Babamı Nasıl Kandırabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerim.

Kerim.

Üye
malesef ama zaten oyun oynamam arayuz onemli benim icin. mesaj arayuzu menu felan pek icime sinmiyo farklilik lazim. go sms kullanirim hep ama ustte isim yaziyo baya da yer kapliyo sinir bozucu. ana menu felan idare eder suan ama yenilik lazim. hep launcher ya da ekran duzenini degistiririm cabuk sikilirim o yuzden.

:hmmm anladım :tşk:

MaxipmaN

Üye
cs dilinde konuşmazsan yararına olur :ehe

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
kardeşim aileden birine hediye olarak ver gitsin

15097

15097

Üye
para sorun değil mi :ah

maxirabit

maxirabit

Üye
Para sorun değilse,neden c5-03 alınmış onu anlamadım,para sorun olmuyan bir kişi tutupta öyle telefona yönlenmezki:)

15097

15097

Üye
para sorun değilse baban neden 450 liranın lafını yapsın ki :allalla:

Symbianize

Symbianize

Üye
Burda mesele para degil bence davvranis

maxirabit

maxirabit

Üye
Birazda,sinek ve yağ oranı gibi geldi bana:d:
Hayır parasal sorunu olmayan insan ona yönelmezde ordan biliyorum:)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Onlar klasiktir

Jomolocco

Jomolocco

Üye
al bi tane iphone 5 keyfine bak iste

PixelWolf

Üye
:islik bende C5-00 var ben de aldığıma pişman oldum sonradan çünkü herkes dokunmatik kullanırken benim tuşlu kullanmam garibime gitti ben de onu 1,5 yıl önce almıştım annemlere dedim ben de 2. yılı dolunca telefon alcam diye onlarda tamam dediler ben de Nokia 700 alcam bu yaz :islik ama bilmem ki ya 2 yıldır var olan bir telefon eskir de güncelleme falan çıkmaz, oyun çıkmaz diye biraz korkuyorum açıkçası :bilmm

avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaşlar babamı zar zor ikna ettim ve Şubat ayında C5-03 aldırdım ama hiç memnun değilim.Babamda biraz sinirli adam . Boşu boşuna 450 tl verdik dicek . &03 almak istiyorum arkadaşlar lütfen yardım edin !

vallaha adam ne dese haklı :) neden aldırdın madem beğenmedin ? biraz daha idare et 1 yıl falan daha veya boz telefonunu bozuldu de :ehe

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sat bozuldu servis uretim hatasi diye para iyade etti de. biraz internet kurnazligiyla sahte kanit yap mesela bi kod vardi sayfada yazilari duzenleyebiliyordun e okul icin yapiyolardi onu telpanin sitesi icin yap. bi sure sonra birikmisim vardi deyip yeni al.s.s

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
sat bozuldu servis uretim hatasi diye para iyade etti de. biraz internet kurnazligiyla sahte kanit yap mesela bi kod vardi sayfada yazilari duzenleyebiliyordun e okul icin yapiyolardi onu telpanin sitesi icin yap. bi sure sonra birikmisim vardi deyip yeni al.s.s

hocam sen ne yaptın yaa... Aşmışsin sen baya... Karnedeki 1 leri de düzenliyor musun bari? :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bende zayif yoktu hic e okulla ugrasmadim. internette gordugumu soyledim sadece. e okula sokmazdim bizimkileri

Black-killing

Black-killing

Üye

Hocam burada harcanıyorsun yazık :) Epey ciddiye almışsın sen :)

- - - Eklendi - - -

Ulan bende istediğim telefonu alacak para olacak varya kralı önümde duramaz vallaha.Iphone için adam , Samsung galaxy s 3 için ailemi Htc One x için akrabalarımı Lumia 920 için kendimi keserim kendimi :D

