibi şeyler diyebilir:ehe

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
bence kandıramazssın artık

amcalu1

amcalu1

Üye
Soğuk duş al bence onun üstüne

amcalu1

amcalu1

Üye
Telefona tanıdık bir alıcı çıksa(dayin,amcan) sat onlara birşey demez ama aksi takdirde zor

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Para Sorun Degilse .. Git Al Arkadasim Neyin Pesindesin .?

Yada Durust Olmak Hep Guzeldir .. Ve Kazandirir ..

Babacigim De ; Bu Telefonu Almadan Once Arastirmadim .. O Yuzden Aldigima Pismanim ..

Anlayis Goster De ..

• Beğen
Tepkiler: crayz_frock
Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
Kerim.

Kerim.

Üye
Ee para varsa sorun ne?

amcalu1

amcalu1

Üye
Para önemli değilse c5-03 almak saçmalık

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben de senin gibiyim baska bisey istesem neyse de surekli telefon degistirmekten bikkinlik geldi kurus koklatmaz yeni telefon aldim iki uc haftadir caktirmadan kullaniyorum ama cepte para sifir zararimi toparlayana kadar gostermemem lazim. arada biriktiriyorum diye insafa gelip fazladan veriyo gorurse ipler onun eline gecer

Kerim.

Kerim.

Üye
ben de senin gibiyim baska bisey istesem neyse de surekli telefon degistirmekten bikkinlik geldi kurus koklatmaz yeni telefon aldim iki uc haftadir caktirmadan kullaniyorum ama cepte para sifir zararimi toparlayana kadar gostermemem lazim. arada biriktiriyorum diye insafa gelip fazladan veriyo gorurse ipler onun eline gecer

Ne aldın?

paradox07

paradox07

Üye
Bence biraz zaman geçmesini bekle.2 3 ay sonra söylersen belki anlayış gösterebilir.göstermezse c5 ile mutluluklar :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
htc chacha. galaxy sl vardi ama o serviste klavyeliye heves ettim aldim ama keske farklilik olsun diye ikinci el blackbery alsaydim android kesmiyo artik

- - - Eklendi - - -

sende para varsa soyle bence kesin alir. sen ne almak istiyodun? bu sefer tam arastirmisindir heralde.

Kerim.

Kerim.

Üye
htc chacha. galaxy sl vardi ama o serviste klavyeliye heves ettim aldim ama keske farklilik olsun diye ikinci el blackbery alsaydim android kesmiyo artik

- - - Eklendi - - -

sende para varsa soyle bence kesin alir. sen ne almak istiyodun? bu sefer tam arastirmisindir heralde.

cha cha güzel de sıkılmışsındır.oyun oynanmıyo deme onda*?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
malesef ama zaten oyun oynamam arayuz onemli benim icin. mesaj arayuzu menu felan pek icime sinmiyo farklilik lazim. go sms kullanirim hep ama ustte isim yaziyo baya da yer kapliyo sinir bozucu. ana menu felan idare eder suan ama yenilik lazim. hep launcher ya da ekran duzenini degistiririm cabuk sikilirim o yuzden.

u_cosar

u_cosar

Üye
uygun dille anlatmanı tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt