OmegA v4.0 Beta - OFW Edition | Nokia 5230 v50 CFW | By Rambo_FT | !! 73,68 MB RaM !!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sana tez zamanda bir vınn vermek lazım :ehe

Bulunduğum yerde ne yaparsam yapayım hizmet alamıyorum. Zaten benden başka da hizmet isteyen yok bu bölgede.

Nokia 5230 v50.6 kullananlar için güzel haberi vereyim: Beta dosyalar hazır. Denemedim fakat düzgün çalışacağından eminim. Qt ve bazı uygulamalara yer kalmadığı için eklenmediler. Onun dışında herşey tamam. Türkçe dil desteğide eklendi.

5800 içinde hazırlamayı düşünüyorum. Bu Omega yazılımını genelleştirmeyi düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: asilkomando26

ModderFurkan

Üye
Tester oluruk rambo :ehe

ertgrl mrmi

Üye
Çok beğndim ve flashladım hiç bir sorun yoktu dünden beri ama bugün telefonu yeniden başlattım telefon açıldı her şey çalışıyor ama menü açılmıyor sistem hatası diyor :(

ModderFurkan

Üye
hard format at geçer kardeş.(biraz klasik olduu ama başka çözümü yok :ehe )

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tester oluruk rambo :ehe

İyi olur. X6 içinde düşünmeye başladım. Bu konudaki modlar beta olduğu halde bile x6 da çalışmış.

Çok beğndim ve flashladım hiç bir sorun yoktu dünden beri ama bugün telefonu yeniden başlattım telefon açıldı her şey çalışıyor ama menü açılmıyor sistem hatası diyor :(

ModderFurkan'ın dediği gibi yap. Bu sorunu beta 1 versiyonunda çözdüm fakat bir türlü dosyaları yayınlayamadım. Kusura bakma. İnternet hala verilmedi :bilmm .

fatihveyusuf

Üye
Yeni beta yi beklemedeyiz. Tahmini bir süre var mi

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bende beklemedeyim. Eh ben boş durmuyorum tabii hazır internet yok elimden geldiği kadar geliştiriyorum. Hala internet bağlantımız yapılmadı.

fatihveyusuf

Üye
sorması ayıp yazılımcimisiniz?

mustafa

mustafa

Üye
hacım eline sağlık. bi tane de 5800 ofw için bi çalışma yap nolur ki :D zaten elin alışmıştır yapa yapa çok uğraştırmaz seni :yuru

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
5800'ım yok maalesef. Modlar uyumsuzluk gösterebilir. Omega versiyonları olabildiğine düzgün çalışmak zorunda. Yani test etmeden yayınlayamam ne yazıkki...

mustafa

mustafa

Üye
Hocam sen yap ben denerim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tamam, 5230 için bitsin, diğer telefon sürümleriylede uğraşacağım. Şimdilik C6 editionu bitirmeye çalışıyorum.

fatihveyusuf

Üye
Öyle sayılırım. Üniversitede istediğim olsaydı yazılımcı olacaktım (yazılım müh. gibi). Ama olmadı.

Peki şu anda gerçek iş hayatınızda yazılım işiyle mi uğraşıyorsunuz yoksa bunu hobi olarak mi yapıyorsunuz.
Son sorum ise beta1 bitti yazıyordunuz c6 beta1 yayınlandığına göre bunu da yayınlar misiniz. Şimdiden teşekkürler.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İlk sorunun cevabı: Hobi. Sevdiğim bir iş. Dediğim gibi üniversitede istediğim bölüme gidebilseydim iş hayatı olarak şimdi devam ediyordum.

İkinci sorunun cevabı: Evet, bunun dosyaları upload edildi. Aynı zamanda v50.6'nında dosyaları hazır. C6'ya önceliği verdim çünkü araya çok fazla zaman girdi.

Henüz konuyu düzenlemiyorum. Bir iki gün telefon işlerine ara vereceğim. Eğer özelliklerini tam olarak yayınlamadığım halde indirmek isteyenler varsa aşağıdaki linkleri kullansınlar:

OmegA v4.0 Beta 1 - OFW Edition v50.0.001:
OmegA v4.0 Beta 1 - OFW Edition v50.6.002:

Ben kafayı dinlerken sizlerde test edersiniz. Salı günü konuya ayrıntıları ve güncellemeyi ekleyeceğim.

fatihveyusuf

Üye
hızlı bir şekilde yüklediğiniz için teşekkürler. Hayırlı ramazanlar

Copyright^

Copyright^

Üye
İlk sorunun cevabı: Hobi. Sevdiğim bir iş. Dediğim gibi üniversitede istediğim bölüme gidebilseydim iş hayatı olarak şimdi devam ediyordum.

İkinci sorunun cevabı: Evet, bunun dosyaları upload edildi. Aynı zamanda v50.6'nında dosyaları hazır. C6'ya önceliği verdim çünkü araya çok fazla zaman girdi.

Henüz konuyu düzenlemiyorum. Bir iki gün telefon işlerine ara vereceğim. Eğer özelliklerini tam olarak yayınlamadığım halde indirmek isteyenler varsa aşağıdaki linkleri kullansınlar:

OmegA v4.0 Beta 1 - OFW Edition v50.0.001:
OmegA v4.0 Beta 1 - OFW Edition v50.6.002:

Ben kafayı dinlerken sizlerde test edersiniz. Salı günü konuya ayrıntıları ve güncellemeyi ekleyeceğim.

ımm.. sanırım v50.6.002 dosyalarının birinde sorun var çünkü flash atmaya çalıştığımda ya runtime error yada direk jaftan atıyor acaba jaftanmı kaynaklanıyor diye başka bi cfw atmaya çalıştım atıldı. haberin olsun. uamrım en kısa zamanda düzeltirsin

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu hatayı hangi aşamada alıyorsun? Runtime hatası genellikle jaftan kaynaklanır.

ModderFurkan

Üye
Bazende yazılım dosyalarını tanırken hata verir.Telefonun açma-kapama tuşuna bastığında.Bazen de jafı kapatır.İlginç ama böyle :ehe

Üst Alt