N96 Telefon Açılması Hatalı Satıcınıza Başvurun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coo007

Üye
    Konu Sahibi
N96 Telefon Açılması Hatalı Satıcınıza Başvurun
Forumlarda yazan herşeyi denedim.Hard format *3 yeşil tuştu media kapama tuşuydu falandı filandı hepsini denedim.pil çıkartma denedim.*#7370# gibi abuk zubuk öneriler istemiyorum.telefon hiç bir şeye cevap vermiyor.son çare olarak artık yazılımmı attırcaz.nemesis falanda denedim.usbden görmüyorki ama.bunun bir çözümü varsa yardımcı olun lütfen.özellikle telefoncu arkadaşlardan yardım bekliyorum.bu problemden müzdarip bir sürü insan var....

coo007

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaş neden kimse cvp vermiyor.bu arada telefonu tamirciye götürdüm epromunda sıkıntı var yazılım atıldı ama hala aynı.rpl yüklenmesi lazım dediler.kvk bile yapmıyormuş bunu.ikitellide yapanlar varmış.100 tlyi geçermiş.miş miş miş öğrenebildiklerim bu kadar.fazlasını bilen varsa yada daha uygun fiyata çözen.bir yardımcı olsun.rica ediyorum...

akbey01

Üye
bendede aynı sorun var :SSS

pRime.

pRime.

Üye
100tlyi verip yaptıracan o zaman.

waycell

waycell

Üye
arkadaşım teli kapat hafıza kartını çıkar öyle aç telefonu....dedim ama konu bir senelikmiş berkkaralar1 sana uydum cvp verdim ama olsun aynı sorunu olanlar faydalanır

Symbianist

Symbianist

Üye
:D telefonu bile değiştirmiştir o şimdiye.

serecans

serecans

Üye
aynı sorun benim i450 de de vardı 2-3 ay sonra yalan oldu

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
arkadaşım teli kapat hafıza kartını çıkar öyle aç telefonu....dedim ama konu bir senelikmiş berkkaralar1 sana uydum cvp verdim ama olsun aynı sorunu olanlar faydalanır

ahaha :D yalnız aynı sorun bendede var acilen birinin bana rompatvher ile yazılım atmayı göstermesi lazım, depo hafızası hackliyken yazılım attım telefon açılmıyor, yani depo hafızasınıda çıkartamadığım için tek yöntem rompatcher ile yazılım..

----------Eklendi @ 22:36:00 ---------- Yazıldı @ 22:35:18 ----------

:d telefonu bile değiştirmiştir o şimdiye.

:d :d :d

Symbianist

Symbianist

Üye
Rompatcher ile yazılım da ne ki ? Anlayamadım :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt