Oyun Oyun Datalarını Hafıza Kartındayken Çalıştırmak - DirectoryBind ( Root Gerekli )

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
Eheh, olsun sen geliştirici adamsın yaparsın birşeyler :-D

Romlarla dolu :D AOKP wanamLite Foxhound omega paranoid cm10 cm9 her şey var :D stock nandroid backup bile hazırladım

• Beğen
Tepkiler: Suyaka

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi

Romlarla dolu :D AOKP wanamLite Foxhound omega paranoid cm10 cm9 her şey var :D stock nandroid backup bile hazırladım

Onu bırak da şu siyah kernel olayını çözelim reset binary count yapmam lazım : )

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Konu aç istersen Mad, bilmeyenler de faydalanırlar. Ben de ordan kısmetlenirim : )

wratH!

wratH!

Üye
Bende apk yüklenirken hata veriyor. Yer yıkan diyor oysa 8 gb boş alan var. Ayrıca alan yok dediği halde bir kaç uygulama oyun silerek denedim sonuç yine aynı. Siyahkernel kullanıyorum. Stock kernel ile de denedim sonuç aynı. Yardımcı olursanız sevinirim.

TheMadness

TheMadness

Üye
Bende apk yüklenirken hata veriyor. Yer yıkan diyor oysa 8 gb boş alan var. Ayrıca alan yok dediği halde bir kaç uygulama oyun silerek denedim sonuç yine aynı. Siyahkernel kullanıyorum. Stock kernel ile de denedim sonuç aynı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rootta yer kaplayan apkler yüzündendir. Yüksek alan kaplayan (SD olarak değil) uygulama ve oyunları silin.

- - - Eklendi - - -

3 kez root güncellemeler yüzünden :-D

Sıfırla bakayım :ehe http://www.maxicep.com/android-genel-destek/galaxy-s-iii-binary-counteri-sifirlamak-673230.html

• Beğen
Tepkiler: Suyaka
Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartım, arada sırada yeniden başlattığımda Hasarlı diyor ve tekrar biçimlendirmek zorunda kalıyorum. Bu sd kartı çıkarmadığım için oluyor büyük ihtimâlle. Oyun dosyaları gitti diye içim yandı 2 kere : ) Sende oldu mu hiç Mad?

cyber

cyber

Üye
ben bişey sorcam flash bellek teyken otg ile oyunları çalıştırmak mümkün mü

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
Mümkün. :) mnt klasöründen, USB belleğin hangi klasör olduğunu bulup yolu ona göre ayarlarsan directory bindle hâlledebilirsin.

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
peki flash belleği micro sd olarak mı algılıyo yoksa harddisk de bağlanabiliyo mu n8 de bağlanıyo du

MNT içerisinde, extSdCard, UsbDriveA UsbSriveB, UsbDriveC, UsbDriveD UsbDriveE ve UsbDriveF var. Bu demek oluyor ki sen, 6 adet flash disk ya da benzeri depolama aygıtı bağlayabiliyorsun. Hard disk için net birşey söyleyemeyeceğim çünkü denemedim ama büyük olasılıkla görür. Dosya sistemiyle alakalı sorun olabilir belki ama onu da Siyah Kernel kurup NTFS desteği edinere hâlledebilirsin. Yani büyük ihtimâlle olur. Sen sadece bu Usb dosyalarından hangisinin hard diski ya da flash diski temsil ettiğini bul ve DirectoryMind data yani birinci yola orayı yaz, sonra target yolunu zaten biliyorsun : )

cyber

cyber

Üye

MNT içerisinde, extSdCard, UsbDriveA UsbSriveB, UsbDriveC, UsbDriveD UsbDriveE ve UsbDriveF var. Bu demek oluyor ki sen, 6 adet flash disk ya da benzeri depolama aygıtı bağlayabiliyorsun. Hard disk için net birşey söyleyemeyeceğim çünkü denemedim ama büyük olasılıkla görür. Dosya sistemiyle alakalı sorun olabilir belki ama onu da Siyah Kernel kurup NTFS desteği edinere hâlledebilirsin. Yani büyük ihtimâlle olur. Sen sadece bu Usb dosyalarından hangisinin hard diski ya da flash diski temsil ettiğini bul ve DirectoryMind data yani birinci yola orayı yaz, sonra target yolunu zaten biliyorsun : )

evet sağıl bilgilendirdiğin için

TheMadness

TheMadness

Üye
Hafıza kartım, arada sırada yeniden başlattığımda Hasarlı diyor ve tekrar biçimlendirmek zorunda kalıyorum. Bu sd kartı çıkarmadığım için oluyor büyük ihtimâlle. Oyun dosyaları gitti diye içim yandı 2 kere : ) Sende oldu mu hiç Mad?

Ben custom rom kullandigim icin hic olmadi. Zaten siklikla bicimlendiririm f.u.l.l format

Üst Alt