nn73 n95 hack signed unsigned ( Psiloc irremote tv kumanda programı yükleme örneği ile ) 05,2011 SON

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
istersensor

istersensor

Üye
    Konu Sahibi
nn73 n95 hack signed unsigned ( Psiloc irremote tv kumanda programı yükleme örneği ile ) 05,2011 SON
Yazının hepsini okumadan harekete geçmeyiniz ... BOŞ MESAJ YAZMAYINIZ.. DENEDİKTEN SONRAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRMENİZ DAHA YARARLI OLACAKTIR.

Arkadaşlar bu konuda sizlere Hack yöntemini en sağılıklı yöntem ile yapmanız için yardımcı olacağım inşallah ...

NEDEN HACK :

telefon kullanıcıları hergün bir yenilikle karşılaşıyor. telefonlarınıda o görünüm veya özelliğe kavuşmasını istiyorlar. bu doğal ...

hacleme hakkında birtek bilgisi olmayan saçma sapan bilgilerle insanları kendine çekip telefonlarına zarar verenlere darbe olması adına bu konuyu SON:nono: defa düzenledim. bilgilerinize sunacağım... bu tür konularla pek ilgilenmediğimi mecburi olmadıkça bu durumlara müdahale etmediğimi araştırarak öğrenebilirsiniz...

TEK VE EN BAŞARILI YÖNTEM N73 N95 ;

Aşağıdaki Dosyaları indiriniz .

1. X-plore v1.22 (dosya yoneticidir 0 'a basıp ayarlardan gizlidosyaları açın)
2. HelloCarbide (gelişmiş tel programı sadece 1 veya 5 program tek çalıştır veya dondur özelliği vardır)
3. installserver.exe
4. CProfDriver_SISX.ldd
deneme için; sınırsız kullanımla beraber signet problemi giderme

5. DRM Common Solutions.sis
6. irRemote by Psiloc.sis

* : Şimdi hafıza kartımıza 6 dosyanın hepsini kopyalayınız ..
* : X-plore v1.22 HelloCarbide 'i telefona yukleyin (kurun)..
* : X-plore v1.22 'i Çalıştırın beklemeye alın (menü tuşu ile arka plana)
* : HelloCarbide 'i Çalıştırın
HelloCarbide 'de menü1 'i seçin ve yes deyin
menü tuşuna basın X-plore v1.22 'e geçin
* : installserver.exe ve CProfDriver_SISX.ldd dosyalarını ikisinide

"C:\sys\bin" klasörüne Kopyalayınız..

telefonu kapatıp açınız ... HACK İŞLEMİ TAMAM

DENEME ;

DRM Common Solutions.sis ve
irRemote by Psiloc.sis

ilk önce ; DRM Common Solutions.sis 'i çalıştırın
Sonra da ; irRemote by Psiloc.sis 'i yükleyin

SONUÇ;

TELEFONUNUZU HACKLEMİŞ OLDUNUZ.. AYRICA Psiloc irRemote sınırsız kullanım 'A SAHİP OLDUNUZ

SAYGILAR..

• Beğen
Tepkiler: fenerliufuk

istersensor

istersensor

Üye
    Konu Sahibi
kumanbda tiplerini yeni kumandaları sitesinden indirebilirsiniz... telefonda intenet bağlantısı yapmaz:bye2:

istersensor

istersensor

Üye
    Konu Sahibi
daha iyi çekmesi için etkilenme oranına göre ayarlardan metodu değiştirn... 6 ya kadar metod var...

RİKİMARU

RİKİMARU

Üye
denicem inş olur bi de benim tv de olacakmı :bilmm
Bi de güncelleştirme hatası alıyorum kumandanın ilkini yüklerken
kardeş bizim tv nin altınca receiver mi ne deniyo uydu alıcısı var işte onu nasıl seçicem pro dan?

