çok kararsız kaldım arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serseri6092

serseri6092

Üye
    Konu Sahibi
çok kararsız kaldım arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum
arkadaşlar ben 600 650 tl arası bir telefon alacağım bütçem bu kadar. çok model var bu fiyata piyasada. bana biraz yardımcı olurmusunuz?

benim telefonda kullanacaklarım şunlar

ben telefonda müzik çok dinlerim
mesaj sık yazarım
resim çekmeyi severim
uygulama yüklerim yararlı olan bu yönden sıkıntı istemiyorum
dokunmatik olacak bu sefer alacağım telefon

birde alacağım tel beni 3 4 yıl idare edecek elimde kalmayacak bir telefon istiyorum çok çeşit var sizin fikirlerinizden yola çıkarak çoğunluk hangi telefon derse onda karar kılıp bende biraz araştırıp alacağım 1 ay sonra şimdiden kararlaştırma istiyorum

şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar...

"en son olarakta oyun için aramıyorum telefonda oyun oynamam pcde bile zor oynuyorum :)"

birşey eklemeyi unuttum symbian istemiyorum çok kasma oluyor symbianlarda android biraz ağır basıyor bana

Metin MF

Metin MF

Üye
sana nokia 603 öneririm tam senlik

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
60-70 Lira daha koy Galaxy Wonder Al.Symbian alırsan pişman olursun.Oyun Uygulama Çok Kısıtlı.

serseri6092

serseri6092

Üye
    Konu Sahibi
sana nokia 603 öneririm tam senlik

fikrin için teşekkürler kardeş de nokia olması beni endişelendiriyor. Symbianda donma kasılma oluyor ben çok yaşadım kasılma olmacayacak bir telefon daha iyi olur benim için.

---------- Eklendi @ 12:41:59 ---------- Yazıldı @ 12:40:55 ----------

60-70 Lira daha koy Galaxy Wonder Al.Symbian alırsan pişman olursun.Oyun Uygulama Çok Kısıtlı.

fikrin için için teşekkür ederimde ben oyunu biligisayarda bile zor oynuyorum artık eskisi gibi telefona oyun atmıyorum pc'yede :) önerin için teşekkürler.

---------- Eklendi @ 12:43:49 ---------- Yazıldı @ 12:41:59 ----------

oyun oynamıyorum demiş adam

evet kardeş ben oyun oynamıyorum :) alacağım telefon donmasın takılmasın bana arıza sıkıntı vermesin yeter :) bide kamerası iyi olursa iyi olur.

ctulu

ctulu

Üye
Ben galaxy ace önerecektim aslında ama baktım galaxy wonder gerçekten çok güzel androidlerde pek kasma donma olmaz benim arkadaş aldı galaxy ace ben alıp kullandım bi süre hoşuma gitmişti. Bi de bende c6-01 vardı 3 ay kullandım zor çıkardım elimden.

lgkg300

lgkg300

Üye
Android telefonlara bak diyeceğim ama resim ve videolari çok iyi değil. Ayrıca 3g görüşmesi neredeyse çoğunda yok (belirttiğin bütçe için söylüyorum)
Nokia c6 01 tam sana göre HD video kaydı ve 8mp kamerası ile müthiş fotoğraflar çekersin. Ayrıca symbianin son versiyonu ve bayağı da hızlı. Incelemeni isterim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
c6-01 tam senlik

ctulu

ctulu

Üye
Ben c6-01 kullandım hd video kayıtları güzeldi ancak auto focus yoktu bu yüzden yakından çekimlerde çok başarısızdı. Belleden önce çok donup takılıyordu ancak belleden sonra azalmıştı ve görünümü androidlere benzemişti :)

turkmen619

Üye
oyun oynaıcaksan o paraya GALAXY ACE oynamıcaksan C6-01 :oke:

Yeniçeri38

Yeniçeri38

Üye
c6 01 yada 603 al 800 tl aşagı anroide para verilmez<

2 sindede kasma donma ws olmaz senin kullancagın uygulamalar var zaten facebook twiter youtube ws ws gerisi teferuuat

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
Nokia 610 nfc al. hem dusuk fiyatli. hem de wp. nokia wp'ya gecti artik uzun yillar guncelleme gelicek. kisa surede uygulama sorunu da cozulur bence.
Nokia 603 ve ya Samsung Galaxy serisinin dusuk fiyatli tellerine de bak.

serseri6092

serseri6092

Üye
    Konu Sahibi
hepinize teşekkür ederim aklım birazda c6-01de benimde ben netede girmeem bek facebook ve twiter kullanmıyorum :) bıraktım sanalı. beni epey bi idare etsin yeter. otofokus yok diyonuzda macro modu var o işe yarar gibi. arkdaşta var 1yıldır inceliyorum çekimleri süper hem uzak hem yakın olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt