Şimdi Meego alsam bana nasıl bir artısı ve eksisi olur androide göre?

Sponsorlu Bağlantılar

Lenneth

Üye
İphonede tek çekirdek ama ortalığı hala yakıyor,En çok satan telefonlarda 1 numara,Anla şunu İnsanlar donanıma bakmıyor!!.

Donanıma bakıyor tabi ki, sen bilgisayar alırken bu windows çok iyidir diye mi alıyorsun ? Aynı şekilde cep telefonu alırken donanıma bakarım. iPhone'nun sunduğu internet performansı mı iyidir yoksa Çift çekirdekli Galaxy S2'nin mi ? Flash içerik oynatırken kaydırmada en ufak bir karelenme bile olmuyor, 800 mhz işlemcili iPhone 4 yapsın bunu.

Kedi Yavrusu

Üye
Donanıma bakıyor tabi ki, sen bilgisayar alırken bu windows çok iyidir diye mi alıyorsun ? Aynı şekilde cep telefonu alırken donanıma bakarım. iPhone'nun sunduğu internet performansı mı iyidir yoksa Çift çekirdekli Galaxy S2'nin mi ? Flash içerik oynatırken kaydırmada en ufak bir karelenme bile olmuyor, 800 mhz işlemcili iPhone 4 yapsın bunu.
safari en hızlı mobil web tarayıcı bunu da unutma, flash player ekleniyor yine hızlı bunu da unutma

----------Eklendi @ 16:24:17 ---------- Yazıldı @ 16:23:46 ----------

800 mhz işlemcili iphone 4 mü? allah aşkına iyice saçmalamaya başladın yürü git android bölümüne

Lenneth

Üye
safari en hızlı mobil web tarayıcı bunu da unutma, flash player ekleniyor yine hızlı bunu da unutma----------Eklendi @ 16:24:17 ---------- Yazıldı @ 16:23:46 ----------800 mhz işlemcili iphone 4 mü? allah aşkına iyice saçmalamaya başladın yürü git android bölümüne
800 mhz islemcili ne olmus kedicigim soyle derdini ? Youtube da izle bakalim karsilastirmalarini hizli oldunu dusunuyorsan web taramada..

ultrayer6

ultrayer6

Üye
800 mhz islemcili

symbian'ı anlarım, hadi meegoyu da anlarım diyelim. şimdi de ios a mı taktınız kafayı?
yakala bakalım:

bak bakalım hızına, hangi k*ç*kırık sitede gördüyseniz yalan o 800 mhz olayı, belki de siz uydurdunuz (beklenir)

Lenneth

Üye
Bir insan kullandigi telefonun cpu hizini bilemeyecek kadar nasil cahil olur ya iPhone larin karsilastirma bolumune bak bakalim. Cahil ya boyle adamlarla tartismaya mi girilir :zuhaha:

----------Eklendi @ 16:49:46 ---------- Yazıldı @ 16:47:33 ----------

1 ghz den 800 mhz ye underclock edilmistir hizi ama cahiller ne bilsin.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
öyleyse şöyle söyleyeyim, çünkü bu bizim açımızdan daha iyi BİZ 800 MHZ İŞLEMCİYLE UYGULAMALARI VE OYUNLARI 1,2 GHZ ÇİFT ÇEKİRDEK GALAXY S2 EN DAHA HIZLI AÇIYORUZ VE DAHA HIZLI ÇALIŞTIRIYORUZ yeni iphone 5'in ve ios5'in dehşetini sen düşün artık ;)

Uruloki

Uruloki

Üye
@borobox kaynak olarak maxicep i alırsan çok yanılırsın daha iyi sitelere yönelmen gerekir ki maxicep şu hataya bile düştü sgs2 ilk ay 4 milyon sattı korede şimdi gelmiş 1milyon küsür diyor böyle saçmalık olur mu şu an için sgs2 nin ulaştığı satış rakamı 7-8 milyondur ki samsung resmi açıklama bile yapmadı rezil olmamak için ama şu an iphone 4 ün sattığı rakam 20.4milyon ve amerikanın büyük operatörlerinden AT&T "hala" iphone 4 en çok satan telefon ve 3GSe bile çok rağbet var diyor son açıklamalarında istersen maxicep i kaynak olarak değiştir türk kaynaklarından benim beğendiğim teknoblog a bak ingilizcem var dersen en resmiye yakın kaynak gsmarena ya bak hani bir haberi kesin olmasına rağmen ve mobil forum olmasına rağmen 1 hafta geç çıkarıyor ve bazı haberleri yanlışsa maxicep in yani kaynak olarak o gösterilemez bunun düzelmesi lazım maxicepte

pRime.

pRime.

Üye
Şaka mısın ya gs2 2011'de çıktı, bu 2011 istatistiği. iphone 4'ün ilk çıktığı zamandan itibaren toplam satış rakamlarını koysak ortaya senin plastik samsungun rezil olur. ;)

----------Eklendi @ 18:34:54 ---------- Yazıldı @ 18:32:35 ----------

Ve hasan'a katılıyorum maxicep'i kaynak olarak gösterirsen :zuhaha: diye gülerler adama, gsmarena'yı takip etmenizi öneririm.;)

Lenneth

Üye
Şaka mısın ya gs2 2011'de çıktı, bu 2011 istatistiği. iphone 4'ün ilk çıktığı zamandan itibaren toplam satış rakamlarını koysak ortaya senin plastik samsungun rezil olur. ;)

----------Eklendi @ 18:34:54 ---------- Yazıldı @ 18:32:35 ----------

Ve hasan'a katılıyorum maxicep'i kaynak olarak gösterirsen :zuhaha: diye gülerler adama, gsmarena'yı takip etmenizi öneririm.;)

Evet, iPhone'nun işlemcisi için 1 ghz yazan siteye güvenelim :zuhaha: Daha telefonun işlemci frekansını bilmeyen site satış rakamlarını doğru bilir eminim :zuhaha:

Kedi Yavrusu

Üye
öyleyse şöyle söyleyeyim, çünkü bu bizim açımızdan daha iyi BİZ 800 MHZ İŞLEMCİYLE UYGULAMALARI VE OYUNLARI 1,2 GHZ ÇİFT ÇEKİRDEK GALAXY S2 EN DAHA HIZLI AÇIYORUZ VE DAHA HIZLI ÇALIŞTIRIYORUZ yeni iphone 5'in ve ios5'in dehşetini sen düşün artık ;)
noldi nonamex rengin soldi üstteki adamın entrysini cevaplasana :ehe

Kedi Yavrusu

Üye
En hızlı tarayıcıya bak, hızlı tarayıcı görmezsem inanacam ha :ehe
tarayıcı mı diyoruz oyun performansı diyoruz, herşeyi çok güzel kıvırıyorsun maşallah

pRime.

pRime.

Üye
Evet, iPhone'nun işlemcisi için 1 ghz yazan siteye güvenelim :zuhaha: Daha telefonun işlemci frekansını bilmeyen site satış rakamlarını doğru bilir eminim :zuhaha:
İşlemci 1ghz çalışma frekansı 800mhz burda yalan göremiyorum. Diğer tüm sitelerden çok daha tarafsız haber yapıyor. Gsmarenaya yalnış bilgi veriyor dersen :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: diye koro halinde gülerler. ;)

Lenneth

Üye
İşlemci 1ghz çalışma frekansı 800mhz burda yalan göremiyorum. Diğer tüm sitelerden çok daha tarafsız haber yapıyor. Gsmarenaya yalnış bilgi veriyor dersen :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: diye koro halinde gülerler. ;)

Veriyor.

----------Eklendi @ 18:59:27 ---------- Yazıldı @ 18:59:05 ----------

tarayıcı mı diyoruz oyun performansı diyoruz, herşeyi çok güzel kıvırıyorsun maşallah

Önceki mesajlarda en hızlı tarayıcı demişti de ona cevap olsun :)

Kedi Yavrusu

Üye
Veriyor.----------Eklendi @ 18:59:27 ---------- Yazıldı @ 18:59:05 ----------Önceki mesajlarda en hızlı tarayıcı demişti de ona cevap olsun :)
sen busun işte anca kıvır olayları. onu geç ben diyorum. 800 mhz işlemciyle 1,2 ghz çift çekirdekli telefondan hızlı açıyor oyunları, ne diycen?

boroborox

boroborox

Üye
    Konu Sahibi
senin nasıl bir anlayışın var? 2010 da mı geçicek iphone 4 ü çıktığı 2011den itibaren kıyaslayabilirsin ... bak sana napıyolar :zuhaha::zuhaha: birde maxicep benim kaynağım değil sadece takip ettiğim bir site...

pRime.

pRime.

Üye
senin nasıl bir anlayışın var? 2010 da mı geçicek iphone 4 ü çıktığı 2011den itibaren kıyaslayabilirsin ... bak sana napıyolar :zuhaha::zuhaha: birde maxicep benim kaynağım değil sadece takip ettiğim bir site...
Toplam satışlarda gs2 geçiyor diyosun. Dersen :zuhaha:...

Del Rey

Del Rey

Üye
Bir dakika yaa!

Öncelikle, MeeGo ve Symbian bitti, şimdi de iOS'a dadanıyorsunuz ya. iOS, Android'i yine yerden yere çarpan döver kırar geçirir. MeeGo da öyle. Symbian ise yaklaşıyor. Nedeni, iOS ve MeeGo, Android'den çok daha rahat kullanıma ve stabiliteye sahip.

Ama Safari en hızlı mobil tarayıcı değil; Lenneth'a katılıyorum bu konuda. Şu anda en iyi tarayıcı performansı WebKit 2, HTML 5, Flash destekli MeeGo tarayıcısı.

iPhone en çok satanlar listesine 1. Samsung Galaxy S2 1. Değil. Hangi insan evladı yazdıysa çenesini kapatsın ve biraz daha araştırma yapsın.

İşlemcisi 1.2 GHz çift çekirdekli olabilir. Gayet de iyi bir telefon. Anlamadığım şey, bizim sorunumuz telefonlarla değil; İşletim sistemleriyle. 1 GHz MeeGo cihazı rahatça aynı performansta kullanılabilir onu da eklemem gerekir; MeeGo fazla yük bindirmez çünkü. iOS, Symbian 128 MB RAM ile çalışmayı bildiler; MeeGo 256 ile çalışabiliyor. Android ise 512 MB RAM'e ihtiyaç duyuyor Gingerbread ile.

Yiğidi öldür hakkını yeme, şu andaki en iyi telefon Samsung Galaxy S 2 değil, Samsung Galaxy S 2 LTE'dir. 4.5 inç Super AMoled + (veya HD) ekran, çift çekirdekli 1.5 GHz işlemci, 1 GB RAM, LTE, NFC vs. vs. ncak yazılımdan biraz düşüyor. iPhone zaten yazılımdan kazanmıyor mu?

iPhone 4, 850 MHz cihazlarına underclock edilmiştir; iPod Touch 900 MHz civarındadır. Bunu da kimse inkar etmesin.