Navitel Resimli Anlatım ve Türkiye Haritası S^3 ve V5'ler İçin (Kesinlikle Eksiksiz Harita: 602 Mb)

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Navitel Resimli Anlatım ve Türkiye Haritası S^3 ve V5'ler İçin (Kesinlikle Eksiksiz Harita: 602 Mb)
S60 V3'te de denedim 6710'da çalıştı ama biraz zor oluyor kullanımı. İsteyen deneyebilir.

Başlamadan:
Yöneticiler de dahil eğer sınırsız interneti ve zamanı olan varsa haritayı indirip başka sitelere de upload yaparlarsa üyeler açısından daha verimli olur. Bu haritayı biraz zor buldum. Yoksa hep şifreli.

Kurulımda sorun yaşayanlar ( sertifika hatası, güvenilmeyen sağlayıcı, korumalı nesne vb) önce telefonlarını hacklesinler. Tercihen şu konuyla hackleyebilirler:
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

UYGULAMA HAKKINDA GENEL BİLGİ

Programın kurulumu oldukça basit arkadaşlar. Öncelikle belirteyim ki bu işi telefonda yapmak zor biraz. En iyisi bir internet kafede dosyaları indirip atın hafıza kartınıza ondan sonrasını telefonunuzdan yapın. Ha yok ben indiririm 600 küsur mb'ı telefondan derseniz de size kalmış.

Bu arada uygulama dokunmatiği (benim gördüğüm ve kullandığım kadarıyla söylüyorum) tam destekliyor. Gayet de kullanışlı

KURULUM VE ANLATIM

1- Öncelikle aşağıda yer alan hem link olan hem de eklenti olan dosyaları indirin.

2- Eklentiden indirdiğiniz iki adet sıkıştırılmış dosyayı Pc'den veya telefondan çıkarın. Eğer telefondan yapacaksanız bunun için winrar programı ya da idecompress gibi programlar kullanın. Ama yine diyorum Pc'de çıkarmak daha sağlıklı olacaktır. O çıkardığınız sis dosyasını telefona kurun.

3- Haritayı da indirdikten sonra Navitel’i açın ilk kısımda Tükçe’yi seçin ve diğer ikisine dokunmadan altta ok diyerek devam edin

4- Çıkan kısımda gösterme yazanı işaretleyin tamam diyerek geçin

5- Navitel Navigator yazılı çıkan pencereye evet deyin

6- Çıkan pencereye tamam deyin

7- Harita bulunamadı diyecek size bir süre sonra. Siz hayır seçin

8- Ve menü-çıkış seçeneklerinden programı kapatın

9- Şimdi de haritamızı alıp haritayı kurduğunuz sürücünün içindeki NavitelContent\Maps klasörüne atın (Xplore ile veya Pc’ye bağlayarak veyahutta kart okuyucu ile size kalmış).

10- Artık Navitel’i kullanabilirsiniz.

11- Navitel’i açın ilk soruya tamam deyin.

12- Açılan sonraki pencerede yasakla yazanı işaretleyin ki internete bağlanmasın

*** Ayarlarla ilgili de bir sorun olursa yardımcı olurum

** Herkes olumlu veya olumsuz sonucu bildirirse ona göre konuya ekleme çıkarma yapabilirim.

NOT: Ben 701'de denedim çalıştı. V5 çiler de sadece sis'i kurup baksınlar açıyorsa eğer ona göre haritayı da indirsinler bence.

DİKKAT: Anlatım ve resimler tamamen şahsıma aittir. Çalıp, çırpmak serbesttir. Yeter ki birilerine faydası dokunsun :)

Farklı iki siteye yüklenmiş halde olan haritayı 2 alternatif şeklinde alta ekledim

Alttaki 2 part halinde upload yapılmış olan linklerden dolayı yahyagyilmaz nickli arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

İlk alternatifin indirme hızı daha yüksektir.
Direkt link (
PriveT nickli arkadaşa bu link için teşekkür ediyoruz):

TEK LİNK YENİ HARİTA:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, PALA., cankurt_1 ve 26 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: capakcur012 ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim :)

Eski haritanın diğer linkleri

ALTERNATİF İNDİRME 1

Part 1:

Part 2:

ALTERNATİF İNDİRME 2

tek link halinde indirmek için

Harita Linki burada:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
mstf_l

mstf_l

Üye
vay be teşekkürler

----------Eklendi @ 16:04:22 ---------- Yazıldı @ 16:03:09 ----------

bu arada 701 mi aldın :ehe

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
vay be teşekkürler

----------Eklendi @ 16:04:22 ---------- Yazıldı @ 16:03:09 ----------

bu arada 701 mi aldın :ehe

Rica ederim. Evet aldım ve adam akıllı dokunmatik bir gps göremediğimden birkaç gün içinde de bu konu ile uğraştım ve sonuç ortada :D

mstf_l

mstf_l

Üye
  • Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi

Hayırlı olsun o zaman

Sağolasın iyi i ettik kötü mü bilmem ama aldık bakalım. Hayırlısı.

----------Eklendi @ 17:11:02 ---------- Yazıldı @ 16:47:21 ----------

V5 çi biri de denerse eğer ona göre yayardık etrafa bunu.

mstf_l

mstf_l

Üye
ben denerim arkadaşta ama oda telefonu servise yolladı anıla sor calısıyor mu diye

• Beğen
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler cafeye gidince deneyim

• Beğen

necati45

Üye
sorunsuz kurdum şimdi haritayı indiriyor.biraz yavaş iniyor ama olsun. Bi deneyelim bakalım.O zaman c6 01 belle'de nasıl çalıştığını yazarım.yinede teşekkürler uğraş verdiğin için.hazır elin değmişken symbian^3 için garmin'de bulur musun eyvallah

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
garmin var da bende sorun oldu. Sen de dene istersen. V3 bölümündekini kur. Ama bende klavye açılmadı ondan bunu buldum. Bu arada navitel de garminden iyi olabilir. Bir defa boyutu 4'e katlar.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Haritayı başka siteye upload edebilecek var mı

kartal3x

kartal3x

Üye
çok güzel anlatım olmuş teşekkürler

mstf_l

mstf_l

Üye
Bu sitenin neyi var ki