Symbian Youtube'dan Video İzlemek 2021

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Symbian Youtube'dan Video İzlemek 2021
Yapmanız gereken olaylar çok basit.
Öncelikle telefonunuzu hackleyin ,

Daha sonra @Nuru TaşDemir tarafından yayınlanmış olan S60v3 ve S60v5 HTTPS sitelere girememe sorununu ortadan kaldıran MOD

Bu modu telefonunuza kurun . Gerisi ise aşağıdaki videoda

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

E7-00 için @Nuru TaşDemir'in yayınlamış olduğu modu OFW'ye yerleştirdim. Konusunu ve linkini yakında paylaşırım .

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: bveo1990, DeV/AsA ve PALA.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
s60v3 için oluyor mu

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Öncelikle telefonunuzu hackleyin

O kısmı bir türlü geçemedim, ben de uzun zaman önce hack olayından vazgeçtim.
Arkadaş bütün tarihleri denedim ama yok, bir türlü olmuyor.Norton'u yükleyemedim gitti.
Ben zaten sırf bu süresi geçmiş sertifika belasından kurtulmak için uğraşıyorum, ironiye bak ya. :D

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
@MAERKEK Boş ver artık symbiandan youtube felan girmiyorum.
Ordan kopyala oyana geç, kırk takla at, aradan biraz zaman geçtimi farklı bir sorun daha çıkar.
Maxicepe bile zor giriliyor, artık yeni teknolojiyi desteklemiyor malesef, herşeyi ile kabullenmek lazım, evet üzücü ama durum böyle.

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK ve DeV/AsA
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaş bütün tarihleri denedim ama yok, bir türlü olmuyor.Norton'u yükleyemedim gitti.
Ben zaten sırf bu süresi geçmiş sertifika belasından kurtulmak için uğraşıyorum, ironiye bak ya. :D
Nortonla yapmadım ben başka bi program vardı . Bilmem ne mobile security adlı onunla yaptım

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Hacklemeye falan gerek yokmuş . Orjinal yaxılımıyla açan var. Youtube da yorumlarda belirtti

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
@MAERKEK Boş ver artık symbiandan youtube felan girmiyorum.
Ordan kopyala oyana geç, kırk takla at, aradan biraz zaman geçtimi farklı bir sorun daha çıkar.
Maxicepe bile zor giriliyor, artık yeni teknolojiyi desteklemiyor malesef, herşeyi ile kabullenmek lazım, evet üzücü ama durum böyle.
Teknolojiyi üretenlerin bize sundukları hep kullandık . İnadına kullanırım bu cihazı

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Teknolojiyi üretenlerin bize sundukları hep kullandık . İnadına kullanırım bu cihazı
Ben on senedir kullanıyorum. Teknoloji bizim için amaç olmasının da ötesinde araçtır, yani ihtiyacımızı gören bir araçtır, gönül isterdiki desteği devam etsin ve biraz daha kullanabilseydik. Sadece symbian bir cihazla günlük işler artık görülmüyor, tek telefon olarak kullananlar bilir :pro2:

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Ben on senedir kullanıyorum. Teknoloji bizim için amaç olmasının da ötesinde araçtır, yani ihtiyacımızı gören bir araçtır, gönül isterdiki desteği devam etsin ve biraz daha kullanabilseydik. Sadece symbian bir cihazla günlük işler artık görülmüyor, tek telefon olarak kullananlar bilir :pro2:
Aynen tek olarak kullanmak günlük işlerin halledilmemesi anlamına geliyor. Japonyada gibi oluyorsun :) Akıllı telefonun var ama internet bankacılığın yok :)

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Aynen tek olarak kullanmak günlük işlerin halledilmemesi anlamına geliyor. Japonyada gibi oluyorsun :) Akıllı telefonun var ama internet bankacılığın yok :)
Çıkar bakiyim telefonunu, diyen malum kesime gösterirken iyi olur, tek avantajı bu :)

• Düşünceli
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Çıkar bakiyim telefonunu, diyen malum kesime gösterirken iyi olur, tek avantajı bu :)
Hayır hayır . Bu bankacılık e devlet vs işler için öyle. Bu telefonda ki karizma tasarım kibarlık ekran mükemmeldir.

• Kahkaha
PALA.

PALA.

Üye
Hayır hayır . Bu bankacılık e devlet vs işler için öyle. Bu telefonda ki karizma tasarım kibarlık ekran mükemmeldir.
Ekonomi kötü diyoruz, en güzel telefonu kullanıyoruz :D Üstüne su içelim :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adam Adam

• Kahkaha

Üst Alt