N9 da görüntülü görüşme!!

Sponsorlu Bağlantılar

cptaincnr

cptaincnr

Üye
    Konu Sahibi
N9 da görüntülü görüşme!!
Arkadaşlar N9 da görüntülü arama nasıl yapılıyor bilen var mı ?? :S

mmanutdd

mmanutdd

Üye
Henüz desteklemiyor.P.R 1.2 ile gelmesini bekliyoruz.

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
ön kamerası bulunmayan bir telefonda nasıl bekliyorsunuz anlamıyorum,ön alt tarafa bulunan şey kamera olmadığını ve bir sensör olduğunu anlatıyor herkes siz pr 1.2 ile gelmesini bekliyoruz diyorsunuz :S anlamıyorum

salihk

salihk

Emekli Yönetici
ön kamerası bulunmayan bir telefonda nasıl bekliyorsunuz anlamıyorum,ön alt tarafa bulunan şey kamera olmadığını ve bir sensör olduğunu anlatıyor herkes siz pr 1.2 ile gelmesini bekliyoruz diyorsunuz :S anlamıyorum

emin misin o altaki Kamera degilde ne acaba ?? :kop::kop::kop::kop:sen hiç eline alıpda telefona baktım mı ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye

Nokia ön kamera yı alt köşeye koyunca,arkadaşı da ters köşeye yatırdı:)

• Beğen
Tepkiler: Uruloki ve MertcaN9
MertcaN9

MertcaN9

Üye

sen ulaşamdığın bir telefon hakkında yorum yapma bence rezil oldun şu an :kop::kop: zahmet edip yerinden kalkıp bir nokia shopa gidip cihaza bakmasaydın bu duruma düşmezdin eminim ki:kop: ha ayrıca arkadaşım herşey videodan internetten olmaz oda bir yere kadar ben sana diyim :islik

----------Eklendi @ 19:37:32 ---------- Yazıldı @ 19:37:17 ----------

Nokia ön kamera yı alt köşeye koyunca,arkadaşı da ters köşeye yatırdı:)

:alkis:naughty:

salihk

salihk

Emekli Yönetici
bir kamera yüzünden sopa yemiş kadar oldu zaten :D ama hakketti daha sagdan soldan dolma bilgilerle geldi yanlış konuya değindi :D

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Kamera yok diyen arkadaş arkanda duracak bi teselli ver :D bende N9 u yeterli bulmayan biriyim ancak öndeki Kamera bariz görüntülü konuşma yazılımla gelecek diyorlar bakalım meegoya 1-2 meegoya 1-2 :D

kaan dean

kaan dean

Üye
yillarca bekledik n900 icin gozunuz aydin gelirse

Türe

Türe

Üye

byred55

Üye
dosstum sadece sacmalıyorsun.ve cahıllık yapma.2007 yılında 6233 almıstım kutunun ustunde 3G yazıyordu daha ne oldugunu bılmıyorum.zaman geldı ve 3G kullanıma gectı . evet telefonunum ön kamerası yoktu ve 3G si vardı ve göruntulu gorusme yapılabılıyordu.bence bıraz arastır ve yorum yap.Kusura bakma bırz sert cıkıstım ama lütfen arastırark yorum yap.

mert_1047

mert_1047

Üye
Pr 1.2 İle Çoktan görüntülü konuşma işinin olacağı sızdı bile ^_^

• Beğen
Tepkiler: pRime.
cptaincnr

cptaincnr

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkü ederim millet bekleyeceğiz anlaşılan =)

enesx86

Üye
Skype ile görüntülü görüşme yapılabiliyor.

cptaincnr

cptaincnr

Üye
    Konu Sahibi
Skype ile görüntülü görüşme yapılabiliyor.

ben aylardır kullanıyorum skype de ama bı turlu yapamadım bıldıgını paylasır mısın? yoksa skype ın uygulama olarak görüntülü arama yapılabilen bir program olduğunu mu söylmeye çalıştın :S

chuck33

Üye
Acaba ön kamerası olmayan telefona neden ön kamerayı ayna olarak kullanabilen bir uygulama çıkarıyorlar?:ah

cortex47

cortex47

Üye
dosstum sadece sacmalıyorsun.ve cahıllık yapma.2007 yılında 6233 almıstım kutunun ustunde 3G yazıyordu daha ne oldugunu bılmıyorum.zaman geldı ve 3G kullanıma gectı . evet telefonunum ön kamerası yoktu ve 3G si vardı ve göruntulu gorusme yapılabılıyordu.bence bıraz arastır ve yorum yap.Kusura bakma bırz sert cıkıstım ama lütfen arastırark yorum yap.

pardon da nasıl ön kamerası olmayan telefonla görüntülü görüşme yapabiliyordunuz? karşınızdaki sizi görüyor muydu? o görüyorduysa, o sizi görürken siz nasıl onu görüyordunuz?

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar skype falan bunlar boş neden diğer telefonlar gibi ön kameradan gsm üzerinden konuşamıyoruz.bu sorun çözülecek mi onu araştırmak lazım.yoksa şuan gtalk ve skype falan zaten oluyor...

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Arkadaşlar skype falan bunlar boş neden diğer telefonlar gibi ön kameradan gsm üzerinden konuşamıyoruz.bu sorun çözülecek mi onu araştırmak lazım.yoksa şuan gtalk ve skype falan zaten oluyor...

nokia'nın windowsla yaptığı anlaşma bize patladı bu konuda. maalesef nokia bu işi çözmez, zaten böyle bir telefon çıkarttıklarını da muhtemelen unuttular... yazık ettiler.

Üst Alt