Büyük ekranlı ucuz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alevtopu11

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ekranlı ucuz
Arkadaşlar ben büyük ekranı olan 4'inc in üstünde internette gezinmek için hızlı 1350tlye kadar telefon bakıyorum samsung galaxy note dye 5.3inc bişey buldum 5 aralıkta türkiyede satılmaya başlanacakmış fiyatı 2.500 civarı bana en fazla 1.350 tlye kadar temizse 2.el yoksa 0 bi telefon lazım ipad m var oyüzden tablet al gibi cevaplar yazmayın. Cevaplarınzıı bekliyorum şimdiden teşekkürler o fiyata başka bi öneriniz varsa oda olabilir yardımcı olursanız sevinirim :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
kardeş sen direk galaxy tab al:D

by*cambaz

Üye
htc sensation veya desire hd

61semih

61semih

Üye
tablet cok kullanıslı olmayacaktır ama bır gs2 bulabılırsen temızınden en azından yanında tablete gore daha rahat tasırsın hoş jean pantolonada kolay kolay sıgmaz ama tabletten ıyıdır.bu modelın dısında htc desıre hd vb modellere yonelebılırsın.

y n s c n

y n s c n

Üye
Optimus 3D alabilirsin. hem donanımsal olarak çok güçlü ve hızlı hemde ekran boyutu 4.3 inç. :oke:

Masha

Masha

Üye
Xperia Arc 4.2inç, Desire HD 4.3inç, Desire S 4.3inç, Optimus 3D 4.3inç .. Bunlar en büyük ekranlı olan smartphone'lar.
Birde LG Windows Phone'du heralde tam hatırlamıyorum 4.5 inç ekranı vardı. HTC markaları da var ama şarj problemi yüzünden tavsiye etmiyorum.

Ocean258

Ocean258

Üye
Optimus 3D yada htc htc sensation olabılır hocam... Tasarım ve donanım olarak cok ıyı telefonlar gercekten..

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş söylediğin fiyata sıfır S2 var bence onu alabilirsin. istersen sana o fiyata satan int adresinide verebilirim

7Fun

7Fun

Üye
kardes bu s2 ninlinkini bizede atsan makbule geçerdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt