N95 v31.0.017 hacklendi..... Yeni nesil Hack .......

Sponsorlu Bağlantılar

onder31

Üye
    Konu Sahibi
N95 v31.0.017 hacklendi..... Yeni nesil Hack .......
Yeni Nesil Hack Yöntemi - Denenmiştir
Bu yöntem DeltaFoX farkıyla sizlerle; Teşekkürler DeltaFoX

Not: Bu hack yöntemi için sertifikanız olması şart. Ben OPDA nın verdiği sertifikayla yaptım sonuç mükemmel... Telim N95 v31,0,017 hacklendi...

1 - "JbakTaskMan Signed" programını ekten indirin ve cihazınıza kurun

2 - Ekteki "MapDrives v1.00 DiskAdmin Unsigned" dosyasını imzalayın ve cihazınıza kurun (Kendi sertifikanız ile)
2.Ekte BinpdasignSiS signed programı mevcuttur.

3 - Yine ekte bulunan "Hack" klasörünü hafıza kartına kopyalayın (Cihazınızın modeline göre)

4 - Jbak TaskMan programını çalıştırın, ( # ) tuşuna basın ve listeden "MapDrives" programını bulun "Menü - Program kuralları - Otomatik başlat" seçeneğini işaretleyin ve Tamam 'a basın.
5 - Cihazınızı yeniden başlatın.

6 - "MapDrives" programını uygulama yöneticisinden kaldırın.

7 - Ekte bulunan aşağıdaki programlardan tel. modelinize uygun olanını imzalayın ve kurun.

-- MapDrive_Y - ( N82, N95 8GB gibi Y sürücüsü olan cihazlar için)
-- MapDrive_H - (N95 ve diğerleri)

8 - "MapDrives" programını çalıştırın.

9 - Ekte bulunan "Modo v0.50 Unsigned" programını imzalayın ve kurun.

10 - "Modo" programı ile "E:\Hack\sys\bin\" klasöründe bulunan "installserver.exe" dosyasını "C:\sys\bin\ klasörüne kopyalayın

11- Sonra Ekte bulunan CProfDriver_SISX.Idd dosyasını hafıza kartında Other e kopyalayın.

12- modo prgramı açıp CProfDriver_SISX.Idd dosyasını Hafıza kartındaki other den kesip C:\sys\bin\ klasörü içine yapıştırın...

13- Aşağıdaki ektede bulunan CapsOFF.sisx programını kurun...

14- "Jbak TaskMan" programını ve "MapDrives" programını kaldırın..

15- Telefonu kapatıp tekrar açın...

16- Menü den uygulamalar ve CapsOFF programını çalıştırın ve hemen X-plore programını açın gizli dosyaları göster dedikten sonra Sys ve Private klasörünün içini açabildiğinizi görebilirsiniz......

Şayet ben böyle yaptım ve sonuç mükemmel....

N95 v31.0.017 de denendi sonuç mükemmel..........

Sertifika sorunu %100 halledildi....

Cep %100 hacklendi.....

CapsOFF mükemmel çalıştı......

X-plore Sys ve Private dosyalarını acabildi..........

Ekler:__________ 1. 2.

...................Alıntıdır.......................

• Beğen
Tepkiler: BERKSS, rallyci0027, OLJETO ve 2 diğerleri

mermer2132

Üye
olmadı neden dır acaba

memolim83

memolim83

Üye
hemen deneyecem de bu modoyu nasıl sertifikalandıracaz

mermer2132

Üye
MapDrives v1.00 DiskAdmin Unsigned die bir şey yok bu eklentılerde zaten

eren6523

eren6523

Üye
Olumlu bir şekilde uygulayanlar varmı acaba ?

knight_rider

Üye
ek 1 linki bozuk bi baksan iyi olur

ahmet_d

ahmet_d

Üye
olmuyo yaa.herşeyi yapıyorum ama mapdrives programını çalıştırmıyor format bile attım hafıza kartına bile format attım yinede olmuyor

knight_rider

Üye
hallettim çok saol isteyenlere yardım edebilirim

todesengel

Üye
hepsini yüklüyorum ama olmadı Jbak TaskMan arka planda calısıyor ondanmı olmuyor acaba teli kapatıp acınca calısması normalmi yoksa otomatik çalışmasını iptalmi etmeliyim...
n82 v31

--------------- Ekleme ---------------

en sonunda oldu ama su adresten inceledim cok daha basit ingilizce ama kolay sadece n82 için var

n82 v31 hacklendi tarafımdan denenmiştir

ThE_kOnT

ThE_kOnT

Üye
1. link bozuk lütfen linki düzeltebilirmisin??

2. linkdeki dosyanın içinde de reklam var

mami24

mami24

Üye
hack ne demek yani tel hacklendimi ne oluyo bi bilen söylesin lütfen

eren6523

eren6523

Üye
hack ne demek yani tel hacklendimi ne oluyo bi bilen söylesin lütfen
kusura bakma ama senin bazı konularda kısa ve saçma yorumların oluyor.Acaba mesaj sayını artırmak içinmi yapıyosun bunları ?:nono:

mami24

mami24

Üye
kusura bakma ama senin bazı konularda kısa ve saçma yorumların oluyor.Acaba mesaj sayını artırmak içinmi yapıyosun bunları ?:nono:[/quo
yazdıkların o kadar saçmaki anlayamadım ne demek istediğini cevap vermeye değmez ama yinede büyüklük bende kalsın ben (hack )ne demek bilmiyorum tel hackleince ne oluyor bilmiyorum sormusum bunun neresi sacma

son cümlende gercekten senin ne olduğunu gösterir anlamısındır anlamadınsa yine anlatırız...

eren6523

eren6523

Üye
kusura bakma ama senin bazı konularda kısa ve saçma yorumların oluyor.Acaba mesaj sayını artırmak içinmi yapıyosun bunları ?:nono:[/quo
yazdıkların o kadar saçmaki anlayamadım ne demek istediğini cevap vermeye değmez ama yinede büyüklük bende kalsın ben (hack )ne demek bilmiyorum tel hackleince ne oluyor bilmiyorum sormusum bunun neresi sacma

son cümlende gercekten senin ne olduğunu gösterir anlamısındır anlamadınsa yine anlatırız...

sadece bu konu için değil çoğu yerde değişik mesajların var.

mesela bi konuda bilgim yok yazmışsın yorum olarak.her bilgisi olmayan yorum yazsaydı işimiz vardı.SOn cümlem benim ne olduğumu değil senin ne yapmaya çalıştığını anlattım yani bana öyle geldi.Bilmiyorum artık gerisini

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Herkezin aradığı bir konu eline sağlık.

mami24

mami24

Üye
sadece bu konu için değil çoğu yerde değişik mesajların var.

mesela bi konuda bilgim yok yazmışsın yorum olarak.her bilgisi olmayan yorum yazsaydı işimiz vardı.SOn cümlem benim ne olduğumu değil senin ne yapmaya çalıştığını anlattım yani bana öyle geldi.Bilmiyorum artık gerisini

bireder bak tavrın ve yazdıkların sacma sen oturup benim yazdıklarımımı bekliyosun o ayrıca ben mesaj sayımı arttırmak istesem sanane istemesem sanane babanın sitesimi bir dahada ne sivil hayatta nede sanal alemde karsıma cıkma...

imp1983

Üye
olmuyo arkadasım private i göremiyorum map drive sertifiklandırıyorum ama sertifika hatası diyo akşamdan beri bi türlü yapamadım ya. nerden versiyon yükselttim ne güzel çalışıyodu benim telefonum :(

eski versiyon ne kadar kolay hacklemiştik bi yardımcı olursanız sewinirim caps off calışmıyo private göremiyorum artı su mapdrive dosyasını sizin telden bi yüklerseniz ben yaptım sertifika hatası diyo

eren6523

eren6523

Üye
bireder bak tavrın ve yazdıkların sacma sen oturup benim yazdıklarımımı bekliyosun o ayrıca ben mesaj sayımı arttırmak istesem sanane istemesem sanane babanın sitesimi bir dahada ne sivil hayatta nede sanal alemde karsıma cıkma...
yoo seni ne takip etcem Ceptelefonları Destek bölümüne giriyorum son yazılan mesajlrın alayı senin.hem sanamı sorcam karşına çıkıp çıkmamayı.!

mami24

mami24

Üye
sorucan tabi kişi benim yukardada benim karsıma cıkma dedim anlayabildiysen tabi

Abbasia

Üye
N95 v31.0.017 daha hack cıkmadı arkadaslar bılgınız olsun bosuna ugrasmayın arkadas basarılı olmammıs eskı konular bunlar acele etmeyın beleyın seltıfıka cıkacaktır kısa zamanda

Üst Alt