İfrit

Üye
Emeğine Bileğine Yüreğine Sağlık

• Beğen
Tepkiler: istersensor
DOKTOR 7

DOKTOR 7

Üye
Kardeş bu bahsettiğin 2 dosya ekini nasıl indirecem ,ayrıca n73 te sys içinde bin klasörü yok varda bile bunu nasıl görecem

ladrex84

ladrex84

Üye
Kardeş bu bahsettiğin 2 dosya ekini nasıl indirecem ,ayrıca n73 te sys içinde bin klasörü yok varda bile bunu nasıl görecem

x-plore yi açıp 0 bas ilk dört seçeneği onayla programı kapatmadan arka planda çalışır durumda bırak sonra hello carbideyi açtığında sys.bin dosyası C:/ klasörü içinde gözükücektir...

GREENxEYES

GREENxEYES

Üye
Yazının hepsini okumadan harekete geçmeyiniz ... BOŞ MESAJ YAZMAYINIZ.. DENEDİKTEN SONRAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRMENİZ DAHA YARARLI OLACAKTIR.

Arkadaşlar bu konuda sizlere Hack yöntemini en sağılıklı yöntem ile yapmanız için yardımcı olacağım inşallah ...

NEDEN HACK :

telefon kullanıcıları hergün bir yenilikle karşılaşıyor. telefonlarınıda o görünüm veya özelliğe kavuşmasını istiyorlar. bu doğal ...

hacleme hakkında birtek bilgisi olmayan saçma sapan bilgilerle insanları kendine çekip telefonlarına zarar verenlere darbe olması adına bu konuyu SON:nono: defa düzenledim. bilgilerinize sunacağım... bu tür konularla pek ilgilenmediğimi mecburi olmadıkça bu durumlara müdahale etmediğimi araştırarak öğrenebilirsiniz...

TEK VE EN BAŞARILI YÖNTEM N73 N95 ;

Aşağıdaki Dosyaları indiriniz .

1. X-plore v1.22 (dosya yoneticidir 0 'a basıp ayarlardan gizlidosyaları açın)
2. HelloCarbide (gelişmiş tel programı sadece 1 veya 5 program tek çalıştır veya dondur özelliği vardır)
3. installserver.exe
4. CProfDriver_SISX.ldd
deneme için; sınırsız kullanımla beraber signet problemi giderme

5. DRM Common Solutions.sis
6. irRemote by Psiloc.sis

* : Şimdi hafıza kartımıza 6 dosyanın hepsini kopyalayınız ..
* : X-plore v1.22 HelloCarbide 'i telefona yukleyin (kurun)..
* : X-plore v1.22 'i Çalıştırın beklemeye alın (menü tuşu ile arka plana)
* : HelloCarbide 'i Çalıştırın
HelloCarbide 'de menü1 'i seçin ve yes deyin
menü tuşuna basın X-plore v1.22 'e geçin
* : installserver.exe ve CProfDriver_SISX.ldd dosyalarını ikisinide

"C:\sys\bin" klasörüne Kopyalayınız..

telefonu kapatıp açınız ... HACK İŞLEMİ TAMAM

DENEME ;

DRM Common Solutions.sis ve
irRemote by Psiloc.sis

ilk önce ; DRM Common Solutions.sis 'i çalıştırın
Sonra da ; irRemote by Psiloc.sis 'i yükleyin

SONUÇ;

TELEFONUNUZU HACKLEMİŞ OLDUNUZ.. AYRICA Psiloc irRemote sınırsız kullanım 'A SAHİP OLDUNUZ

SAYGILAR..

eline emeğine sağlik

• Beğen
istersensor

istersensor

Üye
    Konu Sahibi
tşklr

----------Eklendi @ 13:57:08 ---------- Yazıldı @ 13:52:34 ----------

denicem inş olur bi de benim tv de olacakmı :bilmm
Bi de güncelleştirme hatası alıyorum kumandanın ilkini yüklerken
kardeş bizim tv nin altınca receiver mi ne deniyo uydu alıcısı var işte onu nasıl seçicem pro dan?
saygılar yukardaki işlemleri başarı ile yaptıktan sonra
sitesinden
sat (reciver - uydu alıcısı) bölümünden kumandanızı bulun (markasına ve modeline göre) indirin telefonunuza atın kurun
telefonunuzdan aynı şekilde sat- Marka- Model ....
hayırlı olsun

mzksrc

Üye
o kadar indirmek için uğraştım geçmiş sertifika süresi diyor ?
:hmmm:hmmm:hmmm

• Beğen
serkanoloji

serkanoloji

Üye
indirilecek dosyaları ek şeklinde vermen mumkunmu.cepten olmuyor.saygılar

color2

Üye
öncelikle tesekkür ederim.
düz n95 de denedim c:\sys klasörü boş ve oraya yazamyrm helo isini yapmadı. böyle olunca ben system icine bin klasörü actım ve dosyları kopyalayıp telfnu restart ettim OLMADI ISEYARAMADI
n95 3.17
YARDIM EDERMISINIZ ? LÜTFEN !

• Beğen
istersensor

istersensor

Üye
    Konu Sahibi
o kadar indirmek için uğraştım geçmiş sertifika süresi diyor ?
:hmmm:hmmm:hmmm

hack ını vermemişsiniz ki zaten oyle diyecek ... sır öyle demesin diye ha*klıyoruz zaten ....
yazıyı lütfen tekrar okuyun .. hack işlemi bittikten sonra kumandayı yükleyin ...
SAYGILAR

----------Eklendi @ 01:51:51 ---------- Yazıldı @ 01:47:52 ----------

öncelikle tesekkür ederim.
düz n95 de denedim c:\sys klasörü boş ve oraya yazamyrm helo isini yapmadı. böyle olunca ben system icine bin klasörü actım ve dosyları kopyalayıp telfnu restart ettim OLMADI ISEYARAMADI
n95 3.17
YARDIM EDERMISINIZ ? LÜTFEN !

hello cabrideyi tekrar kurun .. ve yukarda yazılı yollar tek tek ayrıntılı olarak uygulayın .. gerekirse kağıt kalem kullanarak yapın .. herhengi bir sorun çıkmayacaktır.. hello tekrar işini yapmazsa başka yerden indirip deneyin ... ama dikkat bu indirme işlemi vrilen ekteki diğer dosyalar için geçerli değil ...

wenoom

Üye
hack ını vermemişsiniz ki zaten oyle diyecek ... sır öyle demesin diye ha*klıyoruz zaten ....
yazıyı lütfen tekrar okuyun .. hack işlemi bittikten sonra kumandayı yükleyin ...
SAYGILAR

----------Eklendi @ 01:51:51 ---------- Yazıldı @ 01:47:52 ----------

hello cabrideyi tekrar kurun .. ve yukarda yazılı yollar tek tek ayrıntılı olarak uygulayın .. gerekirse kağıt kalem kullanarak yapın .. herhengi bir sorun çıkmayacaktır.. hello tekrar işini yapmazsa başka yerden indirip deneyin ... ama dikkat bu indirme işlemi vrilen ekteki diğer dosyalar için geçerli değil ...

aynı işlemleri defalarca yaptım yanlız sys klasörü açılmıyor birtürlü,

Hakanonur88

Üye
arkadaşlar önce opda sitesine üye olun sonra ve sertifaka isteyin forumda resimli anlatım var saten OPDA SİTESİ SİZDEN BAGIŞ YAPMANIZI İSTEYECEK CER. DOSYASINI İNDİRMEK İÇİN BİZ BURDA NAPIYORUZ SİTEYI CİNCE DİLİNE CEVİRİYORUZ VE SERTİFİKAYİ VERİYOR bundan sonra bıze iki program lazım bunlar (freesinger ve hellox2 v2.03 kullanın) egerkı telefon freesinger i yüklemezse telefn tarihini geri alın ve hellox u sertifikalandırınız ve yukleyn yapamayan olursa [email protected] yardmcı olurum

umutcan_bora

umutcan_bora

Üye
sys yı goruyorum ama ıcı bos acılır turden degıl tıklayınca acmıyor herseyı hallettım orda kaldı helloyuda dedıgınız gıbı yapıyorum uff baska bıseyın ıcıne atsak olmazmı

aga8899

Üye
Hiç denemeyin telefon hiç bir programı açmaz oldu saolasn format atmak zorunda kalırsınız

Furkan0534

Üye
Bu kadar ugraşa ne gerek var 10 lirabir akili kumandaya verin her uyduya uyuyur herseyide elinizdeki telden beklemeyn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt