Navitel Resimli Anlatım ve Türkiye Haritası S^3 ve V5'ler İçin (Kesinlikle Eksiksiz Harita: 602 Mb)

Sponsorlu Bağlantılar

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Ben bu haritayı garmin'e atsam görür mü ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Ben bu haritayı garmin'e atsam görür mü ?

Bu nm3 uzantılı garmin img uzantılı olmaz

----------Eklendi @ 17:50:46 ---------- Yazıldı @ 17:49:26 ----------

bu arada inmesine 270 mb kaldı :D ayrıca bu niye bu kadar büyük ovi mapsteki gibi sokak görünümümü var

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Uzantıyı ".img" Yapsam ? Bende converter var. ?

degirmenci01

Üye
garmin var da bende sorun oldu. Sen de dene istersen. V3 bölümündekini kur. Ama bende klavye açılmadı ondan bunu buldum. Bu arada navitel de garminden iyi olabilir. Bir defa boyutu 4'e katlar.
indirip deneyeceğim buda güzele benziyor emeğine sağlık. garminin klavye hatası için yazmak için bir yere dokunduktan sonra yan taraftan tuş kilidini kapatıp açarsan klavye çıkıyor şimdilik bu şekilde kullanıyorum

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Ohh sonunda indi şimdi kuruyorum :bud:

----------Eklendi @ 19:57:33 ---------- Yazıldı @ 19:38:47 ----------

Navigasyon süper tekrar teşekkürler :oke:

draligus

draligus

Üye
sertifika hatası diyor (nokia e6 - belle)

emelli

emelli

Üye
:tşk:

degirmenci01

Üye
emeğine sağlık çalıştı hartada güzel ancak bunun ses dosyası varmı

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]
garmin var da bende sorun oldu. Sen de dene istersen. V3 bölümündekini kur. Ama bende klavye açılmadı ondan bunu buldum. Bu arada navitel de garminden iyi olabilir. Bir defa boyutu 4'e katlar.

Programı ve haritayı yükledim gerçekten çok detaylı güzelmiş teşekkür ederim.Haritada aktif olmayan 3D onu nasıl aktif hale getireceğiz[/SIZE]

yahyagyilmaz

Üye
Merhaba, 5800 S60V5 e kurdum, telefonum haklidir, Ayrıca garminde yüklü, bende sorunsuz çalışıyor, Teşekkürler,
İlk kurulumda ingilizce dedim kurmadı ama ruçsa saçeneğini seçinde kurdu, konu için çok teşekkürler emeği geçenlere...

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]
Merhaba, 5800 S60V5 e kurdum, telefonum haklidir, Ayrıca garminde yüklü, bende sorunsuz çalışıyor, Teşekkürler,
İlk kurulumda ingilizce dedim kurmadı ama ruçsa saçeneğini seçinde kurdu, konu için çok teşekkürler emeği geçenlere...

Garmin ile kıyaslarsan hangisi daha iyi[/SIZE][/COLOR]

yahyagyilmaz

Üye
yeni kurdum navigasyon yapmadım, ama menüleri ve kullanımı çok hoş ben çok sevdim, Garminde ikisinide kur bence zararı yok..

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

Demek ki s60v5 te calışıyor :D

Tabii :D

----------Eklendi @ 14:45:06 ---------- Yazıldı @ 14:36:09 ----------

Haritanın büyüklüğünden galiba zoom yapıyorum 2 sn sonra işliyor

----------Eklendi @ 14:45:41 ---------- Yazıldı @ 14:45:06 ----------

Ram ile de alakalı gerçi neyse

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
ses dosyası zaten ekli diye biliyorum. Haritanın boyutu 3d olduğ olduğundan ve ayrıntılı olduğu için büyük. 3d'yi ekranin sol üst köşesine basarak aktif edersiniz. Ayrıca dokunmatikler için garminden daha iyi gibi. Yaklaşınca donma ramden kaynaklanır. DonMAYI azaltmak için ayrıntıyı azaltabilirsiniz

----------Eklendi @ 17:07:37 ---------- Yazıldı @ 17:01:00 ----------

pcye geçince de v5'te çalıştığını yazarım

degirmenci01

Üye
c6-01 de yükledim gayet güzel çalıştı harita sanki garminden daha detaylı gibi ancak biraz programı kurcalayıp öğrenmek gerekiyor çünkü alışkın olduklarımızdan biraz farklı bu arada 5800 a da yükledim sorunsuz çalıştı

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim. 2 gün uğraştm bunun şifresiZ tam olanını bulana kadar. Biri birkaç upload yapsa keşke.

defectboy

Üye
kardeşim iyi hoş güzel paylaşmışsın ellerine sağlık da haritayı neden letitbit e yükledin onu anlamış değilim. Download hızı senin upload hızından daha düşük 50 kb ile kaç saatte iner bu başka alternatifler yok muydu multiupload var mediafire var.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
ben yüklemedim kardes bir Rus sitesinde buldum. Uğraşarak anlatımı falan ayarladım. ***** falan filan ayarladım paylaştım. Yoksa dediğin gibi yapardım hatta part part yapardım. Internetim olsa yine yaparım. Onca insan var biri yüklese ne var sanki. Imkanim ve zamanım yok ki ben yapayım

Üst Alt