(BELLE)GT Racing Motor Academy(HD)(UNSIGNED)

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
(BELLE)GT Racing Motor Academy(HD)(UNSIGNED)

• Dosya Boyutu : 156 mb
  • Dosya Bilgisi :Nokia Belle uyumlu GT Racing Motor Academy 3D Oyun
  • Desteklenen telefonlar : Nokia Symbian^3 Belle telefonlar (701, 700, 603,c6-01,c7,n8 v.b)
Nokia 701, 700, 603 Telefonlar için GT Racing Motor Academy 3D oyununu buradan edebilirsiniz.

Alıntıdır,Daha Önce Verildiyse Özür Diliyorum Beğeniler İçin Şimdiden Teşekkürler !

INDIR

! UNSİGNED !

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Balcı?, BEKIRARSLANCA, uender ve 8 diğerleri

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: rzgzm
wratH!

wratH!

Üye
media fire a giremiyorum. Nedendir acaba?

• Beğen
Tepkiler: BEKIRARSLANCA ve keloglan34
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:tşk:

kuralsiz9

Üye
c6-01 çalışır mi

• Beğen
Tepkiler: keloglan34
yeauw

yeauw

Üye
ya bunlar gibi oyun çıkmıyor çkmyacakda heralde :D tşk

• Beğen
jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı teşekkürler güzel oyun

• Beğen
Polymath

Polymath

Üye
Cepstil den alıntı sanırım. Orda diğer linkler var oraya bakabilirsiniz.

• Beğen
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Teşekkürler de bu yeni versiyon mu ? Yoksa eski versiyon mu ? Son versiyonu Android'de var da Multiplayer ve açılış videosu var ondan sordum.

backwater

backwater

Üye
fark var mı digerinden

arslanla

arslanla

Üye
fark yok aynı versiyon...

• Beğen
yutkun

yutkun

Üye
eline saglık

• Beğen

marayan

Üye
emeğine sağlık...

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 çalışır mi

Çalışıyor Benim Cihazda,Beyler 1.Nesil Belle'li Cihazlar Yükleyebilir Sıkıntı Yok !

---------- Eklendi @ 23:26:45 ---------- Yazıldı @ 23:23:39 ----------

fark var mı digerinden

okadarını bilemiyorum oyunu bilmeyen kalmasın diye paylaştım:oke:

---------- Eklendi @ 23:28:39 ---------- Yazıldı @ 23:26:45 ----------

Oyun Modlarında First Person(İçten Kullanma) Mevcuttur Shift Kadar Olmasada Yinede Zevk Veriyor Araba Çeşitliliği İdare Eder...

• Beğen
behzat

behzat

Üye
bunu begenmedim asphalt6 harika

engin_erg

engin_erg

Üye
bende sertifika hatası veriyor signed olduğuna emin misiniz ?

tempestshine

tempestshine

Üye
teşekkürler.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Asphalt'a Laf Eden mi Oldu ?

---------- Eklendi @ 15:52:56 ---------- Yazıldı @ 15:47:36 ----------

bende sertifika hatası veriyor signed olduğuna emin misiniz ?

Emin Değilim Fakat Aldığım Kaynakta Signed Yazıyordu,Cihazınızı Hacklemek İçin Neyi Bekliyorsunuz,Çok Basit İşlemler !

Hack İçin : http://www.maxicep.com/symbian-3-si...klendi-belle-anna-s-3-s60v5-s60v3-548914.html

Takıldığınız Yerleri Sorabilirsiniz,Bazı Cihazlar Bir Süre Sonra Hacklenemiyor Bunun İçin Cihaza Hard Format Atmanız Gerekiyor !

http://www.maxicep.com/symbian-3-cihaz-destek/nokia-n8-reset-hard-format-422455.html

Bu işlemi yaparken cihazınızın tüm programları silinebiliyor orijinal programlar'da dahil bu işlemi yapmak yerine Nokia Suite'den Cihaz Yazılımını Yeniden Yükle'yi Seçin !

---------- Eklendi @ 15:54:48 ---------- Yazıldı @ 15:52:56 ----------

Asphalt 6 Da İyidir Ama Buda Güzel Bir Oyun Diye Düşünüyorum Asphalt 6 Da Aracı İçeriden Kullanamıyoruz Ama Bu Oyunda Kullanabiliyoruz...

Asphalt'ın Yerini Tutmaz Orası Başka...

• Beğen
Tepkiler: BEKIRARSLANCA ve keloglan34

cukuleaks

Üye
rar pass ????

---------- Eklendi @ 21:00:45 ---------- Yazıldı @ 20:53:53 ----------

Bu işi iyi bilenler gt racing motor academynin ,nfs shiftten güzel olduğunu anlar. Gt racing motor academy profesyonel tarzı. Fren ayarları vs vsden ve oyun içinde tüm kontrollerin size bırakılmasından anlayabilirsiniz. ama shiftte sadece gaz ve fren. Hatta gaz bile yok sadece fren. Çeşitte çok az. Hangi oyun basitse insanlar nedense onu beğeniyor. Bu dediğim pc oyunlarındada geçerli. Mesela pc oyunlarından bir örnek: Metin 2 'yi az çok bilirsiniz. Millet deli gibi onu oynuyor internet cafelerde. onca warcraft,runes of magic varken. Nededni ne biliyomusunuz? Düz mantık. Git canavar kes, level atla , paran olsun, güzel silahlar al , canavar kes ,level atla.... kısır döngü yani. Ama runes of magic oyunu mesela. Sadece oyunu öğrenmek için 1 ayımı verdim. Konuda buraya nasıl geldi anlayamadım ama kenarda not olarak dursun işte :D

melgklay1

Üye
rar pass ????

---------- Eklendi @ 21:00:45 ---------- Yazıldı @ 20:53:53 ----------

Bu işi iyi bilenler gt racing motor academynin ,nfs shiftten güzel olduğunu anlar. Gt racing motor academy profesyonel tarzı. Fren ayarları vs vsden ve oyun içinde tüm kontrollerin size bırakılmasından anlayabilirsiniz. ama shiftte sadece gaz ve fren. Hatta gaz bile yok sadece fren. Çeşitte çok az. Hangi oyun basitse insanlar nedense onu beğeniyor. Bu dediğim pc oyunlarındada geçerli. Mesela pc oyunlarından bir örnek: Metin 2 'yi az çok bilirsiniz. Millet deli gibi onu oynuyor internet cafelerde. onca warcraft,runes of magic varken. Nededni ne biliyomusunuz? Düz mantık. Git canavar kes, level atla , paran olsun, güzel silahlar al , canavar kes ,level atla.... kısır döngü yani. Ama runes of magic oyunu mesela. Sadece oyunu öğrenmek için 1 ayımı verdim. Konuda buraya nasıl geldi anlayamadım ama kenarda not olarak dursun işte :D

dostum aynen katılıyorum mesela ültima online.. En eski online frp ama kimse bilmez bilenlerde manyakları :)

• Beğen