Neyse konuya gelecek olursak yeni telefon al gizliden gizliden kullan baban görürse arkadaştan takılmalık aldım dersin sonra bi süre geçince yavaş yavaş söylersin :)

lolaman

lolaman

Üye
Oho bende araştırmadan aldım 1 yıl oldu beni idare ediyomu etmiyo oyun bakımından youtubede sürekli donması bakımından ama alo diyomu diyo görünüşü güzelmi güzel ses çıkışı nasıl iyimi eh işte idare ediyo hem bizim durumumuz sizin gibi ahım şahım değil o sebeple birde benim telefon alma hikayem farklı şöyle birşey.
-Şimdi bende samsung e250 vardı babam dediki bana versene 1 gün kullanıyım dedi verdim al baba ne demek dedim telefonu getirdi kapağı zor kayıyodu düşürdünmü dedim evet dedi ilk günden düşürdünmü dedim ben bunu alamam dedim bana yenisini alıcaksın dedim oda mecburen kabul etti :ehe sonra bana omnia pro aldı iş yerinden katalog geldi seç burdan dedi OmniaPro yu seçtim sonra kullandım çiziksiz büzüksüz bi şekilde babam bunu da istedi (gerçi bu telefon için 3 ay bekledim alıcam diye diye 3 ay sonra gelmiş telefon) sonra aldı telefonu bi getirdi sağ üst tarafın boyası atmış ne oldu dedim düşürdüm dedi bunudamı dedi ben bunuda alamam yenisini alıcaksın dedim yine mecburen kabul etti doğum günümde 1 ay sonra aldık c5 güzel görünmüştü bana 5mp kamera falan oo dedim o zamanlarda diğerleri pahalıydı bunu aldım ilk başta süper görünmüştü ucuzduda aldık ilk başlarda memnundum sonra maxicepi keşfettim diğer telefonları gördüm fiyatlarını falan şimdi yeni telefon alma çabaları için bahane arıyorum 603 var hayalimde youtubede donmasın sonra menüsü falan hızlı olsun oyun çok olmasada olur angry birds yeter bana şimdi c5-03 e kaldık aptallık ettim.

Black-killing

Black-killing

Üye
Oho bende araştırmadan aldım 1 yıl oldu beni idare ediyomu etmiyo oyun bakımından youtubede sürekli donması bakımından ama alo diyomu diyo görünüşü güzelmi güzel ses çıkışı nasıl iyimi eh işte idare ediyo hem bizim durumumuz sizin gibi ahım şahım değil o sebeple birde benim telefon alma hikayem farklı şöyle birşey.
-Şimdi bende samsung e250 vardı babam dediki bana versene 1 gün kullanıyım dedi verdim al baba ne demek dedim telefonu getirdi kapağı zor kayıyodu düşürdünmü dedim evet dedi ilk günden düşürdünmü dedim ben bunu alamam dedim bana yenisini alıcaksın dedim oda mecburen kabul etti :ehe sonra bana omnia pro aldı iş yerinden katalog geldi seç burdan dedi OmniaPro yu seçtim sonra kullandım çiziksiz büzüksüz bi şekilde babam bunu da istedi (gerçi bu telefon için 3 ay bekledim alıcam diye diye 3 ay sonra gelmiş telefon) sonra aldı telefonu bi getirdi sağ üst tarafın boyası atmış ne oldu dedim düşürdüm dedi bunudamı dedi ben bunuda alamam yenisini alıcaksın dedim yine mecburen kabul etti doğum günümde 1 ay sonra aldık c5 güzel görünmüştü bana 5mp kamera falan oo dedim o zamanlarda diğerleri pahalıydı bunu aldım ilk başta süper görünmüştü ucuzduda aldık ilk başlarda memnundum sonra maxicepi keşfettim diğer telefonları gördüm fiyatlarını falan şimdi yeni telefon alma çabaları için bahane arıyorum 603 var hayalimde youtubede donmasın sonra menüsü falan hızlı olsun oyun çok olmasada olur angry birds yeter bana şimdi c5-03 e kaldık aptallık ettim.

Hayatını anlattin anlattın kardeş neyse geçmiş olsun bende araştırmadan 5800 aldım. Kader mahkumuyuz :D

lolaman

lolaman

Üye

Hayatını anlattin anlattın kardeş neyse geçmiş olsun bende araştırmadan 5800 aldım. Kader mahkumuyuz :D
Varya bunuda babam istese keşke diyorum o zaman anında 603 alıcam :D onuda ömür boyu yada iş bulana kadar kullanıcam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt