iyi ki ttnetliyim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi ki ttnetliyim
Uzun zamandır 8 Mbpsye kadar / limitsiz tarifesi kullanıyordum hızım 7 Mbps den aşağı düşmüyordu hatta 200 300 gb kota olduğu halde yine düşmüyordu hız geçenlerde müşteri hizmetlerini aradım 16 Mbps'ye kadar/ limitsiz tarifesini geçsem bir problem olurmu dedim hayir olmaz 16 Mbps hızda kullanabilirsiniz dediler bende bu santrale bir kilometreden fazla olunca problem oluyormuş dedim bir saniye sizi ilgili birimimize aktarıyorum dedi neyse bekledik bir bayan çıktı onada anlattık meramımızı baktı falan filan 700 metre santrale uzakığınız dedi tamam dedim geçelim 16Mbps Mbps'ye kadar/ limitsiz paketine ilk zamanlar internet çoştu 14 mbps hızıyla uçtuk idm ile 4 5 Mbps hızla dosya çekiyorduk oh be iyiki geçmişim diyordum birgün bir baktım hız 3 Mbps düşmüş hemen aradım arıza kaydı bıraktım aradılar düzelttik iki gün sonra baktım 2 Mbps yine aradım arıza kaydı yine düzelttik bu belirli aralıklarla devam ediyor 5 kez aradım düzelttiler 4 Mbps hızla internet kullanıyorum bir dahada aramadım az kaldı 1 ay dolmadan tarife değişmiyormuş hemen 8 Mbps'ye kadar / limitsiz paketine geçicem bir kere bile problem yaşamamıştım şimdiki düştüğümüz duruma bak interneti hızlandıracağız derken elimizdekindende olduk şu an 4 Mbps hızla internet kullanıyorum 16 parası vereceğiz ne diyelim İYİ Kİ TTNETLİYİM

Merhaba ben TTNET; yıllardır sizi soyup, hızlı internet adı altında dünyanın en yavaş internetini kullandırıyoruz. Sayenizde zengin olduk. Aslında hep iyiliğinizi Düşündük. '' Aşırı Hız Öldürür '' ! :d::d:

• Beğen
Tepkiler: 5800XMBLACK12, Burak ve brk38

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hiç güleceğim yoktu :D

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Uzun zamandır 8 Mbpsye kadar / limitsiz tarifesi kullanıyordum hızım 7 Mbps den aşağı düşmüyordu hatta 200 300 gb kota olduğu halde yine düşmüyordu hız geçenlerde müşteri hizmetlerini aradım 16 Mbps'ye kadar/ limitsiz tarifesini geçsem bir problem olurmu dedim hayir olmaz 16 Mbps hızda kullanabilirsiniz dediler bende bu santrale bir kilometreden fazla olunca problem oluyormuş dedim bir saniye sizi ilgili birimimize aktarıyorum dedi neyse bekledik bir bayan çıktı onada anlattık meramımızı baktı falan filan 700 metre santrale uzakığınız dedi tamam dedim geçelim 16Mbps Mbps'ye kadar/ limitsiz paketine ilk zamanlar internet çoştu 14 mbps hızıyla uçtuk idm ile 4 5 Mbps hızla dosya çekiyorduk oh be iyiki geçmişim diyordum birgün bir baktım hız 3 Mbps düşmüş hemen aradım arıza kaydı bıraktım aradılar düzelttik iki gün sonra baktım 2 Mbps yine aradım arıza kaydı yine düzelttik bu belirli aralıklarla devam ediyor 5 kez aradım düzelttiler 4 Mbps hızla internet kullanıyorum bir dahada aramadım az kaldı 1 ay dolmadan tarife değişmiyormuş hemen 8 Mbps'ye kadar / limitsiz paketine geçicem bir kere bile problem yaşamamıştım şimdiki düştüğümüz duruma bak interneti hızlandıracağız derken elimizdekindende olduk şu an 4 Mbps hızla internet kullanıyorum 16 parası vereceğiz ne diyelim İYİ Kİ TTNETLİYİM

Geçmiş olsun Her zaman diyorum Eğer bir kuruma Bağlanırsa insan Adamlar istedği gibi at oynatır Dünyanın en Çok para verilip En az hızla ile İnternete Bağlanan ülke Hangisidir Düşünmeye Gerek yok Türkiye Hayaldi gerçek oldu Teşekkürler Ttnet

• Beğen
Tepkiler: Burak
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Gecen bana hizinla hava atıyordun :ehe
O değilde böyle seylerde hep seni buluyor be abi :D

• Beğen
Tepkiler: ali601

turkfatih

Üye
aynı hız problemi bendede mevcut kocaelide ama aramıyorum cunku adil kulllanım kotasını gectim hızı sonra 256 olarak gormek var ama ay sonu arayacagım yukselmezse saygılar...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynı hız problemi bendede mevcut kocaelide ama aramıyorum cunku adil kulllanım kotasını gectim hızı sonra 256 olarak gormek var ama ay sonu arayacagım yukselmezse saygılar...
ben bu adil kullanım hakkını anlamadım gitti her ay geçiyordum hiç düşme olmuyordu:D acaba ttnet acısını şimdimi çıkarıyor:D

• Beğen
Tepkiler: brk38
ALPARS™

ALPARS™

Üye
Turkcell Süperonline 10mbps limitsiz 49,00 TL

• Beğen
Tepkiler: ali601 ve brk38
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sözleşme daha bitmedi bitse hemen değiştirecem

• Beğen
Tepkiler: brk38
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu hıza 59 tl ödüyorum :d:
Merhaba ben TTNET; yıllardır sizi soyup, hızlı internet adı altında dünyanın en yavaş internetini kullandırıyoruz. Sayenizde zengin olduk. Aslında hep iyiliğinizi Düşündük. '' Aşırı Hız Öldürür '' ! :d::d:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ALPARS™ ve delrico
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
nazarım fena değer

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aman bunda nazar değersin git burdan:off:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
rütben, bilgisayarın ve telefonun çok güzelmiş be abiiiiiiii :naughty:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bilgisayarın klavye bozuk:D telefon hepten gitti:D bi rütbe kaldı oda yakında gider:d:

delrico

delrico

Emekli Yönetici
aynı sorun bende de var mehmet abi eskiden ttnetliydim şimdi doping adsl diye birşey çıkardılar internet hızı 8mbit idi şimdi 16mbit ama hiç memnun değilim. sözleşmemiz bitmeden beni aradılar 16mbite geçmek istermisiniz dediler bende olabilir dedim ama keşke geçmez olaydım hem sözleşme bitmeden dopinge geçişte 300 tl ceza ödedik hem de internetin hızı inanılmaz düştü modemin ışığı açık ama internet kendiliğinden gidiyor:off: sonra pcyi yeniden başlat dediğimde sorun düzeliyor.telekomda çalışan bir yakınımı aradım abi dedim durum böyle 16mbite geçtim hiç memnun değilim bana internetimin 16mbiti kaldıramayabileceğini söyledi:ah ttnet'i mumla arıyorum:vur

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynı durum ttnettede oldu işte 8 mbitte hiç sorun yoktu ne olduysa 16 mbite geçince oldu hem hız düştü hem kopmalar başladı demekki altyapı yeterli gelmiyor

maleguard

maleguard

Üye
vallahi ben sorunsuz 16mbit alıyorum aylardır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...