S8530XXKK5 (Offical Rom) [Bada 2.0]

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
S8530XXKK5 (Offical Rom) [Bada 2.0]
‹CAPSLER BANA AİTTİR> ! ; [I
MG] Uploaded with [/IMG]

[/URL] Uploaded with [/IMG]

‹CAPSLERİN TAMAMI BANA AİTTİR , LÜTFEN EMEĞE SAYGI> !

‹BADA TÜRKİYE'DEN ALINTIDIR> !

Team BadaTurkiye

s8530 içindir

Custom Fw BADA 2.0

Firmware Version: XXKK5
BADA Version: 2.0
Uyumlu Telefon Modeli: WAVE s8530

Custom Fw'dir ; Voice Call Recorder + Social Hub Premium(DBT, TUR, KOR, ITV, XEO, XEU, SKT, XEF)

Başlıca alıncabilecek hatalar ve çözümleri:
port open error hatası alırsanız yada ekran Yeşil-Mavi-Kırmızı renklere bürünürse usb bağlantısını kesin, bataryayı çıkartıp takın, Multiloaderi kapatıp açın tekrar baştan kuruluma başlayın
Warring : Security fail!! hatası alırsanız firmware içinde gelen USB sürücülerini kurmayı unutmuş olabilirsiniz.Kies-antivirüs tarzı programları kapatın.Telefonun bataryasını çıkarıp takın ve yeniden download moda alın.Farklı bi usb girişine telefonu bağlayınve port search'e basın.
Ready-Lismore yada Ready yazılarını gördükten sonra Multiloader hazır edin ve

download butonuna basın.Artık Firmware'nin yüklenmesini bekleyebilirsiniz

By MemHT Firmware Modded

Hotfile Link ;

YÜKLEME VİDEOSU =>

coskunyp

Üye
deneyen var mı deneyenlerden yorum alalım...

bbounce

bbounce

Üye
Arkadaşlar napsak biraz dahamı beklesek ? kafam iyice karıştı :(((

fermanyk38

Üye
alternatıf lınk ektedır arkadaslar...

şifre : samfirmware.com

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
bir aksaklık oldu akşama sarkabilir resimler .

bbounce

bbounce

Üye
Şu düştüğümüz hallere bakın ya :(((,afedersınız *ıçı *oklu symbian bıle ,kısacası bada harici butun yazılımlar hergun guncelleme cıkartıyor bızde burda ** guncelleme beklıyoruz 1 yıldır,ayıp vallaha hadi bada 2.0 geldi bakalım uğraşacak şey ne bulacaz cok merak edıyorum,bada 2.0 tum samsung bada serisi telefon kullanıcılarında kronik hastalık sebebi oldu,aksam badayla yatıyoruz sabah badayla kalkıyoruz buna bende dahil,hayırlısıyla bi gelsin bakalım ne olacak ...

anselmo

Üye
ben denedim hakikaten çok hızlı ve güzel çalışıyor ama hala eksikleri var vidget lerin hepsi uymuyo şarj durumu ne olacak onuda bilmiyorum ve gps i hala denemedim

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
ben denedim hakikaten çok hızlı ve güzel çalışıyor ama hala eksikleri var vidget lerin hepsi uymuyo şarj durumu ne olacak onuda bilmiyorum ve gps i hala denemedim

Usb drıver ısını nasıl hallettın dostum fw ıcınde drıverler yok

coskunyp

Üye
video olursa dha iyi olurdu :)

----------Eklendi @ 20:54:18 ---------- Yazıldı @ 20:53:36 ----------

30 dk içinde ekran resimlerini paylaşacağım inş.

video olsa dha ii olurdu :)

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Elımde vıdeo cekebılecegım bır cıhaz yok malesef . yalnız drıver ısını cozemedım bılen bırı aydınlatırsa ıyı olur

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hocam sagolasın 1 saat ıcınde flaslayıp ızlenımlerı ve fotoları paylasacagım ınsallah :oke:

----------Eklendi @ 22:16:23 ---------- Yazıldı @ 22:15:19 ----------

hocam bi önceki fw ile gelen usb driverini kullandım

Bı oncekı fw derken xpkj1 ınkılerı kullandın degıl mı ?

anselmo

Üye
ewt hocam usb driveri en son o zaman yüklemiştim bunda yüklemedim direkt flashladim

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
tamam 5 dk içinde başlıyorum :oke:

----------Eklendi @ 23:17:12 ---------- Yazıldı @ 23:03:37 ----------

arkadaşlar cfw sürümünün daha akıcı olacağını düşündüğümden cfw sürümüne değiştrdim konuyu

----------Eklendi @ 23:56:56 ---------- Yazıldı @ 23:17:12 ----------

yükledim. resimler eklenecektir az sonra

fermanyk38

Üye
arkadaslar ben kurdum hız konusunda problem yok
flash destegıne gelınce ızlesene.com dan vıdeo actım ses var goruntu kayık yanı ızlenmıyor. gps olayına gelınce 2 dk bekledım bos kapalı alanda hıkaye anlıcanız devam edıyor
gerı kalan hersey bı oncekı beta ıle aynı.

bbounce

bbounce

Üye
hocam gps i kapalı alanda ne yapacaksın? havadar bir yere çık,bendede 8530 var ve herkez yazıyor şarj cobuk bıtıyor dıye anlamadım neden ben dun gunduz yukledım yenı fw ve sureklı konusan bırıyım %10 dustu yemin ediyorum,facebook ta okey oynayabılıyorum izlesene .com da vdeoları sorunsuz izliyorum aşırı hızlı kasma derdım yok su anda bana gore en stabil en elverşli fw,ha şu var ben bunu değil cfw 8530xxkk5 yukedim,kısacası performansı bada 1.2 ye gore daha ıyı ...

fermanyk38

Üye
kardes acık havada gps mutlaka cekıyor ama bızım ıcın onemlı olan ıphone - nokıa gıbı heryerde 2-3 sanıyede gpsın calısmasıdırr yoksa dısarı cıktıktan sonra ne anlamı var.
suanda dısarıda gps aynı beklıyor sonra buluyor. kapalı alanda tam bı rezıllık. :(

bbounce

bbounce

Üye
inan anlamış değilim ben gps acıyorum yaklasık 20 - 30 sn yakın bir surede buluyor yalanım varsa allah canımı alsın benım telefondamı bısey var anlamadım,

fermanyk38

Üye
kapalı alandada mı kardeesım bukadar kısa surede buluyor