Sertifikasız-Flashsız En Basit ve Sorunsuz Hackleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih6979

Üye
arkadaşlar ben n79 a ROMPatcher Plus v3.1 i yüklemek istediğimde sertifika istiyor bir türlü kuramadım telefona bana yardımcı olabilirmisiniz?

ewrenn123

ewrenn123

Üye
SELAM ALEYKUM Arkadaşlar rasgele;ben daha önce bu yöntemle n95 8gb mi defalarca hackledim acanak yeni aldığım n97 mini ne yapıyorsam olmuyoır. umu hack dosyasını yükledikden sonra kendisi açılıp ****** istiyor 123 değil yani ****** istiyor yardımcı olursunuzmu ?

fatih6979

Üye
arkadaşlar dün yükleyememiştim ama bugün telefona format attıktan sonra sorunsuz bir şekilde yükledim brogramları ve telefonumu hackledim.ilk işim telefona ndrive 10.1 sürümünü yüklemek oldu.çok güzel birşey yapmışsınız emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim...birde maxicep e google dan girmeye çalıştığımda bu site zararlı içerik barındırıyor diyor sanırım google siteyi şimdilik banlamış açılmıyor ancak ben sık kullanılanlar çubuğunda kayıtlı olduğu için ordan girebildim siteye,yöneticilerin dikkatine!!!

ewrenn123

ewrenn123

Üye
kardeş model ne senin ?

By_Efe

Üye
Hocam programı indirdim.

ilk programı yükledkten sonra açtm. Enter your product yazısını geçemiyorum ok tuşu yok cancel yazıyo ona basıncada kapanıyor :S anlamadm bi yardımcı olursanz sevinirm teşekürler

Marka E71

Sürüm : 510.21.009

fatih6979

Üye
kardeş model ne senin ?

ewrenn123 kardeş bana sorduysan telefonum modeli n79,sana tavsiyem öncelikle telefona format at her iki programıda daha sonra kurmaya çalış,bende format atmadan kurmaya çalıştım olmadı formattan sonra oldu.

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefona format atın öyle yükleyin

fatih6979

Üye
slm.telefonu hackledikten sonra tel donmaya başladı hiç bi tuş işlem görmüyor,telefonu açıp kapatıyorum bir kaç tuşa bastıktan sonra yine donuyo bunun hack ile bi ilgisi varmı?hiç kimsenin başına böyle birşey geldimi?

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
benim başıma böyle birşey gelmedi

anemik

anemik

Üye
herkese iyi geceler.Peki hack yaptıktan sonra telefonu güncelleyebilirmiyim ?

nokia C5-00 kullanıyorum.71.005 en son versiyon.ama üstü cıkabilir.hack li halde güncelleme oluomu ?

Saygılar..

ibsa

ibsa

Üye
telefonum n86 ikinci programı yükler ken sertifika hatası verdi

----------Eklendi @ 02:20:36 ---------- Yazıldı @ 02:11:28 ----------

tamam oldu sağolun allah razı olsun

55lim

Üye
herkese iyi geceler.Peki hack yaptıktan sonra telefonu güncelleyebilirmiyim ?

nokia C5-00 kullanıyorum.71.005 en son versiyon.ama üstü cıkabilir.hack li halde güncelleme oluomu ?

Saygılar..

eğer güncellersen hack gider tekrarda olmayabilir yani başka yöntemler araman gerekir bende aynı modeli kullanıyorum güncellemenin çıkması 1 sene bulur

Mücahit G

Mücahit G

Üye
rar olarak indiremiyorum. Zip olarak link verecek var mı?

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
bu iki dosyayı indir

mgenc28

Üye
ben 2 ayri telefonda denedim 6700 ve 6120c ikisinde de ayni hatayi veriyordu. sonra e52 de denedim ama farkli sebeke (yurtdisinda oldugum icin sebeke isimlerini yazmiyorum). "enter your product " sayfasinda "UMUMS30D-TRIAL" yaziyordu. ben de onu yazdim diger telefonlara fakat bu sefer de baglanti hatasi verdi. ben de e52 de kullandigim hatti taktim. sebeke degisince product onlarda da otomatik cikti. ve basarili bir sekilde (6700 da tamamen 6120 installserver istiyor) hacklendi. Allah razi olsun' emegine saglik Malatyali kardesim.

----------Eklendi @ 09:23:59 ---------- Yazıldı @ 09:08:37 ----------

"bu arada cevabim enter your product " sayfasi bos cikan arkadaslar icindi

omen632

omen632

Üye
nokia e66 da denedım super oldu elıne saglık kardes supersınn :) :alkis

awdil

awdil

Üye
Eline sağlık e52 de sorunsuz çalıştı.

Uqur5445

Üye
artık paralı parasiz yapma oluyomu

zazam12

Üye
Teşekkür Ederim Arkadaşım Eline Koluna Sağlık C7 Kullanıyorum Sorunsuz Çalıştı.

tekiners

Üye
1 -- Eklentiden uyumlu "UMU*Hack.sisx" uygulamasını telefonunuza yükleyin. Yükledikten sonra uygulama otomatik olarak başlamazsa siz uygulamayı başlatın.

2 -- Açılışta "Connecting to the internet may be chargeable. Continue?" yazısına Yes deyin ve erişim noktasını seçin (WiFi kullanabilirsiniz).

4 -- "Enter your product " yazısı ekranını hiç ellemeden Ok deyin.

5 -- "Licence Details" yazısı ekranı geldikten sonra Accept deyin.

6 -- "For your information" yazısı gelince Evet'i seçin.

7 -- "Protection mode" yazısı gelince Hayır'ı seçin, sonra Tamam'ı seçin.

8 -- "Setup Password" yazısı gelince Ok'u seçin, "Enter new password to continue" yazısı gelince 123 girin ve Ok deyin, "Re-enter new password to confirm" yazısı gelince tekrar 123 girin ve Ok deyin.

9 -- Options'a basın, Anti-Virus'ü seçin.

10 -- Quarantine'ya tıklayın.

11 -- Sırasıyla Options - Restore - Evet'e basın.

12 -- Sırasıyla Back - Home - Exit'e basın - UMU Mobile Security uygulamasını telefondan kaldırın.

13 -- Kaldırma sırasında "Enter password to continue" yazısına 123 girin ve Ok deyin.

14 -- Eklentiden RomPatcherPlus_3.1.sisx uygulamasını yükleyin. Uygulamayı başlatın ve sırayla Open4all ve Installerserver'in üstüne gelip Options - Add to auto deyin. Garanti olsun diye telefonu kapatıp-açın. İşlem tamamdır.

15 -- Artık her uygulamayı imzalamadan kurmanın keyfine bakın...

NOT: Deneyipte olumlu veya olumsuz sonuç alanların yorumlarını (telefon ve sürüm belirterek) bekliyorum.

not;alıntıdır
Test Edilen Telefonlar:

N8(Symbian Anna), C7(Symbian Anna), C6-01(Symbian Anna), E6, N97, X6, C6, C5-03, 5800, E72, 6700s(v71.004), N95 8GB (35.0.001), N86(v30.009) n78

Merhaba kardeş n 95 im var denedim adımları tek tek 8. adım olmadı. programın açılış ekranında takılı kalıyor hiçbirşey olmuyor yardım eder misin lütfen ??

----------Eklendi @ 11:46:31 ---------- Yazıldı @ 11:18:29 ----------

kardeş süper oldu eline koluna sağlık. n95 düz de denedim sorunsuz çalışıyor... :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...