nokia c6 01 sorunları bi bakın yaw

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6 01 sorunları bi bakın yaw
anna geldi bataryayı öldürdü şarj 12 saat zor dayanıyor 2 ekran parlaklıgı sürekli düşüp yükseliyor 3 telefon şarjda olmasına rağmen telefon tam doldu diye uyarı geliyor bataryayı söküp takıyorum yine doluyor nasıl iş bu anlamadım bi yardım edin yedek batarya alacam yoksa

ecz2009

ecz2009

Üye
Hocam aynı sorunu bende yaşıorum.telefonu yeni aldım.herşey harika ama batarya ciddi sorun.sen bir çözüm bulabldn mi

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
ben en iyisi belleyi bekleyim :D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
adam4545

adam4545

Üye
hocam bende hackleme yapamadım, forumdki araçlarla olmuyo bide wifi ile ağabağlanınca bir defa kapatıyorum wifi yi kendisi acılıp bağlantı yapıyo şarj 1 gün dayanmıyor. daha alalı 2 gün oldu

arabexrep

Üye
millet cok değişik sitelerden bu telefon hakkında yorumlar okudum hepside mükemmel bulmuş bende o yerlere telefonun kötü yanlarını yazdım benim yorumlarımı yayınlamamışlar bile. SİZE ÖNERİM HİÇ BİR GÜZEL YORUMA GÜVENİPDE BİRŞEY ALMAYIN... öncelikle kötü yorumlara bakın benden tavsiye ortalıkda pis kokular warrr :))

__piranha__

__piranha__

Üye
en iyisini yaparsın abi annaya güncelleyim diye hata yapma şimdi eski sürüme dönmenin yolunu arıyorum

eski sürüm derken ki kastiniz 14 lü bir sürüm vardı kutudan çıkarken ki sürüm dü galiba o sürüme dönmenin bu model için imkansız olduğunu duymuştum benim telefonumda 25.07 yüklü söylenen sıkıntılardan eser yok telefon eskisinden daha iyi halde ben de şu an acaba sizin yazılımsal sıkıntınız mı var çünkü teli ilk aldığımda internette takılıp müzik dinlerdim 5 6 saat anca giderdi şimdi 12 saatten fazla internette geziyorum ve onun haricinde 2 3 saat kadar da müzik dinleyebiliyorum

semih1404

Üye
ŞArj konusunda bende de sıkıntı yok. Alalı bir hafta oluyor daha 3 kez şarja bağladım. Hergün kamera+wifi+müzikçalar şeklinde 3 gün gidiyor

Epple

Epple

Üye
ŞArj konusunda bende de sıkıntı yok. Alalı bir hafta oluyor daha 3 kez şarja bağladım. Hergün kamera+wifi+müzikçalar şeklinde 3 gün gidiyor

telefonu yeni aldıysan sürekli pc ye bağlayıp birşeyler yüklüyosundur dolayısıyla telefon pc bağlantısında da şarj oluyor şarjı ondan uzun gidiyodur mesela ben telefonu ilk aldığımda tek şarj ile 1 hafta idare etmiştim çünkü pc den de şarj oluyor

kerem_16

Üye
Bndede şarj konusunda bi sıkıntı yok sürekli müzik dinliyorum elimden hiç düşmüyor 12 saat rahat gidiyo hiç dokunmasam 3 gün gider:S su belle gelsede rahatlasak ya

viyan65

Üye
bende belle yüklü resimlerime girdiğimde seçeneklerde resmi kullan diye bir seçenek var dı teli baştan başlattım ondan sonra bulamadım yardım edin resmi arka plana yerleştiremiyorum ancak ana ekrandan oluyor galeride resmi açınca öyle bir seçenek görünmüyor

deadlydesire

deadlydesire

Üye
nokia suitten güncellemeyi yani son anna sürümünü yeniden yükleyin, olmadı navifirmden orjinal dosyaları indirin flashlayın...ardından önce soft sonra hard format atın sorununuz çözülür aradaşlar merak etmeyin ;)

MrExpert

MrExpert

Üye
arkadaşım ben c6-01 alalı 5 ay oldu ve bataryası bu tip telefonlara gore kuçuk 1050 mah ancak 1 ay sonra güç tasarruf moduyla 1,5 gun orta sevıye kullanımda dayanıylr yanı bıraz bataryayı alıştırın ve belleyi bekleyin.... Şu anda c6-01 den yazıyorum ve 1 gündür sarja takmadım....

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben c6-01 alalı 5 ay oldu ve bataryası bu tip telefonlara gore kuçuk 1050 mah ancak 1 ay sonra güç tasarruf moduyla 1,5 gun orta sevıye kullanımda dayanıylr yanı bıraz bataryayı alıştırın ve belleyi bekleyin.... Şu anda c6-01 den yazıyorum ve 1 gündür sarja takmadım....

sattım onu n8 aldım :)

• Beğen
Tepkiler: MrExpert ve deadlydesire
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Şarj dayanmıyor evet.. Ekran parlaklığı ise sensör var. Işık çoksa ekranda çok oluyor gözü yormaması için. Karanlıkta ise ışık azalıyor.

texasteam

Üye
arkadaşlar durum bendede aynı genel bi sorun yani bunda sıkıntı yok :) bir gün gidiyor şarj bende de oyun-kamera bunları kullanıyorum kullanmassam 1.5 gün gidiyor

kerem_16

Üye
o batarya sorunu bi kere boşalt ve bi kaç saat bataryadan çıkarma bunu bi kaç gün yap yada bir kaç gün normal modda kullan ondan sonra güç tasarrufunda kullan 2. oalrak ekran parlaklıgı degisiyo demissin eed o degiisr o bi özellik:D bende yedek batarya aldım şarj sorunum olmuyor sende al bence

----------Eklendi @ 17:54:38 ---------- Yazıldı @ 17:50:47 ----------

sattım onu n8 aldım :)
pek iyi bir tercih yapmamıssın:D

kingarmada

kingarmada

Üye
belle ne zaman geliyo?

Üst Alt