iyi ki ttnetliyim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
delrico

delrico

Emekli Yönetici
aynı durum ttnettede oldu işte 8 mbitte hiç sorun yoktu ne olduysa 16 mbite geçince oldu hem hız düştü hem kopmalar başladı demekki altyapı yeterli gelmiyor

aynen abi ya kafayı yicem valla:vurvirüs yapabilir mi diye düşünüyorum internet kendiliğinden gidiyor çünkü:ağlarım:

phasan

phasan

Üye
en pahalısı ttnet

Masha

Masha

Üye
Bencede en pahalısı TTnet

siepls13

siepls13

Üye
sen gene ii 8mb de bişe yaşamadın benimkiler artık sırf aramiyim diye hiç ellemiyor hızımı çıldırttım araya araya :D şimdi 8mb kullanıyorum kota derdide yok ama tahaütmüdür nedir sözleşme varmış 2012 5 ayında ancak kapattırabiliyorum ve süper online sınırsız 20mb fiber sadece 44 tl ben 59 tl ödüyorum ???

brk38

brk38

Üye
sen gene ii 8mb de bişe yaşamadın benimkiler artık sırf aramiyim diye hiç ellemiyor hızımı çıldırttım araya araya :D şimdi 8mb kullanıyorum kota derdide yok ama tahaütmüdür nedir sözleşme varmış 2012 5 ayında ancak kapattırabiliyorum ve süper online sınırsız 20mb fiber sadece 44 tl ben 59 tl ödüyorum ???
aynen kardeşim geçen sinirlendim gittim kapatmaya teahüt fln dediler 261 tl çıkardılar tmm ödücem dedim sonra müşteri hizmetleri aradı iptal ettirmeyin bi şikayetiniz mi var dediler. evet var dedim hız düşük fiyat yüksek dedim 1 ay bedava sınırsız verdiler.sene dolsunda bidaha ttne mi lanet olsun süper online en iyiysi:oke:

----------Eklendi @ 11:02:59 ---------- Yazıldı @ 10:46:50 ----------

aynı sorun bende de var mehmet abi eskiden ttnetliydim şimdi doping adsl diye birşey çıkardılar internet hızı 8mbit idi şimdi 16mbit ama hiç memnun değilim. sözleşmemiz bitmeden beni aradılar 16mbite geçmek istermisiniz dediler bende olabilir dedim ama keşke geçmez olaydım hem sözleşme bitmeden dopinge geçişte 300 tl ceza ödedik hem de internetin hızı inanılmaz düştü modemin ışığı açık ama internet kendiliğinden gidiyor:off: sonra pcyi yeniden başlat dediğimde sorun düzeliyor.telekomda çalışan bir yakınımı aradım abi dedim durum böyle 16mbite geçtim hiç memnun değilim bana internetimin 16mbiti kaldıramayabileceğini söyledi:ah ttnet'i mumla arıyorum:vur
kardeşim yanlış anlama ama doping 2 kat daha hızlı internet vercem diyo ama aynı alt yapıda nasıl vercek bunuda düşünmek lazım:off:

Burak

Üye
Geçmiş olsun Her zaman diyorum Eğer bir kuruma Bağlanırsa insan Adamlar istedği gibi at oynatır Dünyanın en Çok para verilip En az hızla ile İnternete Bağlanan ülke Hangisidir Düşünmeye Gerek yok Türkiye Hayaldi gerçek oldu Teşekkürler Ttnet

bu yorumdan sonra denicek başka laf yok :D

anisti

anisti

Üye
ttnetten beklenen şeyler bunlar çok görmeyin bir işi beceripte yapamıyorlar ki

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bugün 4 sefer aradım adamların daha tarifemden bile haberi yok ben 16 mbitten 8 mbite geçicem diyorum bana zaten 8 mbittesiniz diyorlar:ehe ben iyi bak diyorum beyfendi yalanmı söylüyorum diyorlar|-) sonrasında 06 09 2011 de değiştirdim diyorum tamam doğru diyorlar sistemde hata var daha sonra arayın diyorlar bu arada 15 dakika geçiyor bende madem sistemdem hata var neden 15 dakikadır beni uğraştırıyorsunuz dedimmi bozulup kaldılar 4. kez aradığımda sistemde hata varsa uğraştırmayın dedim şıp yüzüme kapandı şimdi aramıyorum hep şebeke meşgul sinyali alıyorum beni kara listeyemi aldılar ne:ehe zaten ev telefonundan hiç aranmıyor hep cepten arıyorum herhalde bir adsl faturası olmuştur lanet olsun bu nasıl sistem :off:

Burak

Üye
bencede biraz sinirli konusunca, biraz zaman geçiyor sonra aramak istiyorsun bu kezde sürekli mesgul çalıyor :D

sanırım numara engelliyebiliyorlar.

10 kere deniyorsun en sonunda baglanıyor :D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:off::off: 2 sefer daha aradım kısa bir süre bekleyin diyorlar telefon kapanıyor çıldıracağım:off:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bugün aradılar tarifenizi değiştirdik diye ama online işlemlerden hala 16 mbit görünüyor:hmmm ayrıca hızımıda 2 mbite düşürmüşler neden böyle dedim hattınızın alabildiği hız bu dediler ama önceden çok yüksek alıyordu dedim su almış olabilir telefonunuz dediler:d: bende bizim evin çatısı yok doğru dün yağmur yağdı dedim:ehe beyfendi biz burda ciddi bir iş yapıyoruz dedi:angry: bende madem öyle modem arayüzünden bakınca 2048 kpps görünüyor önceden yüksekti ne iş dedim tamam size daha sonra döneceğiz dediler kapattılar:vur
suç bende miz gibi 8 mbiti ne diye 16 ya çeviriyosun eldekindende olduk şimdi:ehe

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
amashe

amashe

Üye
iyiki ttnetliyim,:D çok güldüm

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
:d:abiii

• Beğen
Tepkiler: Mehmet
greenmile

greenmile

Üye
eskiden çok yüksek alıyordu :ehe

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

kavda dövüş hızı yükselttik biraz :ehe

sogutlulu_54

Üye
Ttnet kere onun allah belasını wersin ewime gelen hız 2 mbps di 1 hafta önce sözleşmem bitti we interneti kapattırdım şimdi wifi panel anten yaptım 700 metre uzaklıkta olan arkdaşımdan alıyorum artık bedava net öff ne güzel şimdi :d

5800XMBLACK12

5800XMBLACK12

Üye
benimkide ttnet kopma problemleri hiç bitmiyor 1 senedir günde aralıksız en fazla 3 saat bağlı kalabiliyorum. 2013e kadarda öleşme varmış nasıl bir sözleşmeyse hız desen o ayrı dert.

murtikaan01

murtikaan01

Üye
Krize Girdim :D Bunu Facebook Ta paylaşmalıyım :D :D :D :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...