Arc S ile ilgili bir soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzaydin

Üye
    Konu Sahibi
Arc S ile ilgili bir soru
istanbulda bi telefoncuda 850 tlye gördüm spot mu acaba diye düşünüyodum adama sordum 2 yıl garantisi var dedi. sizce bu telefonda bi gariplik yok mu her yerde 1000 lirayken? :hmmm

Kerim.

Kerim.

Üye
Yurtdışıdır belki ama 2yıl garanti diyor:hmmm

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
O civarlara düstü zaten fiyatı daha da düsebilir niyetliysen korkmadan al.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Bana kalırsa tipi dışında hiç iyi bir telefon değil Adreno 205 ve 512 mb ram bence açıklıyor ki ondan daha iyi telefonları var sony'nin Sola gibi.

oguzaydin

Üye
    Konu Sahibi
Bana kalırsa tipi dışında hiç iyi bir telefon değil Adreno 205 ve 512 mb ram bence açıklıyor ki ondan daha iyi telefonları var sony'nin Sola gibi.
solada da 512 ram var ama. adreno 205 o kadar kötü mü ya :D

mega2

mega2

Üye

İTHALATÇI FİRMA:
SANAYİİ BAKANLIĞINDAN GEREKLİ İZİNLERİ ALMIŞ,YURTDIŞINDAN ÜRÜN İTHAL ETMEK İÇİN GEREKLİ KOŞULLARI SAĞLAMIŞ VE İTHALAT BELGESİNE SAHİP, EN AZ BİR BÖLGEDE TEKNİK SERVİS HİZMETİ SAĞLAYABİLECEK BİR FİRMADIR.BU FİRMANIN GETİRMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLER 2 YIL GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR GARANTİ HİZMETİNİ İTHALATÇI FİRMANIN ANLAŞMIŞ OLDUĞU TEKNİK SERVİS VERMEKTEDİR. TEKNİK SERVİS BİLGİLERİ GARANTİ BELGESİNDE BELİRTİLMİŞTİR.
İTHALATÇI FİRMA TARAFINDAN İTHAL EDİLMİŞ OLAN BU ÜRÜN , BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURUMU TARAFINDAN KAYIT ALTINA ALINMIŞ ÜRÜNLERDİR.(İMEİ KAYITLARI YAPILMIŞTIR).

Bu tarz bir model olmalı o yüzden çok pahalı değildir.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Arc S iyi bir model.Tasarım kalite ve donanım açısından ve fiyatını hakediyo.
1.4 Ghz islemci,8 mp harika kaliteli kamera,4.2 inc ekran,HDMI çıkısı o fiyatta bir cihazda zor bulunur.

oguzaydin

Üye
    Konu Sahibi
Arc S iyi bir model.Tasarım kalite ve donanım açısından ve fiyatını hakediyo.
1.4 Ghz islemci,8 mp harika kaliteli kamera,4.2 inc ekran,HDMI çıkısı o fiyatta bir cihazda zor bulunur.
evet ama dahili hafıza 330 mb ve işlemcisi eski mimari. sola daha yeni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...