S8530XXKK5 (Offical Rom) [Bada 2.0]

Sponsorlu Bağlantılar

kajal3636

kajal3636

Üye
bunun ıcınde multi loader ve usb suruculer yok lınk verebılecek varmı arkadaslar ??

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
multıloder 5.65 ı kullanacaksın . usb drıverlerı xpkj1 ınkılerle aynı google da XPKJ1 dıye aratırsan bulabılırsın

sedileba

Üye
multıloder 5.65 ı kullanacaksın . usb drıverlerı xpkj1 ınkılerle aynı google da XPKJ1 dıye aratırsan bulabılırsın

teşekkür ederim aynısını yaptım ben yükledim her güzel şimdilik .sadece bir sorunum var kies açılmıyor 2,0 yükledikten sonra bir de samsung apps giremiyorm bağlantı hatası veriyor " ağ hizmetleri için bağlantı kurun diyor"

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung apps bende de hata veriyor . Ha birde ust bar sanki bariz sekilde yavaslamis gibi ne dersiniz :hmmm

sedileba

Üye
Samsung apps bende de hata veriyor . Ha birde ust bar sanki bariz sekilde yavaslamis gibi ne dersiniz :hmmm
yaptım ayarlarını samsung apps e girebiiliyorum ayarlar/şebeke /bağlantılar/yeni bir bağlantı kur ben avea kullanıyorum netten bağantıl ayarlarıı bulup yaptım

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ayarlarını samsung apps e girebiiliyorum ayarlar/şebeke /bağlantılar/yeni bir bağlantı kur ben avea kullanıyorum netten bağantıl ayarlarıı bulup yaptım

nasıl yaptığını anlatırsan biz de yapalım.

sedileba

Üye
ayarlar/şebeke/yeni bir bağlatı kurun de
erişim ismi :AVEA GPRS WAP
kimlik denetim türü : PAP
kullanıcı kimliği:wap
şifre:wap
protokol:HTTP
ana sayfa urlsi:
proxy adresi:213.161.151.201
geceikme süresi:300

kayted dedim mi olacaktır diğer operatörler için bilmiyorum kardeşim

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Sagolasin deneyecegim :oke:

hakan2778

Üye
selam arklar ben yukledım ve 4 gundur kullanıyorum her hangı bı sorunla karsılasmadım
pıl durumuna gelınce konumdan gprsyı ve orda bulunan her seyı kapatınca 3 gune cıktı dıye bılırım
helede benım gıbı gunde en az 2 saat kullanan bırı ıcın mukemmel

elvan1993

Üye
arkadaşlar videodakinin aynısını yapsam sorun çıkmadan yüklenir demi veya bana bunu yüklememde yardımcı olabilecek biri var mı?

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar videodakinin aynısını yapsam sorun çıkmadan yüklenir demi veya bana bunu yüklememde yardımcı olabilecek biri var mı?

yok kardeşim hiç bir sorun olmaz videodakilerin aynısını yaparsan :oke:

elvan1993

Üye
saol kardeşim bu final sürümü demi istediğimiz siteden video felan izleyebilecekmiyiz

hsaglam84

Üye
arkadaşlar samsung apps için ağ ayarlarrını ayrıca yapmanıza gerek yok telefondan
*#5239870*# yaz ve presonfig seç ardından operator codeye *#27236*# yaz TUR seç
bu şekilde yaparsanız sorun yok
alıntıdır

elvan1993

Üye
saol bilgin için

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil :oke:

01firtina

01firtina

Üye
arkadaşlar samsung apps için ağ ayarlarrını ayrıca yapmanıza gerek yok telefondan
*#5239870*# yaz ve presonfig seç ardından operator codeye *#27236*# yaz TUR seç
bu şekilde yaparsanız sorun yok
alıntıdır

Arkadaşım yaptım ama tur çıkmadı kor ve daha değişik terimler çıktı.

----------Eklendi @ 14:53:45 ---------- Yazıldı @ 14:29:22 ----------

Bada 2 yi dün akşam yükledim.İlk kez yüklüyeceğim için birazda korktum ama cesaretimi topladım ve ilk denememde sorunsuz bir şekilde yükledim.Bada 1.2 ye göre bilmiyorum bana menü ve kullanım olarak bada 2 daha karışık geldi.Belki bada 1.2 ye alıştığımızdanda olabilir.İlk yüklediğimde tuş kilidi biraz sorun çıkardı telefonda kasmalar oldu fakat zaman ilerledikçe ne hikmetse hepsi birden kayboldu.Isınmayla alakalı bişe galiba:):)Yükler yüklemez ilk önce flashı merak ettim ve izlesene.com dan herhangi bir videoya tıkladım tam bir hayal kırıklığı ses var görüntü yok:)samsungh apps önce girmedi bağlantı yok dedi ama onunda gerekli operatör ayarlarını yaparak kurdum.Bende inca diye bir oyun vardı bada1.2 de çok kasıyodu bada 2 de hiç kasmadan oynayabiliyorum.Widget bölümü hiç hoşuma gitmedi çok karışık geldi bana.Pil yüzdeside göstergeyle aynı oranda hareket etmiyor.mesela gösterge yarıyarıya ama pil yüzde %30 falan gösteriyor.İnternet hızı biraz hızlanmış fakat sayfa büyük cart curt uyarısı deli etti beni.Birde hafıza durumuna gelecek olursak bada 2 bada 1.2 ye göre dahamı çok yer kaplıyor?Kamera olayı çok kötü olmuş eski kamera daha kullanışlıydı.Menüye orta tuşa basarak girmiyoruz ekranda ayrıca menü tuşu var ona basarak giriyorsunuz.Sonuçta beta olduğundan eksikliği gidereceklerdir.Akşam biraz daha kurcalayıp bilgilerimi aktaracam.Gerçi benim bildiğim ancak bana yetiyor ya olsun.Elimden geldiği kadarını anlattım.

ambulansci

Üye
Arkadaşım yaptım ama tur çıkmadı kor ve daha değişik terimler çıktı.

----------Eklendi @ 14:53:45 ---------- Yazıldı @ 14:29:22 ----------

Bada 2 yi dün akşam yükledim.İlk kez yüklüyeceğim için birazda korktum ama cesaretimi topladım ve ilk denememde sorunsuz bir şekilde yükledim.Bada 1.2 ye göre bilmiyorum bana menü ve kullanım olarak bada 2 daha karışık geldi.Belki bada 1.2 ye alıştığımızdanda olabilir.İlk yüklediğimde tuş kilidi biraz sorun çıkardı telefonda kasmalar oldu fakat zaman ilerledikçe ne hikmetse hepsi birden kayboldu.Isınmayla alakalı bişe galiba:):)Yükler yüklemez ilk önce flashı merak ettim ve izlesene.com dan herhangi bir videoya tıkladım tam bir hayal kırıklığı ses var görüntü yok:)samsungh apps önce girmedi bağlantı yok dedi ama onunda gerekli operatör ayarlarını yaparak kurdum.Bende inca diye bir oyun vardı bada1.2 de çok kasıyodu bada 2 de hiç kasmadan oynayabiliyorum.Widget bölümü hiç hoşuma gitmedi çok karışık geldi bana.Pil yüzdeside göstergeyle aynı oranda hareket etmiyor.mesela gösterge yarıyarıya ama pil yüzde 0 falan gösteriyor.İnternet hızı biraz hızlanmış fakat sayfa büyük cart curt uyarısı deli etti beni.Birde hafıza durumuna gelecek olursak bada 2 bada 1.2 ye göre dahamı çok yer kaplıyor?Kamera olayı çok kötü olmuş eski kamera daha kullanışlıydı.Menüye orta tuşa basarak girmiyoruz ekranda ayrıca menü tuşu var ona basarak giriyorsunuz.Sonuçta beta olduğundan eksikliği gidereceklerdir.Akşam biraz daha kurcalayıp bilgilerimi aktaracam.Gerçi benim bildiğim ancak bana yetiyor ya olsun.Elimden geldiği kadarını anlattım.

em acıklayıcı cvp

helyummmm

Üye
arkadaşlar bu orjınal sürüm